خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ الجمعة ١٦ شعبان ١٤٤١ Friday, April 10, 2020
کد خبر: 459023
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۷
طالع ماه تولد؛
فال امروز جمعه بیست و نهم اسفند ماه سال 1393
فال روزانه
فال امروز
طالع روزانه  فال امروز جمعه بیست و نهم اسفند ماه سال 1393
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

سرویس کشکول جام نیوز:

 

خورشيد به برج شما مي رود و اعتماد به نفس و قدرت زيادي به دست مي آوريد و مي توانيد موفق باشيد. ماه نو نيز در برج شماست، بنابراين اكنون بهترين زمان براي موفقيت درهر كاري است، حتماً هم موفق مي شويد.

امروز خوردشید به برج حمل می رود. قسمت نسبتاً‌ مرموز چارت شما . از حالا به بعد از شعور و حس ششم خود استفاده کنید زیرا به نفعتان می باشد. به خصوص در مورد مسائل هنری علاوه بر آن نیز ماه وجود دارد. باید از زندگی کار بکشید.
 

امروز بر روابط دوستانه،‌روابط با آشنايان، فعاليت هاي گروهي و هم چنين فرصتي براي از بين بردن مخالفت ها تاكيد وجود دارد. بهتر است با دوستان آشتي كنيد. اجازه ندهيد امروز بدون اتفاق مهمي تمام شود، واقعاً حيف است كه بيهوده تمام شود.

امروز ماه نو در برج حمل می باشد و دوست دارید بروید بیرون.همیشه عاشق ماندن در خانه هستید،اما امروز بدون شک دوست دارید به بیرون بروید و دنیای بزرگتری را مشاهده کنید.همسرتان به آن اندازه سرحال نیست که با شما بیرون بیاید اما کمی عشوه و ناز همه چیز را درست می کند و او نمی تواند پیشنهادتان را رد کند.

ماه جديد امروز وارد قوچ مي شود و اثري نيروبخش دارد و به شما انگيزه زندگي مي دهد. هرنوع فعاليتي از قبيل مسافرت به مكاني دور، تحصيل و يا فلسفه كه افق هاي آينده شما را گسترش دهد، دراين زمان مورد نظر شما خواهد بود، حتي ممكن است آنها منجر به حادثه و ماجراجوئي بشوند.

امروز ماه نو در برج حمل می باشد.این قسمت از چارت شما به به روابط صمیمانه مربوط می شود.اگر اخیراً با یک دوست رابطه خوبی نداشته اید اکنون دوست دارید همه چیز را درست کنید.

امروز روز مهمی است چرا که خورشید وارد خانه مقابل شما یعنی خانه قوچ شده و هم چنین ماه نو نیز در این خانه می باشد.تمامی این ها باعث ایجاد مرحله جدید و جالبی در رابطه شما می شود که می توانید هر گونه مشکلی را با شریک زندگی تان حل کرده و مایلید که گذشته را کنار گذاشته و دوباره از نو شروع کنید.هم چنین اگر مطالب را با دیگران در میان بگذارید احساس بسیار بهتری خواهید داشت تا این که آنها را در دلتان نگاه دارید.

امروز از نظر سیاره ای روز خاصی می باشد.ماه در برج حمل کامل می باشد.این قسمت از چارت شما به مهارت های عملی . کارهای روزانه مربوط می شود.هر نوع ایده جدیدی که اکنون دارید با مهارت و تعهد شما در دنیا ارزش پیدا می کند.

ماه نو امروز در خانه فروردين مي افتد كه خانه خوشي هاست. چهره هاي جديد به احتمال زياد در صحنه روابط اجتماعي شما پديدار مي شوند و شما اگر عضو يك كلوپ ورزشي هستيد منتظر باشيد يك چهره جديد آنجا هم پيدا شود. به نظر مي رسد كه شما با آن فرد خيلي وجه مشترك داريد واگر هر دو آزاد باشيد اين مي تواند به يك دوستي خيلي صميمي تبديل شود.

امروز در برج حمل ماه نو زيبايي ديده مي شود كه بر زندگي خانوادگي شما نور افشاني مي كند. اين مطلب ممكن است به طرز عجيبي سبب احساس ناآرامي و بي قراري در شما شود و در نتيجه شما تصميم به جابه جايي منزل بگيريد. مطمئن باشيد كه همسر و ساير اعضاء خانواده در اين رابطه عكس العمل نشان داده و ممكن است كشمكشي طولاني را در هفته آينده سبب شود.

امروز ماه نو است و این قسمت مربوط به سفرهای کوتاه و خواهر و برادر و نقشه تولد شما می باشد . موضوعی که کاملاً در رابطه با پیشرفت آینده شما است این است که سعی کنید همراه با برنامه های دیگران عمل کنید . این کار مبارزه گرانه ولی مهم است . ممکن است بخواهید کاملاً آزادانه عمل کنید و یا تصمیم به انجام کاری بگیرید و دیگران را در جریان امور قرار دهید . اما اگر می خواهید موفق شوید . لازم است گروهی عمل کنید.

امروز هلال ماه نو در حمل می تواند برای بعضی از شما شروع یک رابطه جدید و مثبت باشد. به هر حال اخیراً زندگی شما مشکل شده است. و همه روابط مهم به نظر می رسد روی یک روق جدیدی برگشته و جای پای جدیدی پیدا کرده اند بنابراین خوشحالید زیرا می توانست بدتر باشد.
 
 
نیک صالحی
207
 
لینکدونی
لینکدونی
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top