خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١ Monday, October 21, 2019
کد خبر: 459024
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۱/۱ - ۰۱:۰۰
طالع ماه تولد؛
فال امروز شنبه یکم فروردین ماه سال 1394
فال  فال امروز شنبه یکم فروردین ماه سال 1394
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 

سرویس کشکول جام نیوز:

 

اگر مدت زيادي با شخصي رابطه دوستي داشته ايد، اكنون اين دوستي صميمانه تر مي شود و اين موضوع سبب خوشحالي زيادي برايتان مي شود. سعي كنيد با اين شخص روراست باشيد زيرا او نيز همين طور است.

امروز مریخ به برج جوزا می رود این قسمت از چارت شما به پول مربوط می شود . مریخ سیاره حریصی است و به همین خاطر شما بدون فکر خرج می کنید. سعی کنید اول فکر کنید زیرا پشیمان می شوید.
 

روز پرمشغله اي ديگر. مريخ به برج شما مي رود، بي صبر و تحمل تر از هميشه هستيد. سعي كنيد كمي آرام باشيد در غير اين صورت زمان هاي بسيار خوبي را از دست مي دهيد.

اکنون خورشید به برج حمل رفته است.چند روز ماه،عطارد و خورشید در نقطه اوج چارت شما قرار دارند.می دانید این به چه معنا است؟ایده های جدید و خلاقیت در کار.اکنون در موقعیتی هستید که می توانید ارتقا پیدا کنید.شاید این موضوع به معنای افزایش مسئوولیت شما باشد،اما این قضیه هیچ وقت شما را از کارتان باز نمی دارد.این طور نیست؟شما نمی توانید تا فردا منتظر شوید.

امروز سياره مارس به علامت دوقلو وارد خواهد شد و منجر به ديداري جالب با دوستان مي شود. يكي از دوستانتان شما را سرشار از وجد و اشتياق براي كاري جديد خواهد كرد، مثلاً يك سرگرمي مهيج. زمان هايي هست كه شما در مقابل دوستانتان مي ايستيد، به خصوص در رابطه با مسائل اجتماعي سعي كنيد با احتياط رفتار كنيد!

مریخ به برج جوزا،نقطه اوج چارت شما می رود.مصمم هستید تا به اهدافتان دست یابید.اگر خشن و سر سخت باشید همه برنامه هایتان را خراب می کنید.

مارس سیاره ماجراجویی،امروز دارد ماجراآفرین ترین منطقه چارت شما می شود و شما لحظات زنده و پرشوری را پیش رو خواهید داشت.چشم انداز تعطیلات آن قدر اغوا کننده است که مشکل بتوان از شر آن راحت شد.به خصوص اگر قصد سفر به جایی گرم و یا عجیب دارید.هم چنین بسیار ناآرام و عجول شده اید و ممکن است از ترس این که کاری احمقانه و یا خطرناک نکنید مرتب به خودتان گوشزد کنید.

امروز مریخ وارد برج جوزا می شود.این قسمت ازچارت شما به کارهای بزرگ واملاک شریکی مربوط می شود.بنابراین مراقب بدهکاری ها و اجاره ها باشید.در این صورت می توانید با خواندن روزنامه امروز و به جای بیکاری و تنبلی درآمدتان را افرایش دهید.

يكي از نعمتهاي خدا در مورد شما آذريهاي عزيز اين است كه طرح كلي جهان را مي بينيد و درباره زندگي تان فيلسوفانه فكر مي كنيد همه چيز را براحتي مي پذيريد- وقايع بد و خوب را ممكن است كه درباره نتايج بعضي قسمت هاي زندگي چيزي ندانيد ولي پرسشگر نيستيد چون مي دانيد همه چيز طبق برنامه اي در دنيا دارد پيش مي رود. اين به شما قدرت مي دهد كه بد و خوب زندگي را تحمل كنيد. از اين زمان براي خلاق فكر كردن استفاده كنيد و امكانات جديد را امتحان كنيد.

هم اكنون خورشيد نيز وارد برج حمل شده است كه سبب تاكيد بش تري روي مطالب مالكيتي مي شود. شما وقتي فكرتان را به اين موضوع اختصاص مي دهيد احساس حق به جانبي مي كنيد. از آنجايي كه شما شخصي مصمم و يك دنده ايد، هر كاري را كه دوست داريد انجام مي دهيد ولي به ديگران هم اين اجازه را بدهيد كه حرفشان را بزنند.

امروز کاملاً روز گیجی و سردرگمی است مگر اینکه به طور جدی برنامه ریزی کنید و قرارهایتان را مجدداً‌ بررسی کنید . هیچ کاری را شانسی انجام ندهید زیرا اگر کاری بخواهد اشتباه شود با این عمل شما حتماً‌ اشتباه می شود . به احساسات تان اجازه ندهید که بر شما غلبه کنند . زیرا می توانید خودتان تصور کنید که عاشق شخصی کاملاً نامناسب شده اید.

اینک خورشید وار حمل آتشین شده است . شما در خانه احساس بطالت وقت نخواهید کرد. شما با صعودتان به بقیه شوک داده اید. می توانید گردشها مسافرت ها را سازماندهی کنید. اما سعی کنید پول زیادی خرج نکنید این طور نیست؟
 
 
نیک صالحی
207
 
لینکدونی
لینکدونی
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top