|
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ السبت ١٨ ذو الحجّة ١٤٤١ Saturday, August 8, 2020
کد خبر: 464632
نظرات: 57
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۷
در سکوت آقای سیدصادق شیرازی؛
توهین روحانی‌نمای شیعه به علمای شیعه از قلب لندن! +فیلم
این فیلم بیانگر حقیقتی تلخ اما هشدار دهنده است، حقیقتی که تحت لوای خاندان شیرازی انجام می‌گیرد. امید است موجب بصیرت افزایی شیعیان شود.
یاسر الحبیب توهین روحانی‌نمای شیعه به علمای شیعه از قلب لندن! +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
85.2% 14.8% بازدید

 

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، علما و دانشمندان هر دین و مذهبی استوانه‌‌های آن محسوب شده و تخریب آنها به منزله تخریب آن دین و مذهب است، کاری که ياسر الحبيب روحاني نمای كويتي و مقيم لندن و مدیر شبکه فدک به آن روی آورده است.

 

او تحت لوای حمایت‌های مادی و معنوی آقای سید صادق شیرازی و از طریق شبکه ماهواره‌ای فدک به توهین و تمسخر علمای شیعه می پردازد.

 

این روحانی نما به صراحت آقای سیدصادق شیرازی را از حامیان اصلی عملکردش اعلام داشته و ابراز می دارد: «مرجعیت شیرازی این جریان را تحت حمایت خود دارد و ما هر کاری را بخواهیم انجام می دهیم مادامی که مرجعی جامع الشرایط آنچه را ما انجام می دهیم جائز می داند[!]»

 

وی این صحبت ها را به پشتوانه تاییدیه ای می زند که آقای سیدصادق شیرازی در گذشته در موردش صادر کرده و تا کنون مورد تجدیدنظر قرار نداده و هیچ اصلاحیه یا برائتی از سوی وی در این مورد صادر نگردیده است.  

 

این فیلم بیانگر حقیقتی تلخ اما هشداردهنده است. حقیقتی که امید است موجب بصیرت افزایی شیعیان شود. از جمله توهین های یاسر الحبیب می‌توان به منحرف دانستن بسیاری از علمای شیعه، خارج از تشیع دانستن آن ها یا تمسخر و استفاده از کلمات بی شرمانه نسبت به آن ها دانست که البته هیچ دلیل و مدرکی برای ادعاهای واهی خود ارائه نمی دهد و صرفا به توهین و افترا می پردازد.

 

یاسر الحبیب، همان شخصی که با توهین آشکار به عایشه، همسر پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله)، بهترین بهانه را دست دشمنان اسلام داد تا علاوه بر اختلاف افکنی میان امت اسلام، زمینه شیعه کشی را مهیا کنند.

 

این روحانی نما، در حالی مجاهدینی همچون سید حسن نصرالله، مقتدی صدر و دیگر بزرگان را مجاهد نمی داند که خودش هیچ اقدامی برای مبارزه با دشمنان اسلام نکرده و تاکنون یکبار هم علیه اسرائیل، آمریکا و انگلیس که در دشمنی آنها با مسلمانان هیچ شکی نیست، سخنی نگفته است.

 

نکته جالب توجه و البته قابل تامل اینکه؛ وی پس از زندانی شدن در کویت به واسطه توهین به همسر پیامبرگرامی(صلی الله علیه و آله و سلم) با فشارهای خارجی پس از چند شب از زندان آزاد شده و سر از لندن در آورد.

 

به گزارش بی بی سی، مکان سکونت و استودیوی یاسرالحبیب در منطقه مرفه نشین لندن بوده و گفته می شود 1 میلیون پوند برای خرید آن هزینه شده است.

 

گفتنی است یاسر الحبیب هیچ گونه انتقادی را نپذیرفته و به تهدید کسانی که معترض به این عملکرد هستند این گونه پاسخ داده است:  «کسانی که با برنامه تماس مي گیرند و مخالف ما هستند بنفعشان است که ساکت باشند، منظورم آنهایی است که ما را در اینجا و آنجا  تخریب میکنند شما بروید جای دیگر بازی کنید و وارد حیطۀ ما نشوید  و گرنه ما خود می دانیم  چه بکنیم. وای به حال کسی که به دست ما بیافتد و تجربه  کرده اید میدانیم چگونه او را تازیانه بزنیم و ادب کنیم! پس مزاحم برنامه ما نشوید.»

 

نکته آخر

وجه مشترک تمام مراجع، علما و مجاهدینی که آقای یاسر الحبیب به آنها توهین می کند مبارزه و اعلام موضعشان در مقابل استکبار جهانی است.

 

پیشاپیش از ساحت مقدس تمامی مراجع عظام، علما و مجاهدین راستین شیعه بابت انتشار چنین توهین هایی عذرخواهی می نماییم.

 

 

توهین روحانی نمای لندن نشین به مراجع عظام و مجاهدین شیعه ـ دانلود

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

لعنت بر وهابیت حرومزاده....

پاسخ

۱۶

۴

خدا لعنتشون کنهههههههههههه

پاسخ

۱۸

۴

آقای شیرازی سکوت تا کی؟

پاسخ

۱۳

۱۰

خدا عاقبت همه رو بخیر کنه خصوصا این نوع طلبه ها رو

پاسخ

۱۳

۲

olamae sheye elehe yasir alhabib byana jari kunnad ta me shwad elehe yasir kari krd

پاسخ

۱

۲

لعنت خدا وخلق خدا بر این ملعون روانی

پاسخ

۶

۷

متاسفم چنین فردی که لباس روحانیت به تن داره

پاسخ

۶

۱۰

msle yasir habib ha noke istemar hastnd
bayad jlo enha ro grift

پاسخ

۲

۵

خدا خیرتون بده دست مریزاد

پاسخ

۴

۲

خیلی ناراحت کننده هست.

پاسخ

۳

۴

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top