|
پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, November 26, 2020
کد خبر: 520445
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۴ - ۱۲:۲۱
دکتر روحانی در اجتماع بزرگ مردم استان کردستان:
دولت یازدهم همه توان خود را برای توسعه کردستان بکار می گیرد/ ایستادگی مردم، زیاده خواهان را به تسلیم وا داشت
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تصریح کرد: قدرتها بدانند یک راه بیشتر وجود ندارد و آن احترام، تکریم، تواضع و فروتنی در برابر ملت بزرگ ایران است.
. دولت یازدهم همه توان خود را برای توسعه کردستان بکار می گیرد/ ایستادگی مردم، زیاده خواهان را به تسلیم وا داشت
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم استان کردستان در ورزشگاه استقلال سنندج با تاکید بر اینکه ایستادگی مردم، زیاده خواهان را به تسلیم وا داشت، گفت: به سیاسیون دولت آمریکا می گویم تصمیم بگیرید و در اتاق سیاسی خود خانه تکانی کنید و بدانید آن میزی که از آن حرف می زنید پایه هایش در همه شکسته است.

 


حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تصریح کرد: قدرتها بدانند یک راه بیشتر وجود ندارد و آن احترام، تکریم، تواضع و فروتنی در برابر ملت بزرگ ایران است.

 


رییس جمهوری با اشاره به اینکه بزرگتر و با اهمیت تر از انرژی هسته ای ، انرژی ملت ایران است، اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی را با قدرت در دوره پساتحریم ادامه می دهیم و ایران سرزمین تولید و صادرات و نه واردات است.

 


دکتر روحانی در ادامه، کردستان را سرزمین مقاومت ، ایستادگی و نمونه ای ماندگار از میهن دوستی ایران عزیز دانست و اظهارداشت: کردستانی ها پیوسته دیده بان دقیق ایران زمین بوده و هستند و دولت یازدهم همه توان خود را برای توسعه کردستان عزیز بکار خواهد گرفت.

 


رییس جمهوری با تاکید بر ایکه " با جدیت مسایل کردستان را دنبال خواهم کرد"، گفت:ملت ایران فرقی بین شیعه و سنی نمی گذارد، شیعه و سنی برادر و متحد یکدیگرند، ما پیروان قرانی هستیم که گفته است ما برادر و برابریم و ملت ایران دست واحد در برابر همه دشمنان خود می باشد و کردستان دیده بان و چشم سرزمین ایران است.

 


دکتر روحانی در ادامه با اشاره به اینکه ایران امن ترین و باثبات ترین کشور در تمام منطقه است و ملت ایران نه تنها از کردستانش حفاظت می کند بلکه از بغداد و اربیل هم حفاظت می کند، گفت: ملت ایران پشتیبان همه ملت های مظلوم است و ما منطقه را با وحدت و انسجام خود از وجود تروریست ها پاک خواهیم کرد. / پایگاه اطلاع رسانی دولت

 

202

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top