خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ الجمعة ٤ رجب ١٤٤١ Friday, February 28, 2020
کد خبر: 520940
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۴ - ۱۸:۳۱
نشنال ریویو گزارش داد:
مجازات اوباما به خاطر ارائه اطلاعات غلط در مورد ایران
رئیس جمهوری آمریکا باید به علت ارائه اطلاعات غلط به سنا، قطعا مجازات شود. با دروغگویی و عدم ارائه تمامی گزارشات در مورد توافق هسته ای، او شرایط را برای دشمن آمریکا (ایران) هموار کرده است.
اوباما مجازات اوباما به خاطر ارائه اطلاعات غلط در مورد ایران
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نشنال ریویو در مقاله ای با عنوان "کنگره باید اوباما را به خاطر فریبکاری در مورد ایران مسئول بداند" نوشت: باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا باید به علت ارائه اطلاعات غلط به سنا، قطعا مجازات شود. با دروغگویی و عدم ارائه تمامی گزارشات در مورد توافق هسته ای، او شرایط را برای دشمن آمریکا (ایران) هموار کرده است.

 

 

این سایت خبری نوشت: این ایده در ابتدا از سوی "جیمز ایردل" قهرمان تصویب قانون اساسی آمریکا مطرح شد که بعدها جورج واشنگتن او را به ریاست دیوان عالی منصوب کرد. وی الزاماتی را که قانون اساسی جدید در زمینه سیاست خارجی بر رئیس جمهور تحمیل می کند، مد نظر قرار داد.

 


با وجود اختیارات وسیع قوه مجریه برای تدوین و تنظیم همه معاملات با قدرت های خارجی، او موظف است که همه موارد اطلاعاتی را که به دست آورده است، در اختیار سنا قرار دهد اما در توافق هسته ای با ایران، اوباما این قاعده را رعایت نکرد. آمریکا با ایران توافقی بسته است که آنها در آن فریبکاری خواهند کرد. براساس این توافق صد میلیارد دلار از دارایی های ایران آزاد می شود که می تواند صرف حمایت از تروریسم شود.

 

نشنال ریویو درادامه افزود: این در حالی است که اوباما ادعا می کند این پول قرار است به اقتصاد ایران تزریق شود. اوباما نه تنها، محدودیت ها بر ایران برای قاچاق موشک های بالستیک و سلاح های متعارف را برداشته است، بلکه شرایطی را هم فراهم آورده است که روس ها بتوانند به ایران اسلحه بفروشند.

 

501

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top