|
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ السبت ٢٢ رجب ١٤٤٢ Saturday, March 6, 2021
کد خبر: 520970
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۴ - ۱۹:۱۲
زن جوان در دادگاه خانواده؛
شوهرم هیچ کاری برای خوشحال کردن من نمی‌کند
زن جوان وقتی دید شوهرش او را غافلگیر نمی کند به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.
درخواست طلاق شوهرم هیچ کاری برای خوشحال کردن من نمی‌کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد. وی در خصوص علت این درخواست به قاضی گفت: شوهرم خیلی بی احساس است. او اصلا مثل مردهای دیگر نیست و هیچ كاری برای خوشحال كردن من نمی كند. برایم هدیه نمی خرد. نگرانم نمی شود. مرا غافلگیر نمی كند و كاری انجام نمی دهد كه مرا شاد كند.

 

او حتی یكبار هم برای خوشحال كردن من كاری را انجام نداده كه من دوست داشته باشم. تمام دوستان و آشنایانمان مرتب از اینكه شوهرشان برایشان كادو خریده یا آنها را غافلگیر كرده است، می گویند، اما من هیچ وقت چیزی برای گفتن ندارم.

 

وی افزود: شوهرم در این مدت یكبار هم مرا به مسافرتی كه دوست دارم نبرده است. آروز به دلم ماند كه یك شب او به خانه بیاید و به من بگوید كه حاضر شو با هم به بیرون برویم و شام را در یك رستوران بخوریم. من دوست دارم كه شوهرم مرا غافلگیر كند. مثلا یكبار با یك هدیه قشنگ به خانه بیاید و یا بدون اینكه به من بگوید تدارك سفر را بچیند تا مرا خوشحال كند. اما او هیچ وقت هیچ كدام از اینكارها را برایم انجام نداده است. در این مدت احساس می كنم كه دچار بیماری افسردگی شدم و تصور می كنم شوهرم مرا اصلا دوست ندارد.

 

زن جوان ادامه داد:هرچه هم به او می گویم كه چرا مرا خوشحال نمی كنی، مسخره ام می كند و می گوید كه اصلا حال و حوصله اینكارها را ندارد. شوهرم حتی روز تولدم هم مرا شگفت زده نمی كند. راستش من دیگر تحمل زندگی با این مرد را ندارم و احساس می كنم اگر در كنار او بمانم عمرم تلف می شود. بعد از صحبت های این زن قاضی شوهر او را هم به دادگاه احضار کرد.

 

2023

کلیدواژه ها:
انتخابات ۱۴۰۰ ار اس اس آر اس اس
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top