|
پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٠ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, November 26, 2020
کد خبر: 520999
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۴ - ۲۰:۱۵
مدیر عامل کمپانی بلک بری؛
بلک بری از بازار گوشی های هوشمند خارج می شود
مدیر عامل کمپانی از احتمال خروج این کمپانی از بازار گوشی‌های هوشمند خبر می‌دهد.
بلک بری بلک بری از بازار گوشی های هوشمند خارج می شود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از زومیت، کمپانی کانادایی بلک بری دیگر فروغ گذشته را ندارد و تمام تلاش‌های این کمپانی نیز برای بازگشت به دوران اوج بی ثمر ست، به طوریکه حتی رسیدن به سوددهی نیز به یک چالش بزرگ برای بلک بری تبدیل شده است؛ حال مدیر عامل کمپانی از احتمال خروج این کمپانی از بازار گوشی‌های هوشمند خبر می‌دهد.
 

بلک بری نیز از جمله‌ی کمپانی‌‌های است که نتوانست در برابر موج عظیم گوشی‌های هوشمند دوام بیاورد و در سال‌های گذشته با مشکلات فزاینده‌ای روبرو شده است. حتی اتخاذ سیاست‌هایی نظیر عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند مبتنی بر اندروید نیز نتوانسته این کمپانی را از وضعیت بحرانی نجات دهد.

 

از دست دادن منابع مالی که نتیجه‌ی ضرردهی کمپانی در فصل‌های اخیر است، شاید منجر به خروج بلک بری از بازار گوشی‌های هوشمند شود. هرچند بلک‌بری برای بازگشت به دوران اوج در سال ۲۰۱۵ میلادی برنامه‌ریزی کرده بود، اما جان چن، مدیرعامل کمپانی به این موضوع اشاره کرده که شاید بلک‌بری از فعالیت در حوزه‌ی گوشی‌های هوشمند کنار بکشد.

 

جان چن در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است: در صورتی که وضعیت به همین صورت ادامه یابد، در یک بازه‌ی زمانی شرایط اقتصادی تعیین کننده بوده و تصمیمات برمبنای فاکتورهای اقتصادی اتخاذ خواهد شد. براساس گزارش بلومبرگ در صورتی که شرایط به همین منوال ادامه پیدا کرده و المان‌های اقتصادی را بیش از پیش تغییر دهد، دیگر فعالیت در این عرصه به صرفه نخواهد بود.


زمانی که چن سمت مدیر عاملی را در بلک بری بر عهده گرفت، سهم این کمپانی از بازار گوشی‌های هوشمند به زیر یک درصد سقوط کرد. تلاش‌های چن به منظور بهبود وضیت شرکت که با عرضه‌ی گوشی‌های هوشمندی نظیر پاسپورت و کلاسیک همراه بود، نتوانسته چندان کمکی به حال بلک بری باشد.

 

بلک‌بری دو گوشی هوشمند جدید را با نام‌های Venice و Prague روانه‌ی بازار خواهد کرد که اولی یک پرچمدار و دیگری یک گوشی پایین رده است.

 

2005

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top