|
پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ الخميس ٢٠ رجب ١٤٤٢ Thursday, March 4, 2021
کد خبر: 521037
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۴ - ۲۰:۳۹
پرونده آرفی هم رو شد؛
شمارش معکوس برای صدور حکم سرمربی سابق پرسپوليس
همانطور که قبلا هم نوشته بوديم رکورد پرونده‌هاي حقوقي باشگاه پرسپوليس در فيفا به طور چشمگيري افزايش يافته است که مديريت جديد باشگاه بايد فکري اساسي براي رسيدگي به اين پرونده ها بکند.
مانوئل ژوزه.مانوئل خوزه شمارش معکوس برای صدور حکم سرمربی سابق پرسپوليس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، رکورد پرونده‌هاي حقوقي باشگاه پرسپوليس در فيفا به طور چشمگيري افزايش يافته است که مديريت جديد باشگاه بايد فکري اساسي براي رسيدگي به اين پرونده ها بکند. در اين راه نياز است گروه حقوقي باشگاه فعاليت‌هاي خود را گسترش دهد و منتظر اين نباشد که رأي قطعي فيفا مبني بر جريمه باشگاه صادر شود و مسئولان هم از پول بيت‌المال جريمه هاي حق يا ناحق فيفا را بپردازند.


با تغيير مديريت باشگاه مديران حقوقي سابق باشگاه هم برکنار شده‌اند که ظاهرا اختلاف نظرهايي نيز بين طرفين وجود دارد. از همه بدتر اينکه پرونده قطور مانوئل ژوزه در فيفا در حال بررسي است و به زودي فيفا رأي خود را در مورد جريمه يک ميليون و سيصدهزار يورويي باشگاه صادر خواهد کرد. زمان مديريت محمد رويانيان و سرپرستي سعيد شيريني مدارکي به فيفا ارسال شده است که اگر باشگاه به صورت جدي پيگير پرونده باشد حتي ممکن است از ژوزه خسارت هم بگيرد. در اين خصوص بهتر است نظر مديران حقوقي سابق و فعلي باشگاه را بخوانيد:


شکري: به من مربوط نيست


مصطفي شکري مدير سابق حقوقي باشگاه مي‌گويد: ژوزه در شکايت خود هم در مورد تأخير در پرداخت مطالباتش و هم از بابت جلوگيري و ازدحام هواداران به فيفا شکايت کرده است که در خصوص حمله هواداران نيز او فيلمي به فيفا ارائه کرده که ما نيز به صورت قانوني مدارک خودمان را به فيفا ارسال کرديم و حتي او را متهم کرديم که قراردادش را يک طرفه فسخ کرده است. باشگاه در ادامه هم مي‌تواند در ديوان داوري ورزش در سوئيس پيگير حق قانوني خود باشد اما بنده ديگر هيچ مسئوليتي در اين پرونده ندارم. اين را هم اضافه کنم که حمله هواداران باشگاهي که 20، 30 ميليون هوادار دارد با آن شرايط جدول و نتايج ضعيف نمي‌تواند مدرکي قوي براي يک سرمربي باشد.

 

نجفي: از مدارک سوئيس بي‌خبريم


در ادامه با آرش نجفي مدير فعلي امور حقوقي باشگاه تماس مي‌گيريم. وي در اين زمينه توضيح مي‌دهد: متاسفانه هنوز مکاتبات باشگاه با دفتر مدير حقوقي سابق صورت مي‌گيرد که از لحاظ حرفه‌اي بهتر بود آقاي شکري استعفاي خود را به فيفا ارسال مي‌کرد.


(به نجفي مي‌گوييم باشگاه مي‌تواند با ارسال نامه‌اي نام مديران جديد حقوقي را به فيفا ارسال کند.) با اين حال هنوز هم گويا مکاتبات فيفا به دفتر مديران سابق حقوقي ارسال مي‌شود. نجفي ادامه مي‌دهد: گويا يک گروه حقوقي در سوئيس پيگير پرونده ژوزه بود که ما هيچ اطلاعاتي از آن نداريم و حتي نمي‌دانيم از طرف باشگاه چه اسنادي به فيفا ارسال شده است و به عنوان مدير حقوقي چه دفاعياتي ارائه شده است. اخيرا هم مدير روابط بين‌الملل باشگاه با آقاي شکري مذاکراتي انجام داده که او مطالبات خود را از پرسپوليس مطرح کرده و گفته است، تا زماني که مطالبات مرا پرداخت نکنند هيچ مدرکي در اختيار باشگاه قرار نمي‌دهد و حرف‌هايي از اين قبيل.


پرونده آرفي هم رو شد!


در ادامه دوباره با مصطفي شکري، مدير حقوقي سابق باشگاه تماس مي‌گيريم. وي در مورد حرف‌هاي نجفي مي‌گويد: من هيچ حرفي با اين شخص ندارم و با حسين عبدي مذاکراتي درخصوص اين پرونده داشته‌ام و نمي‌خواهم بيش از اين در اين رابطه حرف بزنم.


نجفي هم تأکيد مي‌کند: اگر فيفا ما را محکوم کند فقط خسارت به يک ميليون و 300 هزار يورو نخواهد بود بلکه خسارت پرسپوليس با محاسبه دستمزد دستياران ژوزه خيلي بيشتر از اينها خواهد شد. ما حتي از پرونده اشپيتيم آرفي هم هيچ اطلاعاتي نداريم. اخيرا از طرف فيفا فقط يک نامه اي به ما ارسال شد.


ما در مجموع 13 پرونده حقوقي داريم که فقط سوابق 10 پرونده موجود است. ما اگر مي‌خواهيم درخصوص پرونده ژوزه خسارت ندهيم از الان بايد خودمان را براي حضور در دادگاه CAC هم آماده کنيم. فيفا در آخرين مکاتبه خود به ما اعلام کرده آخرين دفاعيات خود را به ما ارسال کنيد اما هنوز اتاق حل اختلاف و اعضايش مشخص نشده است.

 

نود

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top