|
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ السبت ٢٢ رجب ١٤٤٢ Saturday, March 6, 2021
کد خبر: 521243
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۵ - ۰۹:۲۰
تماس ژنرال هم بهشتی را منصرف نکرد؛
بحران در تیم جدید قلعه نویی؛ مالک ملوان قهر کرد و رفت
مالک جدید ملوان بندرانزلی با حالت قهر از دفتر هیات فوتبال استان گیلان خارج شد و تلاش ها برای ممانعت از بازگشت او به تهران بی فایده بود.
امیر قلعه نویی بحران در تیم جدید قلعه نویی؛ مالک ملوان قهر کرد و رفت
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالی که به نظر می رسید همه چیز در بندرانزلی عادی است و طرفین به یک توافق پایدار نزدیک می شوند، داریوش بهشتی در اعتراض به اقدام جدید هیات مدیره قهر کرد و به تهران برگشت!

 

صبح دیروز از انزلی با داریوش بهشتی که در تهران به سر می برد، تماس گرفته شد تا به انزلی برود و قراردادهای ملوانان را برای ثبت در هیات فوتبال امضا کند اما شب وقتی بهشتی با مسئولان باشگاه به هیات فوتبال رفت، در هیات فوتبال استان گیلان به او گفتند هیات مدیره ملوان نامه زده و اعلام کرده او حق امضا ندارد و حتی قراردادهایی که با امضای بهشتی است، نباید ثبت شود.

 

بهشتی وقتی دید هیات مدیره امضای او را به رسمیت نمی شناسد، به حالت قهر از دفتر هیات فوتبال خارج شد. بهشتی وقتی عصبی تر شد که شنید هیات فوتبال حتی قرارداد فرزاد حاتمی و پاشنکو که با امضای او بسته شده بود را ثبت نکرده است!

 

گویا امیر قلعه نویی سرمربی ملوان و عبدالحمید رمضانی قائم مقام این باشگاه با بهشتی تماس گرفتند تا او را از بازگشت به تهران منصرف کنند که تلاش های آنها بی نتیجه بود.

 

بهشتی به قلعه نویی و رمضانی گفت: «وقتی می گفتم نباید در هیات مدیره برتری عددی با انزلی چی ها باشد، از همین می ترسیدم که آنها دور هم بنشینند و قوانینی را علیه من تصویب کنند. مگر می شود من پول بدهم و خرج کنم و حق امضا نداشته باشم؟»

 

وی در ادامه گفت: «ملوان پیشکش آقایانی که برایش کیسه دوختند، من ترجیح می دهم آبرو و اعتبار و نقدینگی ام را بردارم و از انزلی بروم.»

 

به نظر می رسد بهشتی و انزلی چی ها به خط پایان همکاری مشترک رسیده باشند.

رادنیوز

109

کلیدواژه ها:
انتخابات ۱۴۰۰ ار اس اس آر اس اس
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top