|
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ الخميس ١١ ذو القعدة ١٤٤١ Thursday, July 2, 2020
کد خبر: 521457
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۵ - ۱۱:۴۰
ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوريه:
عربستان ثبات بحرين را برهم می زند نه ایران
ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوريه بحرين با رد ادعاهای مسؤولان این کشور ضد جمهوری اسلامی ایران، تاكيد كرد كه حكومت سعودی امنيت و ثبات بحرين را برهم می زند نه ایران.
ارتش عربستان عربستان ثبات بحرين را برهم می زند نه ایران
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه ای اعلام کرد: این حکومت سعودی است که امنیت و ثبات بحرین را برهم می زند؛ نه ایران. نیروهای سعودی علیه ملت بحرین که خواهان حقوق مشروع و قانونی خود در تعیین سرنوشت و انتخاب نظام سیاسی جدید خود هستند، خشونت و سرکوب اعمال می کند.

 

این بیانیه افزود: حکومت سعودی خاک بحرین را اشغال کرده و مسوول ریختن خون ملت بحرین، تعرض به مقدسات و تخریب مساجد است. این حقایقی است که نمی توان با اتهام زنی باطل به ایران بر آن سرپوش گذاشت.

 

ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه تأکید کرد: ایران حق و حقیقت را می گوید و موضع قاطعی در دفاع از مظلومیت ملت ها دارد.

 

در این بیانیه آمده است: ادعاهای حکومت آل خلیفه بیانگر ورشکستگی سیاسی و شکست روانی آن در برابر انقلاب مردمی بحرین است که خستگی ناپذیر ادامه دارد.

 

این ائتلاف خاطرنشان کرد: ایران موضعگیری های بسیاری در همبستگی با ملت های مظلوم در جهان داشته است.

 

به گزارش العالم، ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین، بر لزوم مقابله با دخالت آشکار سعودی در بحرین و آماده شدن برای حرکت گسترده مردمی به سمت میدان شهداء در شهر منامه در 14 آگوست آینده به منظور مقاومت در برابر حکومت آل خلیفه و تحقق ایده بحرین مستقل و برخوردار از حاکمیت ملی واقعی تاکید کرد و گفت: حکومت بحرین مسوول شکنجه هدفمند زندانیان سیاسی است.

 

 

106

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top