|
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ السبت ١٣ ذو القعدة ١٤٤١ Saturday, July 4, 2020
کد خبر: 522059
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۵ - ۱۶:۴۶
تقلید از فرهنگ غرب؛
یا طلاق یا رفت و آمد با دوستان شوهرم!
زن جوان وقتی دید که مجبور است با دوستان شوهرش رفت و آمد کند به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.
دادگاه خانواده، طلاق یا طلاق یا رفت و آمد  با دوستان شوهرم!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی- اجتماعی جام نیوز، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم از من می خواهد دوستانش را تحمل کنم و مرتب با آنها رفت و آمد داشته باشم.

 

شوهرم دو دوست دارد که آنها هم ازدواج کرده اند و متاهل هستند. ولی من اصلا از همسرهای دوستان شوهرم خوشم نمی آید و دوست ندارم که با آنها رفت و آمد کنم. حالا در این میان شوهرم مرا مجبور می کند که به این رفت و آمدهایم ادامه دهم و با آنها دوست باشم.

 


وی افزود:هرچه به او می گویم من از این ها خوشم نمی آید فایده ای ندارد و حرف خودش را تکرار می کند. هر شب آنها را به خانه مان دعوت می کند و یا وقتی به خانه می آید می گوید آماده شو باید به خانه آنها برویم. تمام مسافرت هایمان با آنها است و من هم همیشه باید عذاب بکشم.زن جوان ادامه داد: بار آخر سر همین موضوع با شوهرم درگیر شدم و شوهرم در کمال ناباوری به من گفت وضعیت همین است و اگر نمی توانی تحمل کنی برو، من هم شوکه شدم و وسایلم را جمع کردم و به خانه مادرم رفتم. دو هفته است در خانه مادرم هستم ولی شوهرم به دنبال من نیامده است. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم.بعد از صحبت های این زن قاضی شوهر او را هم به دادگاه احضار کرد تا صحبت هایش را بشنود.

 

تاملی کوتاه

این نوع سبک زندگی سوغات فرهنگ غلط غرب است که متاسفانه در جامعه ما نیز رسوخ کرده است. ازجمله شاخصه های سبک زندگی غربی این است که انسان فقط به خواست خود اهمیت می دهد بدون اینکه طرف مقابل را نیز ملاحظه کند. آری افرادی که بدون انتخاب صحیح و رعایت ملاک و معیار های واقعی ازدواج، تن به وصلت می دهند بعد از مدت کوتاهی با شروع اختلافات، و نادیده گرفتن حقوق همدیگر کارشان به طلاق و جدایی می کشد.

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top