|
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٢٣ ذو القعدة ١٤٤١ Tuesday, July 14, 2020
کد خبر: 522099
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۵ - ۱۷:۳۵
در مصاحبه تلویزیونی صورت گرفت؛
خشم وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از نتایج مذاکرات وین
این توافق، خاورمیانه جدید و بد و نامناسب را ایجاد می کند. در صورتی که تحریمها کنار رود، مبلغ 250 میلیارد دلار از اموال بلوکه شدن ایران آزاد می شود.
موشه یلعون خشم وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از نتایج مذاکرات وین
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز به نقل از "العالم"، خشم وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از نتیجه مذاکرات ایران و 1+5 ، او را به هذیان گویی واداشت. "موشعه یعلون" در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: «آمریکا برتری نظامی اسرائیل در منطقه را حفظ می کند و وزیر دفاع آمریکا در سفر خود به اسرائیل بسته ای از کمکهای مربوط به امور دفاعی و نه هجومی را برای اسرائیل به همراه آورد.»

 


وی اظهار داشت: «تحولات راهبردی در منطقه را نمی توان از طریق کمکهای نظامی و برتری نظامی اسرائیل در منطقه جبران کرد.» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تأکید کرد: «این توافق، خاورمیانه جدید و بد و نامناسب را ایجاد می کند. در صورتی که تحریمها کنار رود، مبلغ 250 میلیارد دلار از اموال بلوکه شدن ایران آزاد می شود.»

 


یعلون افزود: «سرمایه داران از اروپا و چین برای سرمایه گذاری در ایران از یکدیگر سبقت گرفته اند. و ایران از تنگنای اقتصادی خارج می شود. ایران تنها در اثر فشار اقتصادی بر سر میز مذاکره نشست. امروز از این تنگنا خارج شده و از حزب الله و حماس و حوثیها در یمن و گروههای مسلح در عراق حمايت می کند.»

 


وی در پاسخ به اظهارات مجری تلویزیون این رژیم مبنی بر اینکه عدم پیش روی اسرائیل در فرایند سازش با فلسطینیها باعث شد آمریکایی در راستای منافع اسرائیل در مذاکرات گام برندارند، تصریح کرد: «آنهایی که گمان می کنند علت بی ثباتی در منطقه نزاع اسرائیل و فلسطین است، ادعایشان کاملا مضحک است.» 

 

 

310

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top