|
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢ Thursday, October 1, 2020
کد خبر: 545147
نظرات: 53
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۶
اختصاصی بانوان؛
هوویی که شوهرتان را از شما خواهد گرفت! +فیلم
شاید باورتان نشود مردی که روزهای اول زندگی مان ابراز عشق و علاقه می کرد، خیلی راحت سعی داشت کارهای خودش را مانند آن چه از فیلم های کثیف یاد گرفته بود عادی نشان دهد.
بازیگران زن هوو ماهواره خانواده هوویی که شوهرتان را از شما خواهد گرفت! +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
92.3% 7.7% بازدید

سرویس فرهنگی جام نیوز:  سارا زنی 30 ساله است که می گوید به اصرار خودش پای ماهواره را به خانه خود باز کرده و اکنون همسرش که نمازش ثانیه ای دیر نمی شد اکنون مدت هاست حتی به نماز نایستاده و چشم چرانی به یک کار روزمره برای او تبدیل شده است.


او حالا می خواهد این بشقابک کوچک را از خانه اش بیرون کند، اما مخالفت های شوهرش  که به قول سارا غیرت مردانه خود را از دست داده، بزرگترین مانع انجام این کار است. او از این اشتباه خود سخت پشیمان است، ولی گویا دیگر توانی برای جبران آن ندارد!

 


او می گوید: «من خودم از همسرم خواستم تا یک دستگاه ماهواره بخرد و تصور می کردم با این وسیله سرگرم خواهم شد، اما اعتراف می کنم که اشتباه کرده ام.


با ورود ماهواره به زندگی ام، شوهرم در مدت کوتاهی تغییر کرد و توجه بیش از حد او به فیلم هایی که در آن خیانت همسران به همدیگر عادی جلوه داده می شد، آزارم می داد.


من پس از گذشت ۶ ماه از شوهرم خواستم این دستگاه لعنتی را از جلوی چشمانم دور کند، ولی او زیر بار نرفت و کم کم به دیدن فیلم های بی محتوا و مبتذل اعتیاد پیدا کرد.


روزی که فهمیدم همسرم با زنی نامحرم ارتباط مخفیانه برقرار کرده است، خیلی دلم گرفت و از او به دلیل این کار خطا توضیح خواستم.

 


شاید باورتان نشود مردی که روزهای اول زندگی مان ابراز عشق و علاقه می کرد، خیلی راحت سعی داشت کارهای خودش را مانند آن چه از فیلم های کثیف یاد گرفته بود، عادی نشان دهد و حتی به نوعی از حرف هایش متوجه شدم که دنبال هوس بازی و عیاشی است.


چند ماه گذشت و همسرم روز به روز نسبت به مسائل اعتقادی و تعهدهای زناشویی مان بی تفاوت تر می شد، تا این که فهمیدم با زن دیگری نیز ارتباط برقرار کرده است.


تحمل این وضعیت برایم خیلی دشوار بود و دوباره با شوهرم گفت وگو کردم و به او گفتم اگر به راستی قصد ازدواج مجدد داری مردانه حرف دلت را بگو و خودت را گناهکار نکن.


اما وی که شرم و حیا را در وجودش قربانی هوس های شیطانی خود کرده بود، به چشمانم خیره شد و خیلی بی شرمانه مرا با بازیگران چند فیلم شرم آور مقایسه کرد و از تیپ و قیافه ام ایراد گرفت.


شنیدن این حرف ها برایم خیلی شکننده بود و مدتی تحت نظر یک مشاور قرار گرفتم تا اگر ایراد و ضعفی دارم برطرف شود، اما افسوس که همسرم در بیراهه هوس های خودش سردرگم شده بود و هیچ نتیجه ای نگرفتم.

 

 

 


این تنها یکی از هزاران مورد اتفاق افتاده در میان خانواده های ایرانی است. آموزش خیانت در فیلم هایی که برخی هر شب پای ماهواره به نظاره می نشینند، بدون آن که بدانند چه نگاه می کنند و چه تاثیری بر روح و روان و زندگی شان دارد، روشی بسیار ایده آل برای از بین بردن بنیان خانواده است.

 


همه ما وقتی با چاقوی تیز کار می کنیم با احتیاط عمل کرده و مواظبیم ضرری به ما نرساند. وقتی به یک نجاری می رویم مواظب میخ و چکش و دستگاه اره ای برش هستیم، وقتی به اتاق رئیس می رویم مواظبیم کلمات را چگونه بیان کنیم که موقعیت شغلیمان به خطر نیفتد، سوار موتور می شویم کلاه ایمنی می گذاریم مبادا جانمان به خطر بیفتند اما وقتی با تصاویری که خطر را وسط زندگی شخصی و حریم خصوصیمان می آورد برخورد می کنیم بی تفاوت از کنار آن گذشته و می گذاریم هر بلایی دلش می خواهد سر خانواده و فرزندانمان بیاورد.

 


یکی از موضوعات همیشگی برنامه ها و سریال های ماهواره ای، نشان دادن آزادی بی قید و بند و خیانت زن و شوهر است. این روند اگر چه در ابتدا شاید از نظر بیننده دارای قبح و زشتی باشد، اما کم کم با تماشا و عادت چشم به دیدن این صحنه ها و شنیدن گوش از روایت این خیانت ها، به طور خودکار " قبح زدایی" صورت می گیرد و این قبح زدایی را می توان به سایر پیام های ضد اخلاقی برنامه های ماهواره ای تعمیم داد.


متاسفانه این‌ روزها امواج ماهواره نه تنها در کلان‌شهر‌ها مخاطب بسیاری پیدا کرده؛ بلکه در روستا‌ها نیز رسوخ کرده است، به طوریکه که بگفته برخی کارشناسان در برخی از روستاها ۲۰ درصد جمعیت از ماهواره استفاده می کنند.

 

 

 


خیانت، صحنه‌های غیراخلاقی، خلقیات خلاف عرف و شرع و تزلزل خانواده  از جمله پیام‌هایی است که ماهواره به‌طور مستقیم و یا غیرمستقیم به فکر و ذهن افراد مخابره می‌کند و در این میان خانواده‌ها بدون اینکه بدانند به چه صحنه‌ها و دیالوگ‌های آلوده‌ای دل‌سپرده‌اند، در معرض تمام این خصایص قرار دارند، این در حالی است که دین اسلام به دیدن و شنیدن چیزهایی سفارش کرده است که با مبانی اعتقادی و دینی ما سنخیت داشته باشد.


بر اساس آمارها، ۸۴ درصد از دارندگان ماهواره پس از برخورد دوباره به سراغ ماهواره رفته‌اند.

 


۱۶۲ شبکه فارسی‌زبان ماهواره‌ای در طول ۲۴ ساعت شبانه‌روز سه هزار و ۸۸۸ ساعت برنامه تولید می‌کنند، در نسل اول از شبکه‌های ماهواره‌ای به صراحت به جمهوری اسلامی ایران توهین می‌شد؛ اما در نسل دوم بیشتر در قالب غیرمستقیم و از طریق فیلم‌ها و سریال‌ها مطلب مورد نظر خود را به مخاطب انتقال می‌دهند.

 


گردانندگان شبکه‌های ماهواره‌ای برای سه رکن پدر، مادر و فرزند برنامه‌ریزی کرده‌اند؛ به این نحو که برای پدر خانواده بی‌غیرتی دینی و اخلاقی و برای مادر خانواده بی‌حیایی و بی‌عفتی و برای فرزندان از بین بردن عالم بچگی را برنامه‌ریزی کرده‌اند.


در کشور ما در یک ماه، ۶۴ هزار ازدواج ثبت می‌شود؛ ۱۵ هزار طلاق، ۱۲ هزار طلاق توافقی و ۹ هزار و ۶۰۰ طلاق موضوع دادخواست خانم‌هاست. این ۹ هزار و ۶۰۰ طلاق مربوط به مواردی است که ذائقه فرد تغییر کرده و این همان چیزی است که دشمنان از طریق ماهواره به دنبال آن هستند.

 


امیدواریم اگر هنوز برخی به مراحل خطرناک و غیر قابل بازگشت اثرات سوء سریال های ماهواره ای نرسیده اند، این ابزار که بیش از دوستی دشمن به حساب می آید را از خانه و خانواده خود دور ساخته و زندگی امنی را شروع کنند.

 

 

این ویدئو را ببینید:

 

 

لینک دانلود

 

101


 

کلیدواژه ها:
مبتذل  |  هوو  |  بازیگر  |  خانواده  |  ماهواره  |  طلاق  |  ایران  | 
مشاهده نظرات

مقصر اصلی دولت است چند سالی است بیستای شبکه دیجیتال راه انداخته اند ولی بغییر از شبکه اچ دی بقیه مثل سی دی خش دار تصویر پخش میکنند از طرفی چرا شبکه های استانی و سراسری از طریق ماهوار دارن برنامه پخش میکنن ولی تو هر استانی شبکه همان استان از طریق شبکه دیجیتال قابل دریافت است من به شخصه برای دریافت بهتر شبکه های دیچیتال بغیر از گیرنده خود تلویزیون یک دستگاه ستاب باکس ( با کلی پرسو جو که کدام شرکت گیرنده مناسب و با قابلیت دریافت بهترین تصویر را میزنه)خریداری کردم ولی باز تصویر مثل سی دی خش دار ، مکث تصویر و ... دریافت میشود و در زمان بارندگی اکثر وقتها کلاً قطع میشود
سوال اینجاست چرا تصویری که یک ماهواره از کیلومتر ها دورتر حتی در زمان بارندگی بسیار شدید پخش میکنه با کیفیته ولی سیستم دیجیتال ما کلاً قطع میشه چرا؟
پس چاره ای نمیماند تا برای دیدن شبکه های خودمان هم که شده یک دستگاه گیرنده ماهوار تهیه نمود .

پاسخ

۴

۳

احتمالا به خاطردلايل ديگه باشه تلويزيون من خودش مجهز به ديجىتال هست ونيازى به دستگاه نداره کيفيتش خوبه اگه آنتن نزاريد کيفيت تصاويراينطورميشه دربارندگى اما با يه آنتن قوى کمترمانندسى دى خش دارميشه براى رفع اين مشکل وقتى قطع شدخيلى نيازى نيست به پشت بوم بريدفقط آنتنى که به پشت تلويزيون وصله روکمى بچرخونيد. فقط کمى اون هم بعضى وقت هاچون اگه باهربارندگى ياخرابى تصوير بچرخونيداون دستگاه ياتلويزيون يه قطعه داره که کم کم خراب ميشه بهتره نچرخونيد وصبرکنيد هوا ياتصويردرست بشه فقط اگه خيلى مجبورشديدسيم آنتن روفقط کمى بچرخونيد. حالت خرابى تصوير فقط مربوط ىه ديجيتال نيست درماهواره هم خيلى اينطورميشه که يا دليلش امواج پارازيت براى ماهواره هست يا بارندگى يا خرابى تصوير ياموارد ديگه کلا خاصيت تصاويرديجيتال همينه چه ماهواره چه گيرنده ديجىتال آنتن هاى ماهواره قدرمندبه صورت ديش هستن گيرنده ديجىتال که نميشه باماهواره مقايسه بشن ضمن اين که خود نوع دستگاه هاى گيرنده ديجيتال يا تلويزيون هاى ديجىتال خوب وبد دارن وبايد درانتخابشون دقت کرد. کيفيت تصاويرهم به نوع جايى که ساکن هستيدممکنه بستگى داشته باشه

۱

۰

وقتى يكى ذاتش خائن باشه، ذاتش دنبال هوسرانى باشه دائم زنها رو با هم مقايسه كنه و هر دقيقه يه جا دلش قنج بره چه ماهواره باشه چه ماهواره نباشه خيانت رو ميكنه، عيب از چشم و فكر و دل و ذهن ناپاكه كه افسارگسيخته است.

پاسخ

۲۵

۸

حالا ماهوره را می گوئید بد آموزی دارد، روزنامه وکتاب را چرا سانسور میکنید ، توقیف می کنید!!!!؟ خبر نگار را توبیخ میکنید!! کتابخوان واهل مطالعه را از آن بلاهای مافیائی به سرش می آورید و بیمارش می کنید.شاعر و کارکاتوریست را زندان می کنید!!!؟
چون گمان میکنید آنچه شما فکر میکنید درست است ، وآنچه دیگران می اند یشند غلط!!! حتی اگر بیست سال بعد هم متوجه اشتباها ی تان بشوید ، بازهم به روی مبارک نمی آورید !! گیرم این دنیا عوام فریبی کردید ،به روز حشر چه جوابی دارید؟

پاسخ

۳۲

۲۳

۱۰

۶

اینها دشمن قسم خورده ایران هستند .اگر فکر میکنیم که برای ما برنامه های آموزنده اخلاقی میسازند خیال باطل کرده ایم.شاید خودمان را توجیه کنیم که ما نگاه میکنیم وتا حالا هیچ اتفاقی هم نیافتاده.ولی آیا از حس وحال زن وبچه هایمان هم اطلاع داریم.اینها این همه پول خرج میکنند که ما راتحت تاثر قرار دهند اکر نشود که ادامه نمیدهند.ومتاسفانه بدجوری دارند به ریشه میزنندیعنی همان نهاد مقدس خانواده.پس خودمان باید به این درک برسیم که این برنامه ها رانبینیم .ومسئولان امر باید ضمن آگاهی دادن بیشتر به مردم باید باساخت برنامه ها وفیلم های سرگرم کننده وپند آموز از روی آوردن مردم به برنامه های ماهواره که از سوی کشور های دشمن قسم خورده ایران پخش می شود جلوگیری نمایند .وقتی آنها پول فراوان هزینه می کنندووقت می گذارندواینهمه برنامه ریزی میکنندتا یک کار زشت را خوب وپسندیده جلوه دهندآنهم در یک سریال مثلا 90 قسمته(مثل خیانت زن وشوهر به یکدیگر ).ماباید دوبرابر آنها وقت بگذاریم وبرنامه ریزی کنیم ومهمتراز همه هزینه کنیم وپول خرج کنیم .وگرنه باخته ایم

پاسخ

۲۶

۱۱

گور بابای هرچی شبکه ماهواره ای خفه بشن ایشااله

پاسخ

۲۲

۱۰

۱

۰

خیلی تشکر از اطلاع رسانی و آگاهیتون

پاسخ

۱۶

۹

خنده داره زندگی منو هیچی نمیتونه بهم بریزه ماهواره هم دارم به هیچکسی هم مربوط نیست

پاسخ

۶

۳۴

منهم خیلی از خانواده هائی که ماهواره داشتند دیده ام . واقعا مخرب و ویران کننده است . نماز می خواندند اما حالا نخیر . بچه های آنها یه جورائی حالت افسرده دارند . کسل و بی حال و رنگ پریده هستند . اگه هرکارخوبی انجام بدهی براشون کافی نیست مثل اینکه ماهواره اونها را بد گمان بار آورده . اون احترامی که در خانواده های مذهبی بین پدر و فرزند و زن و شوهر هست ما اینجا نمی بینیم . فرزندان حرف گوش نمی دهند و پدره مجبوره یه تنه همه کاری بکنه . و بدتر از همه اینه ، البته این احساس من هست ممکنه اشتباه باشه اونهائیکه سریالها و فیلمهای ماهواره ها را تماشا می کنند پس از چندین سال و یا ماه نسبت به مردم و همسایه ها خودشون را بالا تر و سرتر می دانند اونقدر با نخوت و تکبر با مردم برخورد دارند که همسایه از حال همسایه اش هیچ خبری نداره . شاید ماه ها شده که اصلا سری به پدر و مادر پیرش نزده . چنان جدائی بین پدر و فرزند انداخته که با قویترین چسب ها هم نمی شود اینها را به هم نزدیک کرد .

۷

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top