خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ الجمعة ١٧ ربيع الأوّل ١٤٤١ Friday, November 15, 2019
کد خبر: 572084
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۹
ادعای بی اساس شبکه خبری محبت نیوز؛
بزرگترین توفیق اسلام در جذب دیگران
بزرگترین توفیق اسلام در زمینه جذب دیگر ادیان مربوط به بخش ازدواج می باشد. در اروپا و آمریکا دختران و پسران جوان مسلمان با کمک گرفتن از جاذبه‌های جنسی افراد را به سوی خود جلب می کنند.
شبکه مسیحی بزرگترین توفیق اسلام در جذب دیگران
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، شبکه خبری «محبت نیوز» وابسته به مسیحیت صهیونیست در ضمن خبری بیان داشته است: «بزرگترین توفیق اسلام در زمینه جذب دیگر ادیان مربوط به بخش ازدواج می باشد. در اروپا و آمریکا دختران و پسران جوان مسلمان با کمک گرفتن از جاذبه‌های جنسی افراد را به سوی خود جلب می کنند و بعد شرط وصال و ازدواج را مسلمان شدن طرف مقابلشان قرار می‌دهند. زیرا در کشورهای مسیحی نشین آزادی انتخاب مذهب وجود دارد و تغییر مذهب برای کسی ضرر و یا خطری ایجاد نمی‌کند، مبلغان اسلامی از این تنها جاذبه اسلام یعنی تمایلات جنسی استفاده می‌برند».

 

 

احتمالاً یک اشتباه تایپی در متن فوق اتفاق افتاده است و نویسنده به جای «مسیحیت»، کلمه «اسلام» را نوشته است؛ چرا که نمی‌توان باور کرد با وجود حجاب اسلامی و سخت‌گیری‌های اسلامی در روابط زن و مرد، اسلام از جاذبه‌های جنسی برای تبلیغ استفاده می‌کند. نگاهی مقایسه‌ای بین شبکه‌های اسلامی و مسیحی، روشن می‌سازد که کدام یک از آنها از جاذبه‌های جنسی برای تبلیغ استفاده می‌کنند. فیلم‌هایی که مسیحیان از سرگذشت نوکیشان مسیحی ساخته‌اند، به طور ناخواسته نشان می‌دهند که چگونه جاذبه‌های جنسی باعث جذب جوانان به مسیحیت شده است. نمونه آن کشیش معروف مسیحی به نام «رضا صفا» است که اذعان دارد که دختری مسیحی به او انجیل داده است و او را به خانواده مسیحیان دعوت کرده است.

 

 

رضا صفا حتی غیرت داشتن نسبت به ناموس را مورد تمسخر قرار می‌دهد.

 

 

 

برخی از فرقه‌های مسیحی مانند «فرزندان خدا» حتی مدعی هستند که العیاذ بالله عیسی مسیح از آنها خواسته است از جاذبه‌های جنسی زنان برای دعوت دیگران به مسیحیت استفاده کنند. کتاب مقدس نیز پر است از جذابیت‌های جنسی. غزل‌ عزل‌های سلیمانِ کتاب مقدس (نه سلیمانِ قرآن کریم) یک رمان جنسی فوق‌العاده‌ای است: «محبوب: ای شاهدخت من، پاهای تو در کفش چه زیباست. ساق‌هایت همچون جواهری است که هنرمندی آن را صیقل داده باشد. ناف تو مانند پیاله ای است که هرگز از شراب خالی نخواهد بود.

 

کمرت همچون خرمن گندمی است در میان سوسن‌ها، گردنت مثل بُرجی از عاج است و چشمانت همانند حوض شهر حشبون کنار دروازه بیت ربیم هستند. بینی تو به قشنگی بُرج لبنان است که بر سر راه دمشق قرار دارد. سرت مثل کوه کرمل برافراشته و زلفانت همچون ارغوان معطّرند. پادشاهان اسیر حلقه‌های گیسویت می‌باشند. ای محبوبه من، تو چقدر زیبا و دلکش هستی و عشق تو چقدر لذّت بخش است. . گفتم: از این درخت خرما بالا می‌روم و میوه‌هایش را می‌چینم. پستان‌هایت مانند خوشه‌های انگورند و بوی نَفَس تو مثل بوی گوارای سیب است. دهان تو همچون بهترین شراب‌هاست. باشد که این شراب مستقیماً برای محبوبم ریخته شود و از لب و دهانش جاری گردد».[1]

 

 

بزرگترین توفیق اسلام در جذب دیگران عقلانیت عقاید آن است. عقلانیتی که در در عقاید مسیحیت مانند «گناه نخستین، فدا، تثلیث و...» نمی‌توان پیدا کرد. وقتی از طریق عقلانیت نتوان دیگران را به مکتب خود جذب کرد باید از احساسات و جاذبه‌های دنیوی استفاده کرد.

 

 

پی‌نوشت:
[1]. غزل غزل‌های سلیمان ۷: ۱-۹

 

 

ادیان نت

کلیدواژه ها:
جذب  |  رضا صفا  |  غیرت  |  الله  |  مذهب  |  دینی  |  اسلام  |  جام نیوز  |  مسیحیت  | 
مشاهده نظرات

این رضا صفا که جوکه فقط جون میده ببینی بخندی

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top