|
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٧ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, December 3, 2020
کد خبر: 575248
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸
خرید لباس در بازار بنگلور؛
اتفاق عجیب در اردوی تیم ملی فوتبال در هند
وقتی برنامه 90 دو بازیکن تیم ملی را از هند با اسکایپت روی آنتن برد، ماجرای لباس های جدید لو رفت.
 تمرینات تیم ملی فوتبال در هند اتفاق عجیب در اردوی تیم ملی فوتبال در هند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مشکلات پیراهن تیم ملی فوتبال ایران تمام شدنی نیست. از اولین روز قرارداد آل اشپورت با تیم ملی، به هر دلیلی این مشکلات وجود داشته و به نظر می رسد در مسیر جام جهانی هم، قدم به قدم همراه تیم ملی باشد.

 

همیشه در اردوی تیم ملی کمبود لباس وجود دارد اما در اردوی هند، کمبودها به اوج رسید. علاوه بر پابرجا بودن مشکلات لباس تمرینی و بازی، ملی پوش ها و کادر فنی لباس نداشتند در اردو بپوشند!

 

یکی از بازیکنان تیم ملی با خنده در این باره گفت: «12 روز در تهران اردو داشتیم که فقط به ما یک دست لباس مشکلی برای اردو دادند. خودتان هم که از جنس لباس ها خبر دارید و می دانید 12 روز مدام لباس را بپوشیم و بشوریم چه بلایی سرش می آید. وقتی به هند می رفتیم هم به ما گفتید همین لباس ها را باید در اردوی هند هم بپوشید! یعنی تصور کنید ما باید در پرواز یک روزه به هند این لباس ها را تن مان می کردیم و اردو هم که لباس دیگری نداشتیم. دیگر اینقدر لباس ها را شسته بودند، ریش ریش شده بود.»

 

بازیکنان این مشکل را به گوش کادر فنی رساندند و متوجه شدند آنها هم همین مشکل را دارند. این بود که تیم ملی مسئولان تیم ملی در بازارهای هند به دنبال خرید لباس افتادند!

 

ماجرا از آنجا لو رفت که در برنامه 90 وقتی عادل فردوسی پور مهدی طارمی و سردار آزمون را از طریق اسکایپت روی آنتن داشت، لباس های زرشکی تن بازیکنان بود. آنها که به اردوی تیم ملی رفته بودند می دانستند تیم ملی اصلا چنین لباسی ندارد.

 

کنکاش ها نشان داد مسئولان اداری تیم ملی به همراه چند دانشجوی ایرانی که در بنگلور زندگی می کردند، راهی بازار شدند تا این لباس ها را تهیه کنند. وقتی لباس ها خریده شد، بازیکنان وقتی تحویل می گرفتند غرولند می کردند و می گفتند چطور ممکن است تیم ملی ایران که در آسیا ادعا دارد، با چنین مشکلی روبروست.

خبرآنلاین

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top