|
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ السبت ٢٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Saturday, August 15, 2020
کد خبر: 598542
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۰۶:۴۵
یادداشت؛
حمله تروریست‌ها به پناهگاه تروریست‌ها
برخی معتقدند حملات پاریس، همچون 11 سپتامبر، بهانه ای است برای حمله به خاورمیانه اما فرضیه ای دیگر هم مطرح است؛ چاقو بالاخره دسته خودش را برید!
پاریس برج ایفل حمله تروریست‌ها به پناهگاه تروریست‌ها
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

سرویس بین‌الملل جام نیـوز: جمعه شب، خبری در رسانه ها منتشر شد که موجب بهت بسیاری گردید؛ حمله تروریست ها به پاریس.

 

با اعلام این خبر، موجی از محکومیت ها علیه این حمله به راه افتاد، اما یک نکته در این میان پنهان ماند؛ مهد تروریست ها کجاست؟!

 

گرچه امروز سوریه به عنوان مرکز تروریست ها معرفی می شود، ولی سال هاست که فرانسه در پی سیاست غلط سیاستمداران خود، تبدیل به پناهگاه اصلی تروریست ها شده و می توان حملات جمعه را نتیجه همین سیاست غلط فرانسوی ها در اداره کشور دانست.

 

اقدامات وحشیانه گروهک تروریستی منافقین در ایران را هیچگاه نمی توان فراموش کرد. حملاتی که جمعه در پاریس رخ داد، حکایت بسیاری از شهرهای ایران در سال های ابتدایی انقلاب اسلامی بود.

 

اکنون سران منافقین سال هاست در فرانسه اقامت دارند و در کمال آرامش میتینگ به راه می اندازند و به بهانه آزادی بیان، هیچگاه از سوی دولت فرانسه با آنها برخوردی رخ نداده است. منافقینی که به جنایات آنها در ایران ثابت کرده است که وحشی تر از داعش نباشند، چیزی کمتر از آنها ندارند و این در حالی است که اخیرا گزارش هایی از همکاری نزدیک این گروهک با تروریست ها در سوریه و عراق منتشر شده است.

 

البته تروریست های ساکن در فرانسه تنها منافقین نیستند. ماه هاست که سرویس های اطلاعاتی غربی آشکارا از رفت و آمد آزاد عناصر گروه های تروریستی در عراق و سوریه همچون داعش و النصره در اروپا سخن می گویند؛ افرادی که برعکس منافقین غیراروپایی هم نیستند.

 

شاهدان عینی گفته اند که عوامل حملات پاریس با لهجه فرانسوی با هم صحبت می کرده اند و جالب تر اینکه بعد از این حملات، نیروهای امنیتی فرانسه با حمله به 150 خانه در سراسر این کشور، انواع و اقسام تسلیحات جنگی را کشف و چندین نفر را بازداشت کرده اند.

 

شاید حملات تروریستی پاریس به غربی ها بفهماند گرچه تروریسم می تواند ابزاری مناسب برای تحقق اهداف نامشروع آنها در کشورهای اسلامی باشد اما روزی خواهد رسید که این چاقو دسته خود را خواهد برید و نوک حملات خود را به سوی آنها هدف خواهد گرفت، همچانکه در فرانسه تحقق یافت.

 

 چه بسا در آینده ای نزدیک، شهروندان دیگر کشورهای غربی همچون پاریسی ها، شبی را تجربه کنند که مسلمانان در عراق و سوریه و یمن و ... هر شب و روز تجریه می کنند.

 

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top