خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١ Saturday, December 14, 2019
کد خبر: 598671
نظرات: 21
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۲۰:۲۱
سی ان ان؛
«ابوبکر البغدادی» درباره ایران اشتباه فکر می کند/ هشدار به ایران
«داعش خواه ناخواه در حال پیشبرد اهداف ایران در کشورهای عربی است و این کشور مانند داعش اعراب را هدف قرار داده است.»
 محمد السلمی «ابوبکر البغدادی» درباره ایران اشتباه فکر می کند/ هشدار به ایران
به این مطلب امتیاز دهید
31.6% 68.4% بازدید

به گزارش سرویس سياسی جام نیوز، به نقل از سایت شبکه سی ان ان؛ محمد السلمی کارشناس مسائل ایران در گفتگو با شبکه سی ان ان اظهار داشت ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در حالی همه کشورهای منطقه را تهدید می کند که ایران را از قلم انداخته و اشتباها فکر می کند با این کشور در عراق و سوریه مواجه شده است.

 

 

به گزارش شبکه سی ان ان، السلمی کارشناس برجسته سعودی در ادامه ضمن اشاره به قومیت های موجود در ایران به این کشور هشدار داد که در سیاست خارجی خود در تعامل با کشورهای عربی تجدید نظر کند و گرنه شکننده کردن اوضاع داخلی ایران برای این کشورهای کار آسانی خواهد بود که پاسخی برای این کشور محسوب می شود.

 

 

السلمی در ادامه ادعا کرد که داعش خواه ناخواه در حال پیشبرد اهداف ایران در کشورهای عربی است و این کشور مانند داعش اعراب را هدف قرار داده است.

 

 

512

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

این دولتمردان احمق در کشور خودشان بدلیل قومیت گرایی و طایفه گرایی و خوش گذرانی های بی حد دولتمردان ،کسی به حرفشان گوش نمی دهد - می خواهند ایران را عامل ناتوانی و بی عرضگی خود نشان دهند - ملت ایران به قومیتها و فرهنگهای مختلف تقسیم شده اما بسیار با فرهنگ تر از حتی بسیاری از کشور های مدعی فرهنگ هستند که در مقابل قوم وحشی مثل داعش از خود ضعف نشان دهد .
بروید مشکلات را درداخل کشور خودتان بررسی کنید - مردم این کشورها در دین و اعتقادات خود به بن بست رسیده اند و تنها چیزی که نمی بینند عمل به دستورات اسلام ناب محمدی است - اینها فتاوی بی سروته مفتی های وهابی و تفکرات مخدوش متفکران داخلی را می بینند و از طرفی عقب ماندگی علمی و فرهنگی خود را نسبت به غیر مسلمانها و در یک سر در گمی بسر می برند که کدام درست است . و این موضوع جاهلان آنها را به این نقطه سوق می دهد که بهتر است با عملیات انتحاری به بهشت بروند .

پاسخ

۰

۰

با دیدن قیافه این مردک یا کاسه دستشویی قدیمان افتادم

پاسخ

۰

۰

چه غلطا زیادی!!!!!

پاسخ

۰

۰

وزن اين آقا چقدره ؟....

پاسخ

۱۶

۶

.....................................بخور

پاسخ

۱۳

۵

کارشناس برجسته یا بی سواد احیانا

پاسخ

۱۶

۵

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top