|
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 27, 2021
کد خبر: 598762
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۵
نامزد ریاست جمهوری آمریکا؛
با ایران و روسیه برای مبارزه با داعش متحد می شویم
«زمانی که شما روسیه را داشته باشید، زمانی که ایران را داشته باشید، زمانی که عربستان سعودی و کشورهای اروپایی حضور داشته باشند، و تمامی این کشورها در مبارزه علیه داعش متحد شوند، ما داعش را نابود خواهیم کرد.»
برنی ساندرز با ایران و روسیه برای مبارزه با داعش متحد می شویم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، پایگاه خبری سی ان ان (CNN) در خبری تحت عنوان "برنی سناندرز مایل به همکاری با روسیه و ایران در مبارزه با داعش است" به انعکاس اظهارات نامزد ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا در این رابطه پرداخته است.

 

 

در این گزارش آمده است: «برنی ساندرز روز یکشنبه در ایالت آیووا اعلام کرد که او از همکاری با روسیه و ایران در مبارزه با داعش حمایت خواهد کرد. پیش از این ساندرز در کمپین انتخاباتی خود، تمایل کمتری به حضور در جنگ خاورمیانه نشان داده بود.»

 


سی ان ان به نقل از این سناتور آمریکایی در سخنرانیش در دانشگاه سیمپسون، نوشت: «ما دیدگاه های مختلفی داریم ... اما آمریکا و روسیه باید در مبارزه با داعش همکاری کنند. ما نگرانی هایی در رابطه با ایران داریم، اما ایران باید در مبارزه با داعش به ما بپیوندد. ما نگرانی هایی در رابطه با عربستان سعودی داریم؛ اما عربستان سعودی باید به ما بپیوندد. اگر این حملات در سراسر جهان در حال شکل گرفتن است؛ همه باید برای مقابله با آن متحد شوند.»

 

 

در ادامه این گزارش با اشاره به اینکه ساندرز برنامه دقیق و مفصلی برای مبارزه با داعش ارائه نکرده، آمده است: «سناتور ایالت ورمونت در مصاحبه ای پس از سخنرانی خود گفت در صورتی که تمامی کشورها با هم علیه این گروه تروریستی کار کنند، نابودی داعش ممکن است.»

 


ساندرز همچنین گفت: «زمانی که شما روسیه را داشته باشید، زمانی که ایران را داشته باشید، زمانی که عربستان سعودی و کشورهای اروپایی حضور داشته باشند، و تمامی این کشورها در مبارزه علیه داعش متحد شوند، ما داعش را نابود خواهیم کرد.»

 

 

این سناتور آمریکایی با اشاره به اینکه کسانی که قصد دفاع از اسلام را دارند باید در مبارزه زمینی با داعش حضور داشته باشند نه نیروهای آمریکایی، گفته است: «نیروهای کشورهای منطقه باید در جنگ حضور داشته باشند، نمی شود که آن ها بیرون از جنگ بنشینند؛ آن ها باید در مبارزه زمینی شرکت کنند و ما باید از آن ها حمایت کنیم، باید به خوبی از آن ها حمایت کنیم.»

 

 

 

 

506

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

نامزد ریاست جمهوری و این همه حماقت!

پاسخ

۲

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top