|
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 27, 2021
کد خبر: 598808
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۵
بگومگوهای خنده دار فردوسی پور و بیگ زاده؛
همه شوخی های بازیکنی که از چشم خوردن در برنامه 90 می ترسید
مدافع صبای قم گفت: «با مهدی رحمتی هم صحبت کردم و به من گفت در استقلال بمان ولی اتفاقاتی افتاد که در لیست مازاد قرار گرفتم.»
هاشم بیگ زاده عادل فردوسی پور سعید عزت اللهی همه شوخی های بازیکنی که از چشم خوردن در برنامه 90 می ترسید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، هاشم بیگ زاده میهمان عادل فردوسی پور و برنامه 90 بود و گفتگوی آنها جذاب از آب در آمد. هاشم که یکی از بامزه ترین فوتبالیست های ایران است، از همان ابتدای حضور در 90 با خنده و شوخی ظاهر شد.

 

بیگ زاده اظهار داشت: «اول از همه باید بگویم که اصالتا اردبیلی هستم. همه فکر می‌کنند من شیرازی هستم و هر وقت مرا در کوچه و خیابان می‌بینند می‌گویند "سلام کاکو". من در تهران و در محله کیانشهر بزرگ شدم و از زمین خاکی فوتبال را شروع کردم. مدتی زیر نظر علی دوستی مهر در تیم بانک ملی کار کردم. بعد از آن هم برای خدمت سربازی به فجر سپاسی رفتم. غلامحسین پیروانی در پیشرفت من سهم زیادی داشت. آن موقع هیچ مربی‌ای جرات نداشت به بازیکنان جوان میدان بدهد ولی پیروانی این کار را می‌کرد.»

 

وی درباره اینکه بارها و بارها آسیب دیده است گفت: «من کلا بدشانس هستم. البته ممکن بود اتفاقات بدتری برایم بیافتد. با مصدومیت از مسیرم عقب افتادم ولی همیشه به همان مسیر برگشته ام.»

 

بیگ زاده درباره آسیب دیدگی اش در آستانه جام جهانی گفت: «آن موقع هم بدشانسی آوردم. خیلی برنامه ریخته بودم در جام جهانی و جام ملت ها بازی کنم. وقتی زیاد مصدوم می‌شوم بعضی وقتها به ذهنم می‌آمد که دیگر بازی نکنم.»

 

بیگ زاده در خصوص شوخی‌هایی که با وی قبل از جام جهانی برای تقابل با لیونل مسی می‌شد بیان داشت: «گاهی از این شوخی ها ناراحت می شدم. البته "عدو شود سبب خیر". شما (فردوسی پور) آن قدر این موضوع را گفتید و گفتید ولی آن موقع که باید نتیجه کارم را می‌گرفتم و در جام جهانی بازی می‌کردم، مصدوم شدم. البته من به چشم زدن اعتقاد دارم و شما مرا چشم زدید. وقتی قبل از جام جهانی مصدوم شدم، یک ماه زودتر از بقیه به برزیل رفتم؛ درست زمانی بود که بچه‌ام به دنیا آمده بود حدود یک ماه بچه‌ام را ندیدم و وقتی برگشتم به من می گفت عمو!»

 

وی درباره اینکه صادقانه بگوید راست پا است یا چپ پا گفت: «من دو پا هستم. ولی در اصل راست پا هستم. وقتی فجر بودم مدافع چپ ما مصدوم شد و با درخواست پیروانی به این پست رفتم و به پرسپولیس گل زدم. همان گل باعث شد «یک شبه راه صد ساله را بروم.»

 

بیگ زاده درباره الگوی خود در فوتبال عنوان کرد: «آن قدر در پستهای مختلف بازی کرده ام که نتوانستم بازیکنی برای الگو گرفتن انتخاب کنم.»

 

وی درباره دوران حضورش در فجرسپاسی گفت: «آن تیم واقعا پدیده بود. با همان تیم باعث رفتن علی پروین از پرسپولیس شدیم چون چهار گل به آنها زدیم.»

 

بیگ زاده درباره اینکه در پیشوند نامش، محمد قرار دارد گفت: «نمی دانم نام محمد را چه کسی در پروفایل من قرار داده است. نام من هاشم بیگ زاده است نه محمد هاشم. البته یک سید هم پشت اسم من گذاشته اند که آن هم صحت ندارد.»

 

مدافع سابق استقلال درباره دوران حضورش در این تیم گفت: «سالی که قهرمان شدیم، گاهی همه تقصیرها را گردن من می انداختند و یک هجمه روی من بود. بعضی شب ها که به خانه می آمدم گریه می کردم. جا دارد از قلعه نویی تشکر کنم که پشت من ایستاد و خیلی مرا حمایت کرد. حتی یک بار به دفتر قلعه نویی رفتم و به  او گفتم که بهتر است در استقلال نباشم چون شما هم تحت فشار قرار می‌گیرید ولی قلعه نویی گفت که مرا قبول دارد و اینکه 100 هزار نفر است حتی اگر ۱۰۰ میلیون هم به استادیوم بیایند و مخالف باشند تو را باز هم در تیم می گذارم. جای بعضی مربیان در لیگ خالی است مثل امیر قلعه نویی که امیدوارم یک تیم خوب بگیرد. سال گذشته هم جای دایی در لیگ خالی بود.»

 

وی درباره بازی آخر فصل گذشته استقلال مقابل پرسپولیس که به میدان نرفت گفت: «خدا شاهد است که حالم خیلی بد بود و شرایط مسابقه نداشتم. می ترسیدم به زمین بروم و مقابل پرسپولیس اشتباه کنم که شرایط بدتر بشود. فکر می کنم با بازی نکردنم به قلعه نویی کمک کردم. من در بازی با تراکتورسازی هم در هفته قبلش نمی توانستم بازی کنم.یادم هست شب آن بازی حالت تهوع داشتم. می توانید از پزشک تیم سوال کنید. من امیرخان را قلبا دوست دارم. او واقعا مرا حمایت و کمک کرد و جا دارد از او تشکر کنم.»

 

مدافع استقلال درباره مشکلات فصل گذشته استقلال گفت: «ما را دو بار ۲۰ درصد جریمه کردند یکبار هم ۱۵ درصد قراردادم را به خاطر یک مصاحبه کسر کردند. ۵۵۰ میلیون تومان اینطوری جریمه شدیم. گفتیم فتح الله زاده را نمی توانیم ببینیم و جریمه شدیم. فتح الله زاده یادش رفته بود به من می گفت پتروس فداکار. اگر آدم می کشتیم، دیه‌اش می‌شد ۹۰ میلیون! امسال هم ۱ میلیارد طلب داشتیم که آنرا به ما ندادند. شما فکر کنید مالیات پول هایی را که نگرفته‌ایم باید بدهیم. با این وجود باز هم می گویم خیلی تحت فشار بودیم. در بازی نفت یک بر صفر باختیم و قلعه نویی گفت چرا پوشش ندادی، من گفتم کدام گل؟ گفت یک گل خوردیم چرا می گویی کدام گل؟»

 

بیگ زاده درباره ترک استقلال و دلیل این اتفاق بیان داشت: «مظلومی مرا می خواست ولی تصمیم گیرنده ایشان نبود. او با من صحبت کرد و سبک بازی مرا هم قبول داشت. حتی با مهدی رحمتی هم صحبت کردم و به من گفت در استقلال بمان ولی اتفاقاتی افتاد که در لیست مازاد قرار گرفتم. واقعا کار خوبی نکردند چون پیشنهادهای زیادی داشتم که به خاطر استقلال رد کردم ولی روز آخر این را به من گفتند. یک جلسه گذاشتیم و  مظلومی به من گفت که مرا می‌خواهد ولی یکسری هواداران پیامک می دهند که نباید من در استقلال بمانم. به مظلومی گفتم هوادار واقعی شماره شما را از کجا دارد. در هر حال به دلم بد افتاد و با استقلال تمدید نکردم در حالی که جزو ۵ بازیکن گران این تیم بودم. احساسم این بود که اگر در استقلال می ماندم اتفاقات سال های قبل برایم بیافتد. برای همین دلم نبود بمانم.»

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top