|
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 22, 2021
کد خبر: 598904
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۵
با تعهد کتبی آزاد شدند؛
بازداشت 3 فوتبالیست مشهور تیم پایتخت در پارتی شبانه
این سه بازیکن چون حالت غیر عادی نداشتند با تعهد کتبی از بازداشت درآمدند و باشگاه خیلی تلاش کرد جلوی لو رفتن این خبر را بگیرد اما این خبر بالاخره با تأخیر لو رفت.
ناشناس بازداشت 3 فوتبالیست مشهور تیم پایتخت در پارتی شبانه
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، چندی پیش 3 بازیکن هم‌تیمی در یک پارتی شبانه بازداشت شدند. گویا آنها به هوای جشن تولد به یک مهمانی رفتند اما به جای مهمانی و تولد معمولی، خود را وسط یک پارتی پرهیاهو دیدند.

 

این پارتی به دلیل تولید سر و صدای زیاد با برخورد مأموران نیروی انتظامی همراه شد و این سه ستاره فوتبال هم برای دقایقی بازداشت بودند البته باشگاه بلافاصله پیگیر کار بازیکن باتجربه تیم که تماس گرفته و موضوع را اطلاع داده بود، شد و آنها بعد از اینکه برای سند گذاشتن و کمک به بازیکن باتجربه مراجعه کردند، متوجه شدند دو بازیکن جوان تیم هم همراه او هستند.

 

این سه بازیکن چون حالت غیر عادی نداشتند با تعهد کتبی از بازداشت درآمدند و باشگاه خیلی تلاش کرد جلوی لو رفتن این خبر را بگیرد اما این خبر بالاخره با تأخیر لو رفت و دیروز خبر بازداشت 3 همبازی لو رفت که البته به منظور جلوگیری از بازی با آبروی افراد، نام این بازیکنان تیم لیگ برتری پایتخت منتشر نشد.

خبر ورزشی

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top