|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
کد خبر: 598938
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۹
محصولی خبر داد:
دیدار دبیران اصولگرا با آیت الله موحدی کرمانی
صادق محصولی قائم مقام دبیر کل جبهه پایداری با اشاره به آخرین روند وحدت اصولگرایان، اظهار داشت: ائتلاف اصولگرایان رو به پیشرفت است و خوشبختانه نتایج خوبی از جلساتی که بین همه جریانات اصولگرایی برگزار شد، حاصل شده است.
. دیدار دبیران اصولگرا با آیت الله موحدی کرمانی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، صادق محصولی قائم مقام دبیر کل جبهه پایداری با اشاره به آخرین روند وحدت اصولگرایان، اظهار داشت: ائتلاف اصولگرایان رو به پیشرفت است و خوشبختانه نتایج خوبی از جلساتی که بین همه جریانات اصولگرایی برگزار شد، حاصل شده است.

 

وی افزود: همه جریانات به این توافق رسیدند که حضرات آیات یزدی، مصباح و موحدی کرمانی بصورت محور و فصل الخطاب خود قرار دهند و تمام فعالیت‌ها تحت نظر آنها انجام شود.

 

قائم مقام دبیر کل جبهه پایداری تاکید کرد: روند "وحدت" بین اصولگرایان تا به امروز از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و برخی از دیگر گروه‌های اصولگرایی که در این مسیر نبودند نیز با پذیرش چارچوب سیاست‌ها و فصل الخطاب دانستن فقها به این جریان پیوستند.

 

محصولی در ادامه سخنان خود از دیدار اخیر با آیت الله موحدی کرمانی خبر داد و گفت: این دیدار نیز با حضور اضلاع دیگر اصولگرایی صورت گرفت که پیرامون موضوع وحدت بحث و تبادل نظر شد. پیش از این نیز دیدارهایی با آیات مصباح و یزدی داشتیم که در این دیدارها حضرات مشوق خوبی برای رسیدن به وحدت هستند. / تسنیم

 

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top