خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ الخميس ١٥ شعبان ١٤٤١ Thursday, April 9, 2020
کد خبر: 598979
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۷:۵۰
اقتصاد > مسکن؛
با 100 میلیون تومان کجاهای تهران می‌توان خانه خرید؟
اگر کسی تنها 100 میلیون تومان پول داشته باشد، آیا می‌تواند در تهران خانه‌ای خریداری کند؟ این سوالی است که در ذهن بسیاری وجود دارد.
مسکن1 با 100 میلیون تومان کجاهای تهران می‌توان خانه خرید؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز"، اگر کسی تنها 100 میلیون تومان پول داشته باشد، آیا می‌تواند در تهران خانه‌ای خریداری کند؟ این سوالی است که در ذهن بسیاری وجود دارد.

با کمی جست‌وجو درمی‌یابیم که هنوز هم می‌توان در بسیاری از نقاط تهران، با 100 میلیون تومان خانه خریداری کرد.

 

خانه‌های 100میلیونی قولنامه‌ای
یکی از دلایلی که باعث کاهش قیمت مسکن می‌شود، نوع سند آن است، برخی از خانه‌های 100 میلیون تومانی موجود در پایتخت نیز به دلیل قولنامه‌ای بودن با قیمت‌های پایین‌تری به فروش می‌رسند.

یکی از واحدهای 100میلیونی در پایتخت مربوط به واحدی 55متری در محله هنگام است، که به دلیل قولنامه‌ای بودن با قیمتی بسیار ارزان‌تر از سایر خانه‌های این محله به فروش می‌رسد، این واحد هفت سال ساخت با قیمت هر متر مربع یک میلیون و 818 هزار تومان آگهی شده است.

از دیگر واحدهای قولنامه‌ای که با قیمت 100 میلیون تومان آگهی شده، می‌توان به واحدی 50متری در محله تهرانپارس اشاره کرد که این واحد یک سال ساخت با قیمت هر متر مربع دو میلیون تومان به فروش می‌رسد.

 

خانه‌های 100میلیونی زیرهمکف
واقع شدن واحد مسکونی در طبقه زیرهمکف از دیگر عواملی است که باعث کاهش قیمت ملک می‌شود.

واحدی 49متری در محله پیروزی نیز به دلیل قرار گرفتن در طبقه زیرهمکف با قیمت هر متر مربع دو میلیون و 40 هزار تومان به فروش می‌رسد.

واحد 47متری دیگری نیز در محله جیحون با قیمت هر متر مربع دو میلیون و 130 هزار تومان به فروش می‌رسد که دلیل این ارزان بودن واقع شدن این واحد در طبقه زیرهمکف است.

 

 

کوچک‌ترین واحدهای 100میلیونی در تهران
در میان آگهی‌های موجود، کوچک‌ترین واحد 100میلیونی در تهران مربوط به واحدی 27متری و سه سال ساخت در نظام‌آباد است که با قیمت هر متر مربع 3.7 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یکی دیگر از کوچک‌ترین واحدهایی که با قیمت 100 میلیون تومان در تهران به فروش می‌رسد، مربوط به واحدی 30متری و 12 سال ساخت در پیروزی است که با قیمت هر متر مربع سه میلیون و 350 هزار تومان آگهی شده است./110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top