|
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 22, 2021
کد خبر: 599048
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۱
خواسته‌هایی که کی‌روش را به درب خروجی تیم‌ملی نزدیک کرد
کارلوس کی‌روش توقعاتی از فدراسیون فوتبال دارد که شاید اگر یک مربی ایرانی جای او بود، چنین توقعاتی نداشت.
کارلوس کی روش خواسته‌هایی که کی‌روش را به درب خروجی تیم‌ملی نزدیک کرد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سرمربی تیم ملی مدت هاست که با جمعیت عظیمی از اهالی فوتبال ایران می جنگد. او مخالفان سرسختی دارد و خودش سرسخت تر از همه آن ها، حتی یک تنه با تمام این نفرات می جنگد. او همیشه خواسته هایی دارد که این خواسته ها، چند سال قبل با استقبال بیشتری در فوتبال ایران مواجه می شد و حالا مقابل این خواسته ها مقاومت می شود.


کروش روزهای اولی که به ایران آمده بود، هر حرفی می زد جامعه ورزش این طور با آن برخورد می کرد که خواسته های او، خواسته های شخصی است که با فوتبال روز دنیا آشناست. با روی باز از کروش استقبال می شد و فدراسیون هم سعی می کرد خواسته هایش را برآورده کند. اما هرچه گذشت، واکنش ها نسبت به این موضوع متفاوت شد.


حالا کار به جایی رسیده که برآورده کردن خواسته های کروش، هم برای فدراسیون سخت شده، هم باعث ناراحتی تعدادی از اهالی فوتبال می شود. نمونه آن، خواسته ای است که او درمورد میلاد محمدی داشت. کروش در جلسه ای که با مسئولان سازمان لیگ داشت، با آن ها هماهنگ کرده بود که بازی های جام حذفی همزمان برگزار شوند. اما میزبانی همزمان سپاهان و ذوب آهن در اصفهان و کمبود زمین برای برگزاری همزمان مسابقات این دو تیم در جام حذفی باعث شد که فدراسیون مسابقه راه آهن - سپاهان را در روز پنجشنبه و یک روز دیرتر از بازی پرسپولیس - ذوب آهن برگزار کند.


همین اتفاق باعث شد میلاد محمدی موقتا از لیست تیم ملی خط بخورد. کروش زمانی که میلاد محمدی وسایلش را جمع کرده بود تا به اردوی تیم ملی برود، به مسئولان تیم ملی گفت با او تماس بگیرند و بگویند که فعلا لازم نیست به اردو اضافه شود. کروش از این ناراحت بود که چرا تیم میلاد محمدی یک روز دیرتر بازی اش را انجام داده و میلاد نتوانسته مثل بقیه ملی پوشان استراحت کند.


کارلوس روی نام میلاد محمدی قلم کشید و این بازیکن را برای بازی با ترکمنستان به اردو راه نداد. این یکی از توقعاتی بود که کروش از مسئولان فوتبال ایران داشت اما امکانات فوتبال ایران جوابگوی آن نبود. کوتاه نیامدن کروش مقابل اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال هم دیگر موضوعی بود که او را اخیرا وارد چالشی بزرگ کرده است. این ها شاید گوشه ای از درگیری های کروش در چند سال گذشته باشند، درگیری هایی که از طرفی باعث شده او قدرت خود را به رخ مخالفانش بکشاند و از طرفی آینده حضور این مربی در ایران را با ابهام مواجه کند.


حالا همه می خواهند بدانند همکاری تیم ملی ایران و کروش ادامه پیدا می کند یا نه. او در پایان مسابقه با گوام در پاسخ به این سوال که آیا به کارش در تیم ملی ایران ادامه می دهد یا نه، گفت: «واقعا نمی توانم در حال حاضر جواب محکمی به این سوال بدهم. اگر قدمهای من با رییس فدراسیون فوتبال و مسیرمان بتواند هماهنگ شود، می توانیم ادامه بدهیم اگر نه این کار صورت نمی گیرد. در حال حاضر نمی توانم به این سوال جواب بیشتری بدهم ولی بعد از 5 سال آهسته، آهسته دارم امیدها و اعتقادهایی که در این مسیر داشتم را از دست می دهم. البته آینده من به نقطه نظرها و تصمیمهای رییس و فدراسیون هم مرتبط خواهد شد.»


کروش و کفاشیان روز پنجشنبه جلسه ای مهم برگزار می کنند. جلسه ای درمورد ادامه همکاری کروش و این بار با اینکه به اندازه دفعات قبل سر و صدا به پا نشده، احتمال جدایی کروش بیشتر است.

 

خبرآنلاین

450

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top