|
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ الجمعة ١٧ ذو الحجّة ١٤٤١ Friday, August 7, 2020
کد خبر: 599141
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۳
پشت پرده تهدید کی‌روش به استعفا
درحالی امروز خبر استعفای کی‌روش از تیم ملی رسانه‌ای شد که به نظر می‌رسد هدف سرمربی تیم ملی از این استعفا مسئله دیگری بوده است.
کارلوس کی روش پشت پرده تهدید کی‌روش به استعفا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امروز خبر انتشار استعفای کی‌روش از تیم ملی پیش بعد از دیدار مقابل گوام جنجال بسیاری آفرید، اما هیچ‌کس نفهمید که علت اننتشار این خبر و تهدید جدید سرمربی پرتغالی تیم ملی چیست، تا اینکه علی کفاشیان در اظهار نظری کوتاه سرنخ‌های این موضوع را لو داد.

 

 کی‌روش که برخی تصور می‌کردند بعد از دیدار با گوام استعفا خواهد داد، اینبار هم همانند مراتب قبلی به نظر می‌رسد که به هیچ وجه قصد جدایی از تیم ملی را ندارد و تنها می‌خواهد از این مسئله به عنوان اهرم فشار استفاده کند. اهرم فشار برای رفتن به “مرخصی”. اتفاقی که بر ای رییس فدراسیون فوتبال دردسرهای بسیاری درست کرده و همواره کوتاه آمدن او در قبال درخواست‌های کی‌روش و دادن امتیازهای ویژه به او یکی از نقاط ضعف اساسی کفاشیان تلقی می شود. کی‌روش درآخرین مرخصی‌اش سه هفته دوری از ایران را به 9 هفته تمدید کرد تا صدای اعتراض بسیاری از منتقدان را درآورد.

 

 کفاشیان می گوید؛ “کی‌روش مرخصی بیشتری می‌خواسته و من به او گفتم که باید طبق روال معمول به مرخصی برود. کی‌روش از این مسئله ناراحت است و ممکن است در نشست خبری بعد از دیدار مقابل گوام صحبت‌هایی را نیز مطرح کند. قرار است پنج‌شنبه بنشینیم و مشکلاتمان را حل کنیم.

 

 کی‌روش که در پایان بازی مقابل گوام مایوس به نظر می‌رسید، در نشست خبری و در پاسخ به سوالی مبنی بر ادامه همکاری با تیم ملی فوتبال ایران، اظهار کرد: “واقعا نمی توانم در حال حاضر جواب محکمی به این سوال بدهم. اگر قدمهای من با رییس فدراسیون فوتبال و مسیرمان بتواند هماهنگ شود، می توانیم ادامه بدهیم اگر نه این کار صورت نمی گیرد. در حال حاضر نمی توانم به این سوال جواب بیشتری بدهم ولی بعد از 5 سال آهسته، آهسته دارم امیدها و اعتقادهایی که در این مسیر داشتم را از دست می دهم. البته آینده من به نقطه نظرها و تصمیمهای رییس و فدراسیون هم مرتبط خواهد شد”.

 

 واقعیتی که هم اکنون مسلم به نظر می‌رسد این است که کی‌روش از کفاشیان مرخصی بیشتری درخواست کرده و پس از آن‌که با مخالفت رییس فدراسیون مواجه شده باز هم تهدید به استعفا کرده، تهدیدی که همواره سرمربی تیم ملی به عنوان یک سلاح موثر آن را به کار گرفته است.

 

 شب گذشته خبر استعفای کی‌روش از تیم ملی بعد از بازی با گوام در روزنامه منتسب به دولت منتشر ، اما این خبر توسط پیروانی مدیر تیم ملی تکذیب شد. تکذیبی که واکنش سردبیر این روزنامه ورزشی را به همراه داشت و مدعی شد این استعفا توسط پرسنل رسانه‌ای تیم ملی به این روزنامه منتقل شده است.

 

شفقنا

450

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top