|
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Wednesday, October 21, 2020
کد خبر: 599386
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۳
پول باشد محمد نوری سرخ پوش می شود
بازیکنی که برانکو علاقه دارد جذب پرسپولیس شود
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: همان طور که دوستان دیدند تمرین برای تماشاگران باز است و می توانند در تمرین حضور داشته باشد.
برانکو ایوانکوویچ بازیکنی که برانکو علاقه دارد جذب پرسپولیس شود
به این مطلب امتیاز دهید
84.2% 15.8% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت: به همه دوستان سلام عرض می کنم. بعد از مدتی نشستی برگزار می کنیم که هرکسی هر سوالی دارد بپرسد. در مدت تعطیلات لیگ از این فرصت استفاده کردیم و تیم را تقویت کردیم به طوری که بازیکنان مصدوم مان مثل اومانیا و کفشگری هم شرایط بازی نداشتند به روزهای خوب خود بازگشتند. باید رضایت مندی خود را از عملکرد بازیکنان در این مدت اعلام کنم. همان طور که دوستان دیدند تمرین برای تماشاگران باز است و می توانند در تمرین حضور داشته باشد. متاسفانه تیم ما در این مدت کامل نبود.

 

وی ادامه داد: بابت برد مقابل گوام و ترکمنستان به تیم ملی تبریک می گویم. مهم ترین مساله برد تیم ملی بود و مهم نیست چه بازیکنی گل بزند اما در کنار این پیروزی خوشحال هستیم و همین طور طبیعی است که انتظار دارم بازیکنان ما که در تیم ملی درخشیدند در مسابقات لیگ هم عملکرد خوبی داشته باشند. نمایش خوب بازیکنان در تیم ملی انگیزه آنها در بازی لیگ هم افزایش می دهد.

 

سرمربی پرسپولیس افزود: متاسفم شنیده ام مهدی ترابی مصدوم شده است. امیدوارم مشکل او جدی نباشد. همچنین علیرضا بیرانوند هم اخراج شد و برای او هم آرزوی موفقیت می کنم . بازی کردن در زمین چمن مصنوعی سخت است.

 

برانکو درباره بازی با استقلال اهواز گفت: انشاالله بچه ها بتوانند کیفیت بالای خود را در زمین مسابقه مقابل استقلال اهواز بروز دهند. اصلا فکر نمی کنیم که حریف ساده ای خواهیم داشت. قطعا بازی سختی خواهد بود و باید تمرکز بالایی داشته باشیم. طبیعی است که انها به دلیل نتیجه خوبی که با سپاهان گرفتند، شجاع تر شده اند. طبیعی است که با مشکلاتی رو به رو باشند اما مطمئن هستم با کیفیت و تمرکزی که دارند و خواهند گذاشت نقص و مشکل احتمالی را برطرف خواهند کرد.

 

سرمربی پرسپولیس درباره ادعای یکی از روزنامه ها مبنی بر اینکه دو بازیکن پرسپولیس باید مواظب زندگی شخصی خود باشند، گفت: من اینجا هستم که هرسوالی خواستید بپرسید. از هیچ چیزی فرار نمی کنم. همانطور که می دانید نمی توانم درباره اسم بازیکنان صحبت کنم. من به ندرت از بازیکنان تیمم تعریف می کنم. نمی دانم چه چیزی نوشته اند اما ممکن است هر بازیکنی در بحران قرار بگیرد. هر بازیکنی که جوان هم است در فرم خود نوساناتی خواهد داشت. برای پیشرفت و موفقیت مهم ترین مساله تمرین و در کنار آن به همان اندازه استراحت لازم است.  وقتی صحبت از استراحت می شود یعنی تغذیه ای که بعد از تمرین که ما بلافاصله انجام می دهیم. همچنین استراحت فیزیکی که آن هم اهمیت فراوانی دارد.  هیچ بازیکنی را نشانه نگرفته ام. بله. چیزهایی شنیده ام اما شامل حال این دو بازیکن نمی شود. باید همه بازیکنان مراقب استراحت شان باشند. تاکید من روی تمرین هم است. امروز تمرین ریکاوری داشتیم. صحبت من با جوان ترین بازیکنم که میلاد کمندانی است و همچنین با مسن ترین بازیکن که محسن بنگر است خواهد بود.

 

وی در پاسخ به این سوال که شایعه شده هیات مدیره در حال مذاکره با جانشین شما است، همچنین درباره ناآمادگی ملی پوشان پرسپولیس که همگی را شما تکذیب کردید توضیح داد: چه کار باید کنم. همه را تکذیب کنم که به کجا برسم. شما در رسانه ها کار می کنید و بهتر می دانید که چگونه برخی حرف ها را تغییر می دهند و پنهان می کنند. بخشی از جمله ما را تیتر می کنند. همیشه گفته ام روش صحبت کردن من این گونه نیست. یا پنالتی که بن سون زد من فقط توضیح دادم که چرا بن سون پنالتی را بزند. چون ایشان یک پنالتی زن مطمئن است ولی دلیل دیگران این بود که چون روی خود طارمی پنالتی شده بود طبق یک اصل پنالتی را به او ندادم. درباره برخی صحبت های شما مایوس می شوم. افتخاری از این بالاتر وجود ندارد که بازیکن یک باشگاه در تیم ملی اش بازی کند.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا مصاحبه های خیالی را پیگیری می کند یا خیر، اذعان داشت: به همین دلیل این نشست خبری را برگزار می کنم اما قبول می کنیم که برخی از همکاران شما زنگ می زنند و می گویند می خواهیم صحبت کنیم.

 

برانکو درباره علت عدم برگزاری بازی دوستانه در این مدت برای پرسپولیس بیان داشت: به این دلیل بازی دوستانه نداشتیم که تنها 14 بازیکن در تیم ما حضور داشتند. از این 14 نفر هم دو نفر دوران آخر نقاهت خود را سپری می کردند. اضافه کنید مشکل زمین درفشی فر را که چندان مناسب نبود. به خاطر همین فشار آورده نشد که بازیکنان مصدوم نشوند. احتمالا یکشنبه یک بازی دوستانه خواهیم داشت. احتمالا پیدا کردن حریف هم کار سختی است. من خودم طرفدار بازی های تدارکاتی هستم مخصوصا در ایام تعطیلات. 

 

برانکو درباره جذب بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل اظهار داشت: قبل از هرچیز خدمت تان عرض کنم بایکنان فعلی که در اختیار داریم از اعتماد بالای ما بهره می برند. احتمالا در پست هادی نوروزی یک بازیکن بگیریم. اگر نیاز به جذب بازیکن داشتم بازیکنی خواهیم گرفت که جزو 4،5 نفر اصلی تیم باشد نه اینکه فقط در لیست تیم وجود داشته باشد که فقط بگوییم بازیکن آوردیم. می دانیم بازیکنانی هستند که از کیفیت بالایی برخوردارند ولی آنها با تیم های مختلف قرارداد دارند. جذب بازیکن کار ساده ای نیست. 

وی درباره جذب محمد نوری گفت: هر تیمی بازیکنی مثل نوری را می خواهد اما او با تیم قطری قرارداد دارد و سه طرف در این موضوع دخیل هستند. به همین خاطر به همین سادگی نمی شود او را به خدمت گرفت. نوری کاپیتان سابق تیم و از بزرگان پرسپولیس است. مساله بعدی این است که در فصل زمستان بازیکن خارجی باکیفیت بسیار کم پیدا می شود. من همیشه طرفدار این هستم که مشکلات مالی بازیکنان حل شود و بعد از آن به جذب بازیکن جدید فکر کنم. به هر حال باشگاه محدودیت بودجه دارد. به همین سادگی نیست که بتوانیم بازیکن باکیفیت و ارزان جذب کنیم. 

 

برانکو درباره ملی پوشان تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: مهم ترین مساله برد تیم ملی است. برای من به عنوان مربی مهم نیست چه کسی گل بزند اما به عنوان سرمربی تیم و به نمایندگی از هواداران به این بازیکنان افتخار می کنم. از شش گلی که به گوام زدیم 4 گل توسط بازیکنان ما به ثمر رسید. انتظار دارم آنها انگیزه بیشتری داشته باشند و کیفیت خودشان را تا حد ممکن بالا نگهدارند. 

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مربی قبلی پرسپولیس موقع تمرین روزنامه می خواند اما شما خیلی با بازیکنان کار می کنید و همین مساله باعث شده هواداران از شما انتظار قهرمانی داشته باشند توضیح داد: ما درب تمرین را به روی هواداران و خبرنگاران باز گذاشته ایم. درباره دیگر مربیان نمی خواهم صحبت کنم. ما روش کاری خاص خود را داریم که با به روز ترین متدهای تمرینی منطبق است. پرسپولیس با این بازیکنان جایی برای پیشرفت باز هم دارد. اما با تمام تفاسیر بازیکنانم در کیفیت نسبتا بالایی قرار دارند.

 

وی افزود: تلاش می کنیم 4 بازی باقیمانده را با حداکثر امتیازات به اتمام برسانیم. علی رغم تمام مشکلاتی که وجود دارد. امیدوارم با برد در این 4 بازی خودمان را به جمع صدرنشینان اضافه کنیم. این پتانسیل در تیم ما وجود دارد. چاشنی شانس هم باید در کنار این مساله وجود داشته باشد. آماده هستیم که در مقابل فشارها تحمل کنیم و به کار خود ادامه دهیم. 

 

سرمربی کروات پرسپولیس درباره اضافه شدن بازیکنان جوان به تیم و اینکه این نظر خود او بوده یا قانون سازمان لیگ، گفت: بازیکنان جوان ما پتانسیل رشد بالایی دارند. به همین خاطر الان فضای زیادی را پیش روی خود دارند. پیش از شروع فصل از این قانون خبر نداشتم. در تیم من بنگر با 37 سال سن، علیپور با 20 سال و کمندانی با 18 سال حضور دارند. باید مراقب باشیم این بازیکنان جوان به خوبی تقویت شوند و بارورشان کنیم تا هم به درد پرسپولیس بخورند و هم تیم ملی. 

 

وی درباره تعطیلی لیگ افزود: این توافقی است که باشگاه و سازمان لیگ انجام شده است و کاری هم نمی توان کرد. در اروپا هم تعطیلات این چنینی داشتیم. ولی این مسائل برای باشگاه ها مفید نیست. چراکه به آنها فشار می آید و متضرر می شوند.

116

مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top