|
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ الجمعة ٣٠ المحرّم ١٤٤٢ Friday, September 18, 2020
کد خبر: 599507
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۰
استخدام؛
اعلام جزییات مصاحبه از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
وزارت آموزش‌وپرورش با صدور اطلاعیه‌ای زمان بندی ارائه مدارک و نحوه مصاحبه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کرد.
استخدام پیمانی معلمان اعلام جزییات مصاحبه از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز" ، مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با صدر اطلاعیه‌ای نحوه ارائه مدارک و مصاحبه پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را تعیین کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه روز شنبه مورخ 16 آبان 94 سازمان سنجش آموزش کشور، در ردیف معرفی شدگان سه برابر ظرفیت قرار گرفته و یا دارای سهمیه خاص ( ایثارگران، خانواده شهداء و ...) در آزمون استخدام پیمانی سال 1394 آموزش وپرورش ( موضوع مجوز شماره 13532 مورخ 7 مهر 94 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) می باشند، می رساند، باتوجه به انتشار اسامی داوطلبان مجاز به شرکت درمراحل بعدی (بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه وگزینش ) آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org اعلام می‌دارد:‌ بررسی مدارک و مستندات مربوط به ثبت نام در آزمون و انجام مصاحبه استخدامی از آنان در دو مرحله براساس کد شغل- محل انتخابی در استان مربوط به شرح ذیل و مطابق جدول زمان بندی صورت می‌پذیرد.

** مرحله اول : بررسی مدارک و مستندات ثبت‌نام در آزمون

داوطلبانی که اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در ردیف سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش قرارگرفته و همچنین معرفی شدگان دارای سهمیه ایثارگری که اسامی آنان در فایل ضمیمه این اطلاعیه درج شده است، موظفند در این مرحله، اصل مدارک و مستنداتی که در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نموده‌اند را بر اساس کد" شغل- محل انتخابی‌" در استان مربوط با مراجعه به محل تعیین شده جهت بررسی ارائه نمایند. لازم بذکر است معرفی شدگان دارای سهمیه خاص( ایثارگران، خانواده شهداء و...) باید مدارک و مستندات مربوط به استفاده ازسهمیه مزبور و رشته شغلی مرتبط را ارائه نمایند.

** زمان و محل بررسی مدارک و مستندات ثبت‌نام در آزمون

زمان انجام بررسی مدارک و مستندات ثبت نام در آزمون، ا زساعت 8 تا 12 صبح و 13 تا 18 بعداز ظهر، در فاصله زمانی روز شنبه مورخ 23 آبان 94 تا روز پنج شنبه مورخ 28 آبان 94 خواهدبود.

تذکر: برنامه زمانی برای مراجعه معرفی شدگان جهت بررسی مدارک و مستندات، برحسب جنس و رشته شغلی در پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت انتخابی داوطلب، اعلام خواهد شد. لذا معرفی شدگان مکلفند به منظور آگاهی از زمان مراجعه به محل بررسی مدارک ومستندات به پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت انتخابی خود مراجعه نمایند. بدیهی است درصورت عدم مراجعه درمهلت مقرر برای بررسی مدارک ومستندات به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهدشد.

مکان بررسی مدارک و مستندات در هر استان درانتهای این اطلاعیه درجدول شماره(1) مشخص شده است.

** مدارک لازم

1-یک قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری

2-اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن

3-اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن

4- اصل کارت پایان خدمت (برادران)

5-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ تصویر آن

6-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین

7- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ا زتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است.

8-گواهی سوابق خدمت تمام وقت مربیان پیش دبستانی مورد تایید اداره آموزش وپرورش منطقه/شهرستان ( براساس دستورالعمل شماره 118013 مورخ 21 شهریور 94)

9- گواهی سوابق خدمت تمام وقت نیروهای خرید خدمات آموزشی دارای سوابق پرداخت بیمه. ( براساس دستورالعمل شماره 118013 مورخ 21 شهریور 94)

10- مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

11- مدارک مربوط به فرهنگی بودن یکی از اولیاء داوطلب( کارت شناسایی با کد پرسنلی و آخرین حکم کارگزینی)

** مرحله دوم: مصاحبه استخدامی

1- معرفی شدگان سه برابر ظرفیت و داوطلبان دارای سهمیه خاص ( ایثارگران ، خانواده شهداء و...) که مدارک و مستندات آنان در مرحله اول، براساس کد" شغل- محل انتخابی" در استان مربوط مورد تایید قرارگرفته است، باید فرم تایید مدارک و مستندات و معرفی نامه برای شرکت در مصاحبه استخدامی (فرم شماره 8) را دریافت کنند و مطابق زمان اعلام شده در فرم مزبور به مرکز مجری مصاحبه استخدامی مربوط (استان مربوط به کد" شغل- محل انتخابی") مراجعه نمایند.
لازم به ذکراست نحوه اقدام برای اخذ بخشی از هزینه مصاحبه استخدامی مطابق ضوابط ومقررات مربوط توسط مرکز مجری مصاحبه به داوطلبان اعلام خواهد شد.

داوطلب موظف است پس از تهیه نسخه ی از پرینت "فرم اطلاعات فردی" ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی http://www.gozinesh.medu.ir،نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، تحویل نماینده هسته گزینش مستقر در مرکز مصاحبه استخدامی استان نماید./خبرانلاین/110

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top