|
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ الأحد ٨ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Sunday, October 25, 2020
کد خبر: 599561
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۷
در اسکاتلندیارد؛
ازدواج صوری با زنان جوان برای اجرای نیت شیطانی
پلیس اسکاتلندیارد اعضای باند قاچاق را که زنان را اسیر و زندانی می‌کردند بازداشت کرد.
قاچاقچی ازدواج صوری با زنان جوان برای اجرای نیت شیطانی
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، پلیس اسکاتلندیارد اعضای باند قاچاق را که زنان را اسیر و زندانی می‌کردند بازداشت کرد.

 

آخرین زن آسیب‌دیده در دام این باند یک زن لیتوانی تبار بوده که با وعده‌های یکی از اعضای باند به نام «محمد اکمل» اغوا شده و با وی ازدواج صوری داشته است تا بتواند در انگلستان مقیم شود، بی‌خبر از آنکه این ازدواج تنها حربه‌ای برای سوءاستفاده از او بوده است.

 

اطلاعات پلیس حاکی است اعضای این باند با اغفال و اغوای زنان و دختران مهاجر آنها را اسیر می‌کردند و به عنوان بردگان جنسی مورد سوءاستفاده قرار می‌دادند. مدارک پلیس حاکی است آخرین قربانی این باند مدت 14 ماه در یک اتاق زیرشیروانی زندانی بوده است.

 

این زن پس از رهایی از دست قاچاقچیان به پلیس گفته تصور نمی‌کرده مردی که با وی ازدواج کرده قاچاقچی انسان بوده و خود دارای زن و فرزند است. نیروهای پلیس اسکاتلندیارد طی عملیاتی گسترده به مخفیگاه اعضای باند حمله‌ور شده‌اند و همه آنها را بازداشت کرده‌اند.

 

گروهبان جان راب می‌گوید: «زن مهاجر در دست قاچاقچیان انسان مصیبت زیادی کشیده است.» او به امید یک زندگی جدید و سرشار از موفقیت به انگلستان قاچاق شده و ازدواج کرده اما هرگز تصورش را هم نمی‌کرده که در دام قاچاقچیان انسان بیفتد و مورد سوءاستفاده قرار گیرد.

 

2007

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top