|
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ الاثنين ٩ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Monday, October 26, 2020
کد خبر: 599610
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۶
ابوالحسن ریاضی خبر داد؛
ابلاغ دستورالعمل انتخاباتی برای دانشگاه‌ها
معاون دانشجویان داخل سازمان دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از تدوین شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویی خبر داد و گفت: این کار در وزارت علوم به اتمام رسیده و در آینده نزدیک با امضاء دو وزیر ابلاغ می شود.
وزارت علوم ابلاغ دستورالعمل انتخاباتی برای دانشگاه‌ها
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، ابوالحسن ریاضی امشب در بیست و چهارمین نشست معاونان دانشجویی منطقه دو دانشگاه‌های کشور در دانشگاه تبریز ، با اشاره به مدیریت مناسب امور در نیم سال‌جاری در دانشگاه‌ها و مسائل پیش رو در ترم آینده، اظهار داشت: برای برگزاری انتخاباتی پرشور و فعالیت‌های دانشجویان، با همکاری نهادهای ذیربط و بالادستی، دستورالعملی تهیه شده است که در اسرع وقت به دانشگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

 
وی ضمن اشاره به وضعیت اعتبارات و بودجه بخش دانشجویی گفت: در شرایط فعلی مدیریت استفاده از منابع محدود به بهترین شکل ضرورت بیشتری پیدا می کند.

 
معاون دانشجویان داخل سازمان دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به فقدان زیرساخت‌های مناسب دانشجویی در دانشگاه‌های جدیدالتاسیس نیز اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود دانشگاه بزرگ و جامع پشتیبانی‌های لازم را از دانشگاه‌های کوچک و نوپا، داشته باشند.

 
وی در بخش دیگر سخنان خود، به تدوین شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویی برای وحدت رویه در دانشگاه‌های کشور اشاره کرد و گفت: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  و وزارت بهداشت، در حال تدوین شیوه نامه‌ای مشترک هستند که این کار در وزارت علوم  به اتمام رسیده و در آینده نزدیک با امضاء دو وزیر ابلاغ خواهد شد.

 
ریاضی با تاکید بر تقویت مراکز مشاوره، جلوگیری از بروز اختلال های رفتاری، افسردگی، گرایش به مواد مخدر و بحران اشتغال از را از موارد نیاز مبرم دانشجویان به مرکز مشاوره دانست.

 
معاون دانشجویان داخل سازمان دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در خاتمه ضمن قدردانی از فعالیت‌های مثمرثمر دبیرخانه منطقه دو معاونان دانشجویی کشور که در دانشگاه تبریز مستقر است، اظهار داشت: منطقه دو از جمله مناطق فعال، ایده پرور و با ظرفیت بالا در کشور است./فارس

 

135

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top