|
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٧ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, December 3, 2020
کد خبر: 599660
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۲
با کمال میل در قطر بازی می کنم؛
نوری تکلیفش را در نیم فصل مشخص کرد
بازیکن ایرانی تیم المسیمر گفت: «در پایان فصل تصمیم می گیرم که در تیم المسیمر بمانم یا به تیم دیگری بروم.»
محمد نوری نوری تکلیفش را در نیم فصل مشخص کرد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد نوری در مصاحبه ای با سایت لیگ ستارگان قطر اظهار داشت: «این بازی برای ما به نوعی 6 امتیازی محسوب می شود. حریف تیم خوبی است و از مربی سطح بالایی استفاده می کند. امیدوارم نتیجه مورد نظرمان را دراین بازی بگیریم.»

 

نوری افزود: «هر دو تیم از بازیکنان خوبی بهره مند هستند و توانایی های مشترکی وجود دارد. امیدوارم این بازی برای ما شروع یک اتفاق خوب و بزرگی باشد.»

 

تیم المسیمر در انتهای حدول رده بندی لیگ ستارگان قطر قرار دارد. نوری در این رابطه گفت: «ما بازی های خوبی ارائه دادیم و فرصت های مناسبی داشتیم اما باید بیشتر از شانس های خود بهره ببریم. در بعضی از بازی ها تاوان اشتباهات خود را پرداختیم در حالی که رقابت برابری وجود داشت.»

 

مهره کلیدی تیم المسیمر در ادامه عنوان کرد: «تیم ما در چند بازی اخیر امتیازات زیادی را از دست داد. همه اعضای تیم المسیمر امیدوار هستند در بازی های آینده چهار یا پنج پیروزی را به دست آورند و موقعیت خودمان را در جدول رده بندی لیگ ستارگان قطر تغییر دهیم.»

 

نوری در رابطه با کاردیون، سرمربی کروات تیم المسیمر گفت: «او دارای شخصیت حرفه ای و توامندی های خوبی است. مدیریت تیمی دارد و خوشحالیم که تحت نظرچنین مربی حرفه ای و کاربلدی کار می کنیم. رادیون می تواند تیم المسیمر را به موقعیت بهتری در لیگ ستارگان قطر برساند.»

 

نوری در ادامه یادآور شد: «هدف تیم المسیمر اطمینان یافتن از بقا در لیگ ستارگان قطر است. هر چند تیم های نظیر قطر اسپورت، الوکره و الخور هم شرایط مشابهی دارند.»

 

بازیکن ایرانی تیم المسیمر در خاتمه گفت: «من به آینده تیم خوش بین هستم. البته همه اعضای تیم ما این خوشبینی را دارند. ما می خواهیم فصل را به خوبی تمام کنیم. در پایان فصل تصمیم می گیرم که در تیم المسیمر بمانم یا به تیم دیگری بروم. اما با کمال میل در لیگ ستارگان قطر بازی خواهم کرد. لیگ ستارگان قطر در سطح بالایی است و دارای بازیکنان و مربیان حرفه ای و سازماندهی بسیار عالی است.»

109

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top