|
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢ Thursday, October 1, 2020
کد خبر: 606547
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۲۲:۲۶
طبق اعلام کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح؛
اسامی و مشخصات ۲۴ شهید تازه تفحص شده از ۱۱ استان
مشخصات ۲۴ شهید تازه شناسایی شده دوران دفاع مقدس از ۱۱ استان اصفهان، مازندران، فارس، مرکزی، زنجان، قم، همدان، کرج، تهران،آذربایجان غربی و بوشهر اعلام شد.
شهدای گمنام اسامی و مشخصات ۲۴ شهید تازه تفحص شده از ۱۱ استان
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس مقاومت جام نیوز، هویت پیکر مطهر 24 شهید تازه تفحص شده شناسایی شد. هویت پیکر مطهر این شهدای هشت سال دفاع مقدس که به تازگی توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شده بودند، محرز شد. طبق اعلام روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح مشخصات 24 شهید تازه شناسایی شده از 11 استان اصفهان، مازندران، فارس، مرکزی، زنجان، قم، همدان، کرج، تهران،آذربایجان غربی و بوشهر به شرح زیر است:

 

استان اصفهان:

شهید غلامرضا الماسی زخریی، فرزند محمدعلی، متولد 1349 است که در تک دشمن در سال 1367 و در منطقه فاو به شهادت رسیده است.

شهید عزیزالله عبدیزدان، فرزند عباس، متولد 1311 است که در تک دشمن در سال1367 و در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسیده است.

شهید علیرضا علی‌عسگری، فرزند غلامحسین، متولد 1319 است که در تک دشمن در سال 1367 و در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسیده است.

شهید سیدمحمد کاظم‌زاده قصاب، فرزند اکبر، متولد 1339 است که در عملیات والفجر1 در سال 1362و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسیده است.

شهید علی یوسفی شیرانی، فرزند حبیب الله، متولد 1343 است که در عملیات بدر و در سال 1363 و در منطقه مجنون به شهادت رسیده است.

شهید ابوالقاسم رئیسی، فرزند کریم، متولد 1343 است که در عملیات والفجر مقدماتی در سال 1361 و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسیده است.

شهید مسعود وحید دستجردی، فرزند غلامرضا، متولد 1340 است که در عملیات خیبر و در منطقه مجنون به شهادت رسیده است.

 

استان مازندران:

شهید حمیدرضا راعی مکاری، فرزند حسن، متولد 1342است،  اعزامی از ناجا جمهوری اسلامی ایران که در درگیری با رژیم بعث در سال 1365 و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

شهید علی اصغر گرجی، فرزند محمد حسن، متولد 1339 است، اعزامی از ارتش جمهوری اسلامی که در عملیات والفجر2 و در سال 1362 و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

شهیدسید حسین عباس زاده، فرزند سید مرتضی، متولد 1349 است اعزامی از ارتش جمهوری اسلامی ایران که در درگیری با رژیم بعث و در منطقه عملیاتی سیرکان به شهادت رسیده است.

 

استان بوشهر:

شهید حمزه سمعتی، فرزند عباس، متولد اول فروردین ماه 1342 اعزامی از ارتش جمهوری اسلامی که در سال 1362 و در عملیات والفجر2 و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

 

استان فارس:

شهید محمودرضا غواصه، فرزند شجاع، متولد 1342 است، اعزامی از سپاه جمهوری اسلامی که در عملیات محرم و در منطقه عملیاتی شرهانی به شهادت رسیده است.

شهید سهراب جوکار، فرزند غلامحسن، متولد 1338 است، اعزامی از سپاه جمهوری اسلامی که در عملیات والفجر2 و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

شهید حاج آقا دهقان، فرزند رمضان، متولد 1341 است، اعزامی از سپاه جمهوری اسلامی که در عملیات والفجر و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

شهید مهدی طاهری، فرزند محمد، متولد 1341 است، اعزامی از سپاه جمهوری اسلامی که در عملیات والفجر2 و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

شهید محمدرضا شیرمندمظفری، فرزند شیرمحمد، متولد 1339 است، اعزامی از ارتش جمهوری اسلامی که در عملیات تک دشمن و در منطقه عملیاتی میمک به شهادت رسیده است.

 

استان زنجان:

شهید بیوک آقا حسامی، فرزند محمدعلی، متولد 1343 است، اعزامی از ارتش جمهوری اسلامی که در درگیری با رژیم بعث و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

شهید رجبعلی آدینه لو، فرزند محمدرحیم، متولد 1342 است، اعزامی ازارتش جمهوری اسلامی که در عملیات والفجر و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

 

استان مرکزی:

شهید ابوالفضل زنجبر، فرزند کوچک، متولد 1341 است، اعزامی از ارتش جمهوری اسلامی که در درگیری  با رژیم بعث در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

 

استان قم:

شهید محسن مسعودی، فرزند منوچهر، متولد 1346 است، اعزامی از سپاه جمهوری اسلامی که در عملیات خیبر و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیده است.

 

استان همدان:

شهید جابر شیرزادی، فرزند حسین، متولد 1341 است، اعزامی از سپاه جمهوری اسلامی که در درگیری رژیم بعث و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

 

استان البرز:

شهید مسعود جوادی، فرزند حسین، متولد 1343 است، اعزامی از سپاه جمهوری اسلامی که درعملیات نصر3ودر منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

 

استان آذربایجان غربی:

شهید حسین کوه کمری ودیق، فرزند اسمعیل، متولد 1342 است، اعزامی از سپاه جمهوری اسلامی که در درگیری با رژیم بعث و در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسیده است.

 

یک شهید تازه تفحص شده تهرانی نیز شناسایی شده است که بعد از اطلاع رسانی به خانواده معظم این شهید بزرگوار ، مشخصات این شهید نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 

تسنیم

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top