|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
کد خبر: 614219
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۸:۵۶
برانکو به باشگاه پاس می دهد، باشگاه به برانکو
در پرسپولیس چه خبر است؟ / جذب بازیکن را چه کسی انجام می دهد؟
در شرایطی که باشگاه پرسپولیس سرمربی تیم را مسوول انتخاب بازیکنان نیم فصل می داند مرد کروات سرخپوشان همه چیز را موکول به سیاست های باشگاه کرده است.
برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس چه خبر است؟ / جذب بازیکن را چه کسی انجام می دهد؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ برای مسوولیت نقل و انتقالات نیم فصل بین هم در حال پاسکاری هستند. هریک از آنها سعی می کنند در ذهن افکار عمومی مسوولیت با دیگری باشد. به نظر می رسد تعدادی پنهان جریان دارد. برای اینکه هر یک در آینده امکان تبرئه خود در ناکامی ها را داشته باشد. 

 

باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم شاید در تکذیب وجود چنین فضایی در روابط بین خود اتفاق نظر هم داشته باشند. اما صحبت های انها ما را به چنین نتیجه ای می رساند تا پیش از این هر بار از مسوولان باشگاه درباره نقل و انتقالات نیم فصل سوال شد آنها مطرح کردند منتظر فهرست سرمربی تیم هستند و براساس نظرات او اقدام خواهند کرد. حالا برانکو می گوید جذب نفرات مورد نظر وی امکان ندارد و در یکی از اظهارنظرهایش نیز جذب بازیکن را به سیاست های باشگاه ربط داده است. حال این سوال پیش می آید که سیاستگذاری باشگاه و مسوولیت نقل و انتقالات نیم فصل بالاخره با باشگاه پرسپولیس است یا ایوانکوویچ؟/کاپ/110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top