|
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Wednesday, October 21, 2020
کد خبر: 614224
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۹:۱۶
افشارزاده:
خودم مسئول نقل و انتقالات استقلال هستم/۹۰درصد بازیکن ایرانی جذب می‌کنیم
سرپرست باشگاه استقلال گفت: من عصبانی نیستم اما به تاج هم گفتم چرا نباید نماینده باشگاه‌ها در جلسات تصمیم‌گیری حضور داشته باشند.
بهرام افشارزاده خودم مسئول نقل و انتقالات استقلال هستم/۹۰درصد بازیکن ایرانی جذب می‌کنیم
به این مطلب امتیاز دهید
37.5% 62.5% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بهرام افشارزاده در خصوص صحبت تلفنی‌اش با مهدی تاج بابت برگزاری بازی فردا مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: با توجه به فضایی که به وجود آمده و آلاینده‌هایی که در هوا موجود بود و علیرغم میل باطنی خودم به خاطر همکاری با سازمان لیگ قبول کردیم فردا مقابل سیاه جامگان به میدان برویم.

 

وی افزود: هرچند که امروز فشار سنگینی به بازیکنان ما وارد آمده و معتقدم که چنین تصمیماتی باید زودتر به اطلاع تیم‌ها برسد. برنامه‌های ما باید منسجم باشد و هیچ خللی در این برنامه‌ریزی‌ها صورت نگیرد. من می‌دانم که در تعویق بازی ما با سیاه جامگان سازمان لیگ مقصر نبوده و اکنون هم کاری از دست ما بر نمی‌آید هرچند که ورزشکاران ما امروز ورزش سنگینی کردند و امیدوارم فردا مشکلی برایشان پیش نیاید.

 

افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا از این اتفاق عصبانی است گفت: من عصبانی نیستم هرچند که به خود تاج هم گفتم نباید این اتفاق می‌افتاد اصلا چرا نباید نماینده باشگاه‌ها در جلسات تصمیم گیری حضور داشته باشند. در هر صورت اتفاقی است که افتاده و کاری هم از دست کسی بر نمی‌آید.

 

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه ظاهرا پرویز مظلومی از این تصمیم خیلی شاکی است و حتی به هتل هم نرفته است گفت: من با مظلومی حرف زدم و به او گفتم نرفتم و قهر کردن مشکلی را حل نمی‌کند و اکنون باید به هتل برود تا تیم جمع و جور شود.

 

افشارزاده در مورد اینکه آیا خودش هم قصد دارد به هتل برود گفت: نیازی نمی‌بینم که خودم به هتل بروم.

 

وی در ارتباط با بازی با ملوان که از روز پنجشنبه به جمعه موکول شده اظهار داشت: هرچند که ما نیاز داشتیم فرصت بیشتری برای ریکاوری جهت بازی با ملوان داشته باشیم اما تیم امید هم روز جمعه باید به اردو برود و می‌طلبید که ما تعامل کنیم. وقتی در سیستم ورزش برنامه‌ریزی دقیق نباشد مسائلی پیش می‌آید و ما مجبور به تعامل و انعطاف بیشتر هستیم. تیم امید هم کار سختی در پیش دارد و وقتی ما خود را جای آن‌ها می‌گذاریم متوجه می‌شویم که باید به آن‌ها هم حق داد. همه چیز به هم ربط دارد. همه ما متعلق به همین کشور هستیم و باید برای هم هر کاری که از دستمان بر می‌آید انجام دهیم.

 

افشارزاده در خصوص اینکه چه کسی مسئول نقل و انتقالات استقلال است و گفته می‌شود توفیقی در راس این کار قرار گرفته گفت: هیچ کس مسئول نقل و انتقالات استقلال نیست و خودم در راس این کار قرار دارم. می‌خواهم خودم این بار مستقیم وارد عمل شوم. لطفا شما هم  اسم نیاورید. من لازم باشد از همه اطرافیانم برای جذب بازیکن استفاده می‌کنم.

 

سرپرست باشگاه استقلال در مورد اینکه ظاهرا قرار است استقلال بازیکن خارجی جذب کند گفت: ما سعی می‌کنیم 90 درصد بازیکن ایرانی جذب کنیم. هرچند می‌دانم که جذب بازیکن ایرانی واقعا سخت است. برای گرفتن بازیکن خارجی هم اقداماتی کرده‌ایم اما زمانی کار را نهایی می‌کنیم که بدانیم بازیکن ایرانی نمی‌توانیم بگیریم. به نظر من بچه های ایرانی گل هستند و چرا باید سراغ خارجی‌ها برویم. ما نیاز به خیلی بازیکن هم نداریم و با دو سه نفر تیممان تقویت می‌شود و چه بهتر که از جوانان ایرانی استفاده کنیم.

116

پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top