|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
کد خبر: 614233
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۲۰:۱۱
هیل گزارش داد؛
راند دوم مبارزه کنگره علیه توافق هسته‌ای با تمدید قانون تحریم‌های ایران
سناتورهای آمریکایی در حال بررسی طرح تمدید بسته تحریم‌های تهران هستند که قرار است سال بعد منقضی شود. قانون تحریم‌های ایران شامل اهدافی از بخش‌های برنامه هسته‌ای، موشک‌های بالستیک و انرژی کشور می‌باشد.
مجلس نمایندگان آمریکا / کنگره آمریکا راند دوم مبارزه کنگره علیه توافق هسته‌ای با تمدید قانون تحریم‌های ایران
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نشریه آمریکایی هیل (the hill) از آماده شدن کنگره ایالات متحده برای آغاز راند دوم مبارزه علیه توافق هسته‌ای ایران آنهم با توسل به ادعای تکراری لغو نشدن تحریم‌ها و تمدید آنها برای یک سال دیگر خبر می‌دهد.

 

 

به نوشته هیل سناتورهای آمریکایی در حال بررسی طرح تمدید بسته تحریم‌های تهران هستند که قرار است سال بعد منقضی شود. قانون تحریم‌های ایران شامل اهدافی از بخش‌های برنامه هسته‌ای، موشک‌های بالستیک و انرژی کشور می‌باشد.

 

 

سناتور بن کاردین، عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا می‌گوید احتمالا کنگره سال آینده و پس از بازگشت از تعطیلات این موضوع را پیگیری را می‌کند اما این زمان بندی دولت آمریکا را در موقعیت نامناسبی برای برداشتن تحریم‌ها قرار می‌دهد و این در حالی است که همان موقع کنگره سعی می‌کند آنها را تمدید کند.

 

 

هیل با بیان اینکه حامیان تمدید قانون تحریم‌های ایران معقتدند این مسئله برای دادن توانایی بازگرداندن محدودیت‌ها در صورت نقض توافق به دولت نیاز بوده؛ افزود: «آنها به اوباما فشار می‌آورند تا این پیام را به تهران بدهد که آماده است تا برای هر موردی آنها را مواخذه کند.»

 

 

 

 

507

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top