|
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ الأحد ٢٣ رجب ١٤٤٢ Sunday, March 7, 2021
کد خبر: 614375
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۰۹:۰۸
نازش هم پیش مدیران باشگاه خریدار دارد؛
اعتیاد یک سرمربی لیگ برتری!
همین روزها منتظر باشید تا این تیم دوباره سیر نزولی را در پیش بگیرد و چه بسا به سقوط هم نزدیک شود.
ناشناس هوادار فوتبال اعتیاد یک سرمربی لیگ برتری!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دل به کار و تمرین نمی‌دهد یا در تمرین غایب است و یا اگر می‌آید بود و نبودش فرقی نمی‌کند. همان یکی، دو ساعت تمرین هم یا گوشی را به گوشش چسبانده و یا مشغول مطالعه کاغذی می شود که به ریال ارقام را نوشته در خود دارد.

 

زندگی او شده فقط پول، پولی که حسابی به دستش رسیده اما همچنان اصرار دارد به صفرهای رقم موجودی‌اش اضافه کند. یکی از این دستیارانش، که هر کاری می کند عامه باز می‌گویند تو مربی نیستی برو و به فکر شغل دیگری باش، یک تز جدید و دهه چهل را تست می کند.

 

بد دهن شده و فحش می‌دهد البته به جوان ترها تا حساب کار دست بزرگ ترها بیاید. بازیکنان در داخل زمین همدیگر را بکشند هم به ارنج اصلی راه پیدا نمی‌کنند. مگر اینکه در گوشی سرمربی را راضی کنی که بابا فلانی واقعا در تمرین خوب کار می‌کند.

 

این حال و روز این روزهای یک تیم لیگ برتری است که در نیم فصل کار نکرده و با شروع نیمه دوم لیگ امیدواری وجود داشت که این سرمربی خودش را به منتقدانش تحمیل کند اما گویا او اشباع شده و کار با تیم هایی که هوادار نداشته باشد برایش جذبه‌ای ندارد. همین روزها منتظر باشید تا این تیم دوباره سیر نزولی را در پیش بگیرد و چه بسا به سقوط هم نزدیک شود.

 

فوتبال عجیبی داریم. مربی جوان و تحصیل‌کرده میدان کار پیدا نمی‌کند، مربیان که در دایره بسته مربیگری لیگ برتر در چرخش هستند از آنچنان اعتماد به نفسی برخوردار می‌باشند که ارنج را می‌دهند بقال سرمحل بچیند.

 

عجیب تر اینکه مربی این داستان ما نازش خریدار دارد و مدیران باشگاه، مقابل او کم می‌آورند. اینها علائم اعتیاد است، اعتیاد به پول که باعث می‌شود اجرای مفاد قرارداد نیز به فراموشی سپرده شود.

روزنامه نود

109

مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

انتخابات ۱۴۰۰ ار اس اس آر اس اس
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top