|
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ الأحد ٢٣ رجب ١٤٤٢ Sunday, March 7, 2021
کد خبر: 614378
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۰۹:۱۶
با وجود مخالفت های کمالوند و باشگاه تبریزی؛
چه کسی از سوی استقلالی ها با بازیکن گسترش مذاکره می کند؟
وقتی نظری جویباری تأکید دارد که هنوز در امور نقل و انتقالاتی دخالتی ندارد، با وجود مخالفت‌های گسترش فولاد، چه کسی مذاکره با بازیکن گسترش فولاد را ادامه می‌دهد؟
داریوش شجاعیان چه کسی از سوی استقلالی ها با بازیکن گسترش مذاکره می کند؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، فراز کمالوند بارها در مصاحبه‌های خود به طور قطعی اعلام کرده است که حاضر نیست با انتقال داریوش شجاعیان به تیم استقلال در نیم‌فصل موافقت کند.

 

با این حال اما افرادی از سوی آبی‌پوشان همچنان اصرار به مذاکره با شجاعیان دارند و با تماس‌هایی که با این بازیکن می‌گیرند، راه‌های مذاکره با او را همچنان باز گذاشته‌اند. ادامه همین تماس‌ها هم باعث شده که صدای اعتراض گسترش فولادی‌ها بلند شود و از استقلالی‌ها بخواهند که دست از سر شجاعیان بردارند.

 

با توجه به این اظهارنظر سرپرست باشگاه گسترش فولاد و تأکید او بر تماس‌هایی که از سوی استقلال با شجاعیان گرفته شده، خواه ناخواه نگاه‌ها به سمت مسئولانی می‌چرخد که از سوی هیات‌مدیره باشگاه استقلال برای انجام اقدامات مربوط به نقل و انتقالات نیم‌فصل انتخاب شده‌اند.

 

در این زمینه هم علی نظری‌جویباری محتمل‌ترین گزینه برای آغاز مذاکرات با گزینه‌های مدنظر پرویز مظلومی است. حال آنکه خود او نه تنها تماس با شجاعیان را منکر می‌شود بلکه تأکید دارد که هنوز پیشنهاد هیات‌مدیره برای مسئولیت نقل و انتقالات نیم‌فصل را نپذیرفته است.

 

او در همین رابطه توضیح می‌دهد: «بنده به عنوان کسی که گفته می‌شود مسئول نقل و انتقالات استقلال هستم، تاکنون هیچ تماسی با شجاعیان نداشتم، اگر چه من هنوز قبول نکردم که در نیم‌فصل این مسئولیت را قبول کنم. حتی وقتی مظلومی لیست بازیکنان مورد نیازش را برای نیم‌فصل دوم به باشگاه ارائه کرد، من نخواستم آن لیست را ببینم. شاید دوستان دیگری با شجاعیان تماس گرفتند!»

 

با توجه به صحبت‌های نظری جویباری و سرپرست باشگاه گسترش فولاد، این سوال در ذهن تداعی می‌شود که آیا باشگاه استقلال مجاز است که با خود بازیکنان وارد مذاکره شود؟

 

مهم‌تر اینکه وقتی نظری جویباری تأکید دارد که هنوز در امور نقل و انتقالاتی دخالتی ندارد، با وجود مخالفت‌های گسترش فولاد، چه کسی مذاکره با بازیکن گسترش فولاد را ادامه می‌دهد و تا این اندازه به آن اصرار دارد؟

ایران ورزشی

109

انتخابات ۱۴۰۰ ار اس اس آر اس اس
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top