|
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٤ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 22, 2020
کد خبر: 614591
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۱۷:۲۰
رئیس سازمان صنایع کوچک:
یارانه 200 میلیارد تومانی صنعت هنوز واریز نشده است
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: یارانه 200 میلیارد تومانی بخش صنعت هنوز به حساب بانکی این بخش واریز نشده است.
یارانه یارانه 200 میلیارد تومانی صنعت هنوز واریز نشده است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز"، سیدمحمدعلی سیدابریشمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره یارانه 200میلیارد تومانی که قرار بود به بخش صنعت داده شود، اظهار کرد: این مبلغ هنوز به حساب بانکی واریز نشده اما در صورت واریز، همه آن مربوط به صنایع کوچک است که بخشی از آن به عنوان یارانه سود تسهیلات پرداخت خواهد شد.


وی همچنین با بیان اینکه سیاست‌گذاری صنعتی بعد از لغو تحریم‌ها توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود، ادامه داد: با توجه به اینکه کمترین تاثیر تحریم‌ها در بخش صنایع کوچک است، بیشتر برنامه‌های خود را روی تامین نقدینگی واحدها متمرکز کرده‌ایم و زیاد به فکر لغو تحریم‌ها نیستیم؛ هرچند که شرایط کلی اقتصاد با لغو تحریم‌ها تغییر خواهد کرد و بهتر می‌شود.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه با اشاره به برنامه سازمان برای ایجاد شهرک‌های صنعتی صنفی، گفت: یکی از کارهایی که در حال حاضر در حال انجام آن هستیم این است که صنوف تولیدی را ساماندهی کنیم و صنوفی که تولیدکننده هستند را در استا‌ن‌ها شناسایی و دعوت می‌کنیم تا ببینیم چه نیازهایی دارند و برای آنها اقداماتی را انجام دهیم.


سیدابریشمی افزود: ممکن است در برخی شهرک‌های صنعتی که وسعت کافی دارند، بخشی از شهرک‌های صنعتی را جدا کرده و به صنوف اختصاص دهیم تا بتوانند به این شهرک‌ها بیایند و به صورت کارگاهی کار کنند.


به گفته وی، هنوز اقدامی برای صنوف غیرتولیدی و خدماتی تعریف نشده است.

داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top