|
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ الجمعة ١٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Friday, December 4, 2020
کد خبر: 614597
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۷ - ۱۷:۱۶
کوثری:
دولت یازدهم را با این وضعیت باید "دولت دود و رکود" نامید
عضو کمیسیون امنیت مجلس گفت: عملکرد دولت در جلوگیری از کاهش رکود و مبارزه با دود و آلودگی‌هوا بسیار ضعیف است که در صورت عدم توجه باعث ایجاد بی اعتماد در بین مردم خواهد شد، زیرا مردم به امید رفع مشکلات به آقای روحانی رای دادند.
. دولت یازدهم را با این وضعیت باید "دولت دود و رکود" نامید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، عضو کمیسیون امنیت مجلس گفت: عملکرد دولت در جلوگیری از کاهش رکود و مبارزه با دود و آلودگی‌هوا بسیار ضعیف است که در صورت عدم توجه باعث ایجاد بی اعتماد در بین مردم خواهد شد، زیرا مردم به امید رفع مشکلات به آقای روحانی رای دادند.

 

محمد کوثری عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: رئیس جمهور سال 92 در زمان تبلیغات از نامزدهای ریاست جمهوری وعده‌هایی را به ملت دادند که متأسفانه تاکنون موفق به رفع هیچ یک از آنها نشده است.

 

وی ادامه داد: ایشان در خصوص رفع تحریم‌ها وعده‌هایی  دادند که نه تنها تحریم‌ها برداشته نشد بلکه چرخش سانتیریفیوژ نیز در حال کم شدن است، در حوزه محیط‌زیست و مخصوصاً آلودگی هوا تاکنون هیچ کار جدی از سوی دولت در جهت رفع آن صورت نگرفته و متأسفانه سازمان محیط‌زیست به جای اینکه به رفع آلودگی هوا برسد بیشتر به مسائل سیاسی توجه دارد و با توجیهاتی از قبیل سرب در بنزین از کوتاهی خود سر باز می‌زند.

عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس افزود: اگر در خصوص آلودگی هوا دولت تنها اعلام می‌کرد که برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت دارد باز این موضوع قابل توجیه بود اما در خصوص این موضوع هیچ برنامه‌ای ارائه نشده است.

 

کوثری تصریح کرد: آقای روحانی در عین حالی که شعار می‌دهد دولت نقد شود اما در مقابل انتظار دارد هیچ کس او و دولتش را نقد نکند، رکورد در کشور وجود دارد و دولت می‌توانست با یک برنامه ساده و توجه به اقتصاد مقاومتی به راحتی رکورد را از بین ببرد و با آن مقابله کند.

 

وی تأکید بر اینکه دولت برای رفع مشکلاتی از جمله آلودگی هوا که روزانه چندین نفر را به کام مرگ می کشاند اقدام جدی نمی‌کند، گفت: دولت اگر همین رویه را ادامه دهد نه تنها در انتخابات مجلس موفق نخواهد شد بلکه مردم در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نیز به او اعتماد نمی‌کنند.

 

عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: عملکرد دولت در جلوگیری از کاهش رکود و مبارزه با دود بسیار ضعیف است و در صورت عدم توجه باعث ایجاد بی اعتماد در بین مردم خواهد شد،  زیرا مردم به امید رفع مشکلات به آقای روحانی رای دادند. / تسنیم

 

202

کلیدواژه ها:
کوثری  |  سیاسی  |  مجلس  |  جام نیوز  |  دولت  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top