|
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ الأحد ٢ صفر ١٤٤٢ Sunday, September 20, 2020
کد خبر: 615001
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۰۹:۴۷
جروزالم پست بررسی کرد؛
تحلیل گران: ایران پیروز اصلی توافق هسته ای است
خروج محموله 25 هزار پوندی اورانیوم های ایران به روسیه خیلی هم مهم نبوده و در نهایت پیروز واقعی ایران است.
توافق هسته ای تحلیل گران: ایران پیروز اصلی توافق هسته ای است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، وب سایت روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در گزارشی به تحلیل اندیشکده "تینک تنک" پرداخت و نوشت: تحلیل گرانی که در زمینه توافق هسته ای ایران کار می کنند در روز سه شنبه به روزنامه جروالم پست اعلام کردند که خروج محموله 25 هزار پوندی اورانیوم های ایران به روسیه خیلی هم مهم نبوده و در نهایت پیروز واقعی ایران است.

 

جروزالم پست افزود: یکی از تحلیل گران موسسه "تین تنک" بر این باور است که طبق توافق هسته ای، بزودی تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا و سازمان ملل بخاطر توافق بلند مدت هسته ای برداشته خواهد شد و ایران تنها با خروج اورانیوم هایی که می تواند سریعا دوباره آنها را بدست آورده است، در حقیقت پیروزی بزرگی را بدست آوده است. باید گفت ایران اکنون در حالی که توافق هسته ای 10 تا 15 ساله را دنبال می کند که همچنان سانتریفیوژ های پیشرفته ای را نیز در اختیار داشته و از طرفی برنامه موشکی بالستیک ایران بسیاری بروز است و تنها این توافق موجب شده است که از اعمال تحریم های بیشتری علیه ایران جلوگیری شود.

 

 

این روزنامه افزود: هرچند ایران اقداماتی را نیز در آب سنگین اراک انجام داده است اما باید گفت آزمایش موشک های بالستیک ایران همچنان ادامه دارد. اکنون توافق هسته ای ایران همچنان به ایران اجازه می دهد تا همچنان تحقیقات هسته ای خود را ادامه دهد و روی سانتریفیوژ های پیشرفته ایرانی کار کند. به طور کلی به نظر می رسد که دولت اوباما نیز چشمان خود را به عملکرد موشکی ایران بسته است.

 

 

 

501

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top