|
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ الخميس ٥ شوّال ١٤٤١ Thursday, May 28, 2020
کد خبر: 629222
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۲
معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران خبر داد:
آمریکا به دنبال فشار به ایران باشد در هزار نقطه به آن سیلی می‌زنیم
سردار محمدحسین سپهر شامگاه سه‌شنبه در سومین جلسه جشن انقلاب در دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه دهه فجر، ایام عید انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: در این ایام مبارک شایسته است که به دستاوردها، برکات انقلاب و اصول ماندگاری آن پرداخته، تهدیدات را برشماریم و به تکالیفی که داریم توجه کنیم.
. آمریکا به دنبال فشار به ایران باشد در هزار نقطه به آن سیلی می‌زنیم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سردار محمدحسین سپهر شامگاه سه‌شنبه در سومین جلسه جشن انقلاب در دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه دهه فجر، ایام عید انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: در این ایام مبارک شایسته است که به دستاوردها، برکات انقلاب و اصول ماندگاری آن پرداخته، تهدیدات را برشماریم و به تکالیفی که داریم توجه کنیم.

 

وی با بیان اینکه به تعبیر رهبر کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب ما آغاز حکومت الله است، افزود: این فرمایشات امام(ره) مستندات قرآنی و روایاتی نیز دارد و بسیاری از روایات معصومین (ع) نوید این انقلاب را داده بودند.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه کارهای بزرگی که این ملت و مردم انجام خواهند داد، کارهای تمدن‌ساز است، تصریح کرد: رهبر انقلاب فرمودند که ما پنج گام مهم در روند نظام اسلامی داریم، پیروزی «انقلاب اسلامی» و تشکیل «نظام اسلامی» که انجام شده و سه گام دیگر داریم که تشکیل «دولت اسلامی» و «جامعه اسلامی» و در نهایت تشکیل «تمدن نوین اسلامی» یعنی تشکیل حکومت امام زمانی است.

 

وی ادامه داد: نباید تصور این باشد ملتی که به پا خواسته و حکومت طاغوت را برانداختند؛ امروز در این اندیشه هستند که انقلابشان در جغرافیای ایران خواهد ماند؛ زیرا این انقلاب برای بیداری اسلامی در جهان و زمینه‌سازی تحقق تمدن اسلامی و حکومت امام زمان(عج) ایجاد شده است.

 

سپهر خاطرنشان کرد: در پایان قرن 17 متفکران این اصل را بنا نهادند که برای پیشرفت و توسعه زندگی بهتر مردم در دنیا، دین نباید مداخله‌ای در حکومت داشته باشد و زمانی موفق می‌شوند که دین کنار گذاشته شود!

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه به دنبال برگزاری جشن بی‌دینی و آقایی آمریکا در قرن بیستم بودند و تفکر مادی‌گرایی و مبارزه با خدا را رواج می‌دادند، اظهار کرد: در این زمان یک روحانی بدون تشکیلات و حمایت کشور خارجی، انقلابی بزرگ را به پیروزی رساند.

 

وی با اشاره به اینکه پیش از انقلاب اسلامی هر انقلابی که به نتیجه می‌رسید دارای پشتیبانی خارجی بود، افزود: اما امام(ره) بدون پشتیبانی خارجی، بلکه با تکیه بر دین و مردم انقلاب کرد.

 

سپهر تصریح کرد: امام و شریعت‌های الهی در طول تاریخ هم بودند، اما امام راحل امتش را آماده کرد و بر اساس شریعت الهی و امامت جامعه انقلاب کرد و در پایان قرن بیستم به دنیا ثابت کرد دین برای تمام نیازهای بشر حرف، قانون و مبنا دارد.

 

وی با بیان اینکه سرنگونی انقلاب اسلامی به نقطه اشتراک بلوک غرب و شرق تبدیل شد که تاکنون هیچ فصل مشترکی نداشتند، ادامه داد: نظام سلطه از 22 بهمن 57 تا امروز هر امکانی برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی بوده به کار برد و اگر دشمنان اقدامی را به منصه ظهور نرساندند؛ به این معنا نیست که نخواستند، بلکه نتوانستند.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمنان از این به بعد نیز به هر کاری دست خواهند زد تا از ترویج دین جلوگیری کنند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در حوزه نرم‌افزاری دنیا را تسخیر می‌کند، به طوری که متفکران غربی اعتراف کردند که انقلاب اسلامی نیازی به بمب اتمی ندارد بلکه با فرهنگ خود دنیا را تسخیر خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه ایران اسلامی تحولات بزرگی را در دنیا آغاز کرد و مبارزه با استکبار را کلید زده است، گفت: بیش از 200 سال است که آمریکا و 350 سال است که انگلیس در خلیج فارس حضور دارند اما تا به امروز هیچ کشور اسلامی تو دهنی به انگلیس و آمریکا نزده اما تاکنون از جمهوری اسلامی ده‌ها بار تودهنی خوردند.

 

سپهر با بیان اینکه آمریکایی‌ها التماس کردند که فیلم‌های ملوانانشان را نشان ندهیم، اظهار کرد: چندین کشتی بزرگ و ناو آمریکایی با یک تهدید پاسدار 40 مایل به عقب‌تر می‌روند و فرمانده آمریکایی با زبان فارسی چندین بار کلمه «چشم» را تکرار می‌کند.

 

انقلاب اسلامی تنها انقلاب تمدن‌ساز است

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه چهار انقلاب بزرگ در دنیا رخ داده که انقلاب اسلامی یکی از آن‌ها بوده و باید قدر آن را بدانیم، تصریح کرد: همه این انقلاب‌ها دوران‌ساز بوده و هیچ یک مانند انقلاب ما تمدن‌ساز نبوده است.

 

وی با اشاره به اینکه انقلاب فرانسه یک قرن طول کشید و با کشتار و قتل جلو رفت و به نماد ظلم امپریالیسم جهانی بدل شد، ادامه داد: کشته‌های نظام کمونیستی در جهان به قریب 100 میلیون نفر رسید و در انتها نیز سرنگون شد، همچنین در آمریکا 1.5 میلیون نفر را کشتند اما امام خمینی(ره) موافق استفاده از یک تپانچه در جریان انقلاب اسلامی نبودند و اعتقاد داشتند که مردم با نگاه ایمانی و اعتقادی انقلاب کنند که موفق نیز شدند.

 

سپهر با تأکید بر اینکه نخستین دستاورد انقلاب اسلامی اثبات کارآمدی دین است، خاطرنشان کرد: پایگاه مسجد و روحانیت به معنی پیروزی، حفظ و صدور انقلاب اسلامی است به طوری که تمام مراسم‎های مذهبی و مساجد برای امام زمان (عج) تولید قدرت می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه دین ثابت کرد کارآمدی داشته و برای دنیا حرف دارد، گفت: مسلمانان تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی حرکتی نمی‌کردند اما امروز به برکت این انقلاب شاهد بیداری مسلمانان و حتی مسیحیت هستیم.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه دومین دستاورد انقلاب اسلامی حرکت به سوی استقلال، آزادی، توسعه تکنولوژی و تولید علم است، اظهار کرد: در دنیا مقام شانزدهم تولید علم در دنیا و مقام هفتم نانو را داریم به طوری که انقلاب اسلامی ثابت کرد برای تولید علم و دانش باید تلاش کرد.

 

وی با تأکید بر اینکه دستاورد دیگر انقلاب اسلامی، ایجاد رهبری گفتمان مقاومت در مقابل نظام سلطه دنیاست، افزود: انقلاب اسلامی «مرگ بر سلطه» را به شعار آزادی‌خواهی، انقلاب توده‌ها، ملت‌ها و مستضعفان تبدیل کرد و به آنان قدرت بخشید.

 

11 سپتامبر توطئه صهیونیست‌ها برای حمله به ایران بود

 

سپهر با اشاره به اینکه زمینه‌سازی تمدن اسلامی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است، تصریح کرد: دشمنان در ابتدا تئوری برخورد تمدن‌ها را تولید کردند، 11 سپتامبر توطئه صهیونیست‌ها برای حمله به ایران، افغانستان و عراق بود که در درجه اول حمله به ایران دنبال می‌شد، اجرا گردید که البته در انتها نیز اهداف آمریکا محقق نشد.

 

وی با بیان اینکه آن‌ها به دنبال شکستن تمدن مسلمانان بودند، ادامه داد: دشمنان به دنبال دستیابی به این هدف با تحریم، عملیات نظامی، کار فرهنگی و... بودند که در نهایت شکست خوردند.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی آمریکا علیه ملت‌های مسلمان عملیات نظامی صورت داد ولی شکست خورد و امروز تبعات ‌آن را به دوش می‌کشد، خاطرنشان کرد: 19 تریلیون دلار بدهی برای جهان‌گشایی آمریکاست به طوری که 10 نسل بدهکاری به دنیا خواهد آمد.

 

وی با اشاره به اینکه 820 میلیارد دلار آمریکا در عراق هزینه کرد و شکست خورد، گفت: 420 میلیارد دلار هم در افغانستان هزینه کردند و شکست خوردند و تمام این مسائل به برکت انقلاب اسلامی ما است.

 

سپهر با بیان اینکه دشمنان پس از ناکامی از حمله نظامی به دنبال راهکارهای دیگر رفتند، اظهار کرد: تفرقه‌افکنی بین مسلمانان و ایجاد جنگ داخلی را در پیش گرفتند اما ما در جبهه مقاومت سوریه در مقابل قدرت‌های جهانی، تکفیری‌ها و سلفی‌ها ایستادیم.

 

وی با تأکید بر اینکه ما جبهه مقاومت را برای سرنگونی رژیم صهیونیستی از دست نخواهیم داد، افزود: امروز اگر آمریکا به دنبال فشار به ایران باشد، در هزار نقطه سیلی به آمریکا می‌زنیم، به طوری که در اوایل جنگ 33 روزه دست به دامان ایران برای پذیرش آتش‌بس از سوی حزب‌الله شدند.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران در تشریح اینکه چه مسائلی انقلاب را تهدید می‌کند و یا چه مسائلی باعث مانایی آن می‌شود، تصریح کرد: تعمیق باورهای دینی و بصیرتی مردم نخستین نکته مهم است به طوری که اگر انقلاب اسلامی، مردم متدین و بصیر نداشت انقلاب فرو می‌پاشید.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تغییر رفتار جامعه اسلامی است، ادامه داد: دشمن به دنبال نفوذ و تغییر رفتار در دولت و مردم است که باعث تغییر ماهیت انقلاب اسلامی خواهد شد، پس باید مراقب بود.

 

سپهر با بیان اینکه امروز رهبری ما در رأس نظام است و مردم و مسئولان باید به تبعیت از ایشان یک شعار واحد بدهند، خاطرنشان کرد: ظلم‌ستیزی، اقتصاد مقاومتی، تولید علم، مقابله با تهاجم فرهنگی، تأمین معیشت محرومین و نفوذناپذیری شعارهایی است که باید سر داده شود.

 

وی با تأکید بر اینکه امروز دین‌ستیزی ما را تهدید می‌کند، گفت: امروز باید مراقب بود زیرا آمریکا به دنبال توسعه و ترویج فرهنگ مورد نظر خود در ایران است.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه امروزه بسیاری از وزرا و مسئولان کشورهای اسلامی دانش آموخته غرب هستند، اظهار کرد: انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها به طور رایگان دانشجویان ما را با هدف نفوذ و تغییر رفتارها آموزش می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه آنها در مدارس و حوزه علمیه نیز ورود پیدا کردند، افزود: امروز ما شاهد روحانیون شیعه و مفتی‌های انگلیسی و آمریکایی هستیم به طوری که آمریکا ساخت دانشگاه اسلامی برای مسلمانان را دنبال می‌کند.

 

سپهر با اشاره به اینکه دشمن به دنبال توسعه فحشا و فساد است، تصریح کرد: امروز نسخه‌ای که رژیم صهیونیستی برای کشورهای اسلامی می‌پیچد توسعه و ترویج مواد مخدر، فساد، فحشا و شراب‌خواری است.

 

وی با تأکید بر اینکه مانایی انقلاب اسلامی در گرو اطاعت از رهبری و ولایتمداری است، ادامه داد: علت شکست ما در مشروطه و نهضت ملی کردن نفت ایران نبود رهبری منسجم بود به طوری که امروز جهان اهل سنت نیز از نبود رهبری واحد نالان است.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه اطاعت از خدا و رهبری واجب است، خاطرنشان کرد: باید از پراکندگی و نزاع دوری کرد زیرا موجب تضعیف اطاعت از خدا و رهبری می‌شود، در شرایط سخت اگر در اطاعت رهبری استقامت کنیم، پیروز هستیم.

 

ما مجلسی ولایتمدار و مطیع رهبری می‌خواهیم

 

وی با اشاره به اینکه ما مجلسی ولایت‌مدار و مطیع رهبری که سبب تولید قدرت برای رهبری و ملت باشد می‌خواهیم، گفت: توسعه و تقویت توان دفاعی از اصول ماندگاری انقلاب اسلامی است زیرا اگر انقلاب توان دفاعی نداشته باشد، تضعیف می‌شود.

 

سپهر با تأکید بر اینکه اگر اقتدار نداشتیم آمریکا امروز در آب‌های خلیج فارس عقب‌نشینی نمی‌کرد، اظهار کرد: آمریکا می‌داند حمله نظامی ایران را زمین‌گیر نخواهد کرد زیرا با توجه به اقتدار مردم و بسیج ما، آمریکا بخواهد اشتباهی انجام دهد، در پنج دقیقه اول پشیمان خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه امروزه مولفه اقتدار هر کشور تولید علم است، افزود: دنیا می‌گوید که بزرگترین مولفه اقتدار در جهان امروز علم است که قرآن هم همین را می‌فرماید.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه خداوند زیربنای تشکیل جوامع دینی را علم و دانش معرفی می‌کند، تصریح کرد: امروز پس از اجرای برجام دو پله در حوزه علمی سقوط کردیم که امیدواریم خداوند به مسئولان توفیق دهد تا آن را جبران کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه اگر بپذیریم آمریکا دوست ما است و مشکلات ما را حل می‌کند، روز مرگ جمهوری اسلامی فرا رسیده است، ادامه داد: طبق فرموده قرآن دشمنان دست از سر مسلمانان برنمی‌دارند و سخن برخی مبنی بر دوستی با آمریکا یک خطای بزرگ است.

 

آمریکا نفوذ همه‌جانبه را دنبال می‌کند

 

سپهر با اشاره به اینکه نباید افکار ما در پی برقراری صلح و دوستی با دشمن باشد، تصریح کرد: آمریکا دنبال نفوذ در جامعه، فرهنگ، پوشاک، خوراک، رفتار و تفریح و عبادت ماست به طوری که امروز شاهد استقرار شعبه کی‌اف‌سی آمریکایی در غرب تهران هستیم.

 

وی با بیان اینکه اجازه بازدیدی که به غرب داده شده تنها محدود به بازدید نظامی و هسته‌ای نیست، ادامه داد: برای پیچیدن نسخه سقوط، دشمن باید همه چیز را بشناسد و آنان با این مجوز به دنبال به دست آوردن همه اطلاعات هستند.

 

معاون هماهنگ‎کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی از ابتدای سال تاکنون بارها درباره خطر نفوذ تذکر داده‎اند، خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال انجام دو اقدام در آستانه انتخابات هستند که به اختلاف‌افکنی بین دولت و مردم، حاکمیت و مردم و دو دسته شدن در داخل کشور بیانجامد.

 

وی با تأکید بر اینکه از دست دادن امنیت و آرامش باعث نفوذ و سقوط می‌شود، گفت: بی‌ثباتی، اقتدار را از بین خواهد برد، دولت را باید کمک کرد که امنیت کشور را فراهم کند، پس افرادی که اعتراض دارند باید بر اساس قانون پیگیر باشند.

 

سپهر با بیان اینکه حتماً قبل از ظهور امام زمان (عج) باید مردم بنی‌اسرائیل را تنبیه کنند، افزود: خداوند هم در قرآن وعده آن را داده است و امام صادق (ع) نیز بیان فرمودند «اهل قم هستند که بنی‌اسرائیل را مجازات می‌کنند» / فارس

 

202

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top