|
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٠ شوّال ١٤٤١ Tuesday, June 2, 2020
کد خبر: 629715
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۲:۴۱
ورزش> لیگ برتر؛
افشای همسر گلر استقلالی ها از عدم حضور شوهرش در جشن باشگاه
حضور پیدا نکردن وحید طالب لو در مراسم توزیع چک باشگاه استقلال شایعه های زیادی به راه انداخت.
وحید طالب‌لو افشای همسر گلر استقلالی ها از عدم حضور شوهرش در جشن باشگاه
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، آن قدر که بعضی از رسانه ها وحید را از سردمداران شبه اعتصاب در استقلال معرفی کردند. این تیپ برخوردها اما به او نمی آمد و از همان ابتدا هم می شد پیش بینی کرد که احتمالا عیبت طالب لو، دلایل دیگری داشته است. حالا یک هفته بعد از آن ماجرا همسر وحید طالب لو با انتشار متنی روی صحفه اینستاگرامش از دلیل عدم حضور وحید طالب لو پرده برداری کرده است. 

 

 

در متنی جالب نوشته شده توسط سوگل طالب لو که سابقه مفصلی رد فیلمنامه نویسی هم دارد به رسم سناریوهای سینما با عنوان «لعنت به دندان عقلی که ما را از چک دور کرد» آمده است:

لعنت به دندان عقلی که ما را از چک دور کرد.

شب. داخلى. منزل ما

 

همسر جان از عصر پنج شنبه احساس کسالت دارد. کاملا یواشکى لیوان هاى آب پرتقال ( به همان دلیل که در نوشته هاى قبل به آن اشاره کردم، مرفه بى درد و این صحبت ها ) را به دستش مى دهم. قرص سرماخوردگى را بالا مى اندازد و به رختخواب مى رود.

صبح. داخلى. منزل ما

 

همسر جان جمعه اوضاع مناسبى ندارد، دیروز عصر به دلیل دندان درد شدید بنده، براى تهیه یک عدد ژلوفن ناقابل پانزده دقیقه اى پیاده رفت تا به داروخانه برسد. باد شدیدى مى وزید. سرما نشست تو جونش و متاسفانه زکام را نوش جان کرد.

با مکافات بیدار شد، چند تا تماس برقرار کرد و دوباره به استراحت پرداخت. با سوپ، شلغم و طبق معمول این آب پرتقال حرف در بیار به زور رفت تمرین و برگشت. قرص ها را یکى پس از دیگرى سُر داد ته حلق و دوباره خوابید. از ساعت ٩ شب تا ١٠ صبح شنبه چون ایشان اعتقاد دارند هیچ چیز جز استراحت براى مقابله با سرماخوردگى مفید نیست.

 

همسر بنده صبح، عصر و شب خوابید و خوابید غافل از اینکه در آن لحظات شایعات در حال ریسیدن و بافته شدن هستند.

چه کسى از چک گرفتن بدش مى آید؟ آخه کدوم آدم عاقل و بالغى براى باشگاهش عشوه میاد و دعوت را لبیک نمى گوید ؟ اصلا شکل و شمایل همسر جان بنده به اعتصاب کردن مى خورد؟ تا حالا دیدید کسى براى گرفتن حقوقش ناز کند که همسر بنده دومیش باشد؟ شما بودید آیا بعد از مدت ها انتظار این کار را مى کردید؟

 

اصلا مقصر دندان عقل بنده است که ده روز بعد از جراحى هم برام ناز مى کرد و دردش امانم را بریده بود. اگر بخاطر دندان درد من همسرجان در ترافیک خیابان جمهورى از ماشین پیاده نمى شد و به دنبال داروخانه و ژلوفن نمى رفت سرما نمى خورد، استراحت نمى کرد و مى رفت باشگاه و چکش را مى گرفت. نه شایعه اى درست مى شد، نه اعتصابى رخ مى داد. چک را مى گرفت و زیر بالشت اش مى گذاشت. قرار جمعه شب با دوستان را هم کنسل نمى کردیم، میرفتیم سینما و فیلم تماشا مى کردیم.

 

تو رو خدا زمانه را مى بینید، بیمارى ها هم یاد گرفتند شایعه درست کنند، دندان عقل هم از همه بیشتر فتنه درست میکند. فکر کنم دندان عقل بنده زرد بود نه سفید که توانست همچین اخبارى را درست کند که همچنان دنباله دار باشد.

دوستان مراقب خودتان، دندان هایتان و بیمارى هایتان باشید. خوب کارشان را بلدند به طورى که عمرا بتوانید در مورد شایعاتى که مى سازند حتى یک ابسیلون حدس و گمان بزنید.

 

بیمارى ها از پاپاراتزى ها به شما نزدیک ترند.

پ.ن: تازه مى فهمم چرا هر شخصى باید یک عکس سلفى با دندانپزشک اش در اینستاگرام داشته باشد./110

کلیدواژه ها:
گلر  |  طالب لو  |  ورزشی  |  جشن  |  استقلال  |  باشگاه  |  جام نیوز  |  چک  | 
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top