|
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ السبت ١٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 31, 2020
کد خبر: 630295
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۶
قنبرپور؛
با نظر برانکو فردا تغییر سیستم خواهیم داد / خدا کند اتفاقی برای پرسپولیس در اصفهان نیفتد
مربی تیم پرسپولیس گفت: «امیدوار هستیم بازی فردا در اصفهان بدون مسائل و حواشی که بعضا در اصفهان رخ می دهد برگزار شود.»
مصطفی قنبرپور با نظر برانکو فردا تغییر سیستم خواهیم داد / خدا کند اتفاقی برای پرسپولیس در اصفهان نیفتد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مصطفی قنبرپور درباره آخرین وضعیت پرسپولیس پیش از مصاف با ذوب آهن، تغییرات احتمالی در ترکیب و سیستم بازی این تیم و همچنین عهد و پیمانی که پرسپولیسی ها با هواداران برای شادی روح زنده یاد هادی نوروزی بسته اند صحبت کرد.

 

متن کامل حرف های قنبرپور در ادامه می آید:

 

* قرار است در ترکیب تیم تان تغییر ایجاد کنید؟

- این قطعا به نظر سرمربی تیم بستگی دارد. اما فقط این را می توانم بگویم که ما در بازی با ذوب آهن تغییر سیستم خواهیم داد.

 

* در دیدار با سپاهان برخی بازیکنان از جمله بابک حاتمی به مراتب ضعیف تر از انتظار ظاهر شدند. این نفرات در بازی فردا نیمکت نشین خواهند بود؟

- به طور کلی ما در بازی با سپاهان هیچ بازی خوبی از بازیکنان تیم در نیمه اول ندیدیم. در واقع هیچ یک از خواسته های کادر فنی در نیمه اول برآورده نشد و بازیکنان ما خودشان نبودند. به همین خاطر نمی توانیم از شخص خاصی اسم ببریم اما در نیمه دوم و پس از صحبت هایی که با بازیکنان صورت گرفت شرایط فرق کرد و توانستیم موقعیت های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کنیم. تغییر و تحولات در ترکیب بازی فردا به تفکرات برانکو بستگی دارد. قطعا بازی با ذوب آهن نمی تواند برای ما شباهتی به بازی با سپاهان داشته باشد. ما فردا تغییر سیستم خواهیم داد اما اینکه چه نفراتی نیمکت نشین شوند یا به ترکیب اضافه به نظر برانکو بستگی دارد.

 

* اوضاع تیم پیش از سفر به اصفهان رو به راه است؟

- بعد از بازی با سپاهان بدون هیچ وقفه ای تمرینات مان را ادامه دادیم. بازی با سپاهان مانند زنگ هشداری برای تیم ما بود تا بچه ها بعد از تعطیلات دوباره به خودشان بیایند. ظرف روزهای گذشته بازی با سپاهان را آنالیز کردیم و متوجه شدیم که اگر کمی باهوش تر عمل می شد به راحتی می توانستیم سپاهان را شکست دهیم.

 

* چه برنامه ای برای ذوب آهن دارید؟

- ذوب آهن یک تیم بسیار خوب است و من همیشه گفته ام که از یک مربی خوب و جوان هم بهره می برد. ذوب آهن تیمی تلفیق شده از بازیکنان جوان و باتجربه است که فوتبال را با فکر بازی می کنند. قطعا بازی آسانی پیش رو نداریم. به ویژه اینکه در یک تورنمنت و در دور برگشت مسابقات هستیم.همیشه در نیم فصل دوم بازی ها سخت تر می شوند و ما اگر نگاهی به بالای جدول و رسیدن به قهرمانی داریم باید بدانیم که نتیجه تک تک بازی های باقیمانده تا پایان فصل در رسیدن یا نرسیدن ما به قهرمانی نقش دارد.

 

* برای مساوی که به اصفهان نمی روید؟

- به هیچ وجه. ما برای کسب برد به اصفهان خواهیم رفت. می دانیم این بازی برای ما شش امتیازی است. فقط امیدوار هستیم حواشی که در مسابقات اصفهان بعضا رخ می دهد تکرار نشود. یعنی اگر حوادث غیرمنتظره پیش نیاید و بازی جوانمردانه ای را شاهد باشیم در پایان حق به حقدار می رسد. امیدوارم که بازی فردا این گونه باشد.

 

* پس از فوت زنده یاد نوروزی بازیکنان پرسپولیس تصمیم گرفتند به این خاطر جام قهرمانی را تصاحب کرده و آن را به خانواده نوروزی هدیه کنند. آیا همچنان چنین عزمی بین بازیکنان تان وجود دارد؟

- هادی نوروزی که همیشه اسم و ذکرش در تیم ما است. در کنار این موضوع حضور چشمگیر هواداران و حمایت های بی دریغ شان در طول فصل همواره این موضوع را به بازیکنان تیم ما گوشزد می کند که چه مسئولیت بزرگی در قبال هواداران و کاپیتان فقیدشان دارند. به همین خاطر قطع به یقین آنها سعی دارند که نه تنها صد در صد بلکه صد و بیست درصد نیرو بگذارند تا در مسابقات دل هواداران شان و روح مرحوم نوروزی را شاد کنند.

 

* بازی فردا حکم بازی انتقام یک چهارم نهایی جام حذفی را دارد؟

- ما به اصفهان می رویم تا با انجام یک بازی خوب دست پر برگردیم. به دنبال انتقام نیستیم. قطعا اگر در این بازی باهوش باشیم و فرصت هایمان را از دست ندهیم می توانیم به آنچه می خواهیم برسیم. البته همان طور که گفتم اگر مسائل و حواشی که در اصفهان است روی این بازی تاثیر نگذارد.

 

* اوضاع روحی طارمی بهتر است؟

- وضعیت همه بازیکنان از لحاظ روحی خوب است. مهدی هم در روزهای گذشته تمرینات خوبی انجام داد و اتفاقا خیلی آماده و سرحال است.

 

* تکلیف سوشا چه می شود؟

- امیدواریم این موضوع در نهایت ختم به خیر شود. سوشا در حال حاضر با پرسپولیس تمرین می کند و همه انتظار می کشیم تا اخبار خوبی در رابطه با او بشنویم.

 

* سرپرست تیم پرسپولیس عنوان کرد که خبرچین رختکن را پیدا می کند. آیا در تیم تان خبرچین دارید؟

- محمود خوردبین بزرگ و پیشکسوت تیم پرسپولیس است. من نمی توانم در این باره اظهار نظر کنم. من به عنوان یکی از اعضای کادر فنی روی مسائل فنی است و در این باره صحبتی نمی کنم.

 

* یکدستی و یکرنگی تیم پرسپولیس با اخباری همچون وجود خبرچین در این تیم همخوانی ندارد. نظر شما چیست؟

- به هر حال هر فردی در هر جایگاهی نمی تواند خودش را از حواشی مصون نگه دارد. آنچه باعث می شود تا پرسپولیس به یکرنگی و یکدستی اش را حفظ کند این است که خود بچه ها اجازه ندهند تا حواشی به تیم ورود کند. هر چه بازیکنان ما یکرنگ تر باشند دلخوری و حاشیه کمتر در تیم نفوذ پیدا می کند که البته ما معتقدیم چنین اتفاقی نباید در پرسپولیس وجود داشته باشد.

کاپ

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top