|
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ السبت ٧ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Saturday, October 24, 2020
کد خبر: 644635
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۱
به همت انتشارات انقلاب اسلامی؛
روایت رهبر معظم انقلاب از «شب ظلمانی شاهنشاهی» منتشر شد
کتاب «شب ظلمانی شاهنشاهی» با هدف جمع‌آوری بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در موضوعات مختلف مرتبط به این بحث گردآوری شده است.
شب ظلمانی شاهنشاهی روایت رهبر معظم انقلاب از «شب ظلمانی شاهنشاهی» منتشر شد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، کتاب «شب ظلمانی شاهنشاهی» با هدف جمع‌آوری بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی در موضوعات مختلف مرتبط به این بحث گردآوری و آماده انتشار شده است.

 

در فصل نخستین این کتاب به بحث نظر اسلام درباره سلطنت و تفاوت آن با نظام ولایت در اسلام پرداخته شده است.

فصل دوم به مفاسد و زیانهای عمومی دوران شاهنشاهی در ایران از ابتدا تا سال ۵۷ و فصل سوم به جنایات و خیانتهای دوران قاجاریه اختصاص یافته است.

در بسیاری از بیانات رهبر معظّم انقلاب، مفاسد مشترک دوران پهلوی و قاجاریه در کنار هم  مورد بحث قرار گرفته است و بنابراین فصل چهارم کتاب، این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است.

فصل پنجم کتاب مفاسد و زیانهای اختصاصی دوران محنت‌بار پهلوی را در ۱۶ بخش مطرح می‌کند.

یکی از بزرگترین نعمات الهی بر ملّت ایران، وجود حضرت امام خمینی (قدّس‌سرّه) و انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی نقش بسزایی در از بین بردن آثار دوران محنت‌بار گذشته داشته است.

 

این کتاب می‌تواند منبع متقنی برای برنامه‌سازان عرصه رسانه و همچنین محققان فرهیخته‌ی انقلابی قرار گیرد تا بتوانند وظیفه‌ی خود را در مقابله با جنگ نرم دشمن در این زمینه ایفا کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب اینجا را کلیک کنند و همچنین می‌توانند عدد ۲۳ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۲۰۱۲۰ ارسال کنند./ مهر

1059

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top