|
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ الاثنين ٢٢ ذو القعدة ١٤٤١ Monday, July 13, 2020
کد خبر: 644697
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۰
محمدرضا پور ابراهیمی؛
حذف یارانه 10گروه 35میلیون تومانی!
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 95 از مصوبه این کمیسیون برای حذف یارانه نقدی 10 گروه در سال آینده خبر داد که عمدتا دریافتی آنها در سال از 35 میلیون تومان به بالا است.
یارانه1  حذف یارانه 10گروه 35میلیون تومانی!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز"،  سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1395 کل کشور در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز موضوع تمدید مهلت اجرای قانون برنامه پنجم توسعه تا زمان اجرایی شدن قانون برنامه ششم توسعه، در صحن علنی مجلس تصویب شد، لذا احکام قانون هدفمندی یارانه‌ها برای سال 95 هم تسری پیدا می‌کند.


محمدرضا پور ابراهیمی تصریح کرد: در پیشنهادهای دولت هیچ گونه موضوعی با عنوان غربالگری و حذف یارانه خانواده‌های پردرآمد مطرح نبود.


پور ابراهیمی گفت: کمیسیون تلفیق بودجه 95 مصوبه‌ای داشت که براساس آن گروه‌های زیر نمی‌توانند در سال آینده یارانه دریافت کنند:
 
1. همه پزشکان عمومی و بالاتر


2. همه اعضای هیئت علمی، موسسات آموزشی و پژوهشی دولتی و غیردولتی


3. همه کارکنان دولت که دریافتی آنها در سال بیش از 35 میلیون تومان باشد.


4. همه مدیران و اعضای هیئت مدیره شرکت‌های دولتی، غیردولتی، وابسته به دولت و نهادهای عمومی غیردولتی.


5. همه کارکنان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که دریافتی آنها در سال از 35 میلیون تومان به بالا باشد.


6. همه بازنشستگانی که مجموع دریافتی آنها در سال بیش از 35 میلیون تومان باشد.


7. همه حقوق بگیران ، مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی که مجموع دریافتی آنها در سال بیش از 35 میلیون تومان باشد.


8. همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی


9. قضات دادگستری


10. کارکنان قوه قضاییه که مجموع دریافتی آنها در سال بیش از 35 میلیون تومان باشد.


پورابراهیمی ادامه داد: قرار است وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارشی در مورد فرمول دولت برای حذف یارانه نقدی افراد که تا به حال انجام شده است به کمیسیون تلفیق ارائه کند./تابناک/110

مشاهده نظرات

این کار باید انجام بشه . به نظر من هر خانواده ای که دو شاغل دارند مانند مرد معلمه زن هم معلمه باید قطع بشه . آزادگان که هم حقوق مرکز اعزام می‌گیرند و هم حقوق استخدام . کدام آزاده است که حقوق و مزایای کمتر از 4 میلیون در ماه نگیره .حتی شاید روحانی باز انتخاب نشه . چون ملت نمی‌داند این قطع یارانه قانون است و مجلس نهم که اکثراً اصولگرا و ضد روحانی بودند امر کردند . شما مطمئن باشید روحانی برای خیر و صلاح نظام و اجرای قانونو صلاح ملت و ایران حتی حاضر رای نیاره ولی کاری بکنه مثل اینکه دانشمند در قدیم گفت زمین کره و گرد و است می‌چرخه و می‌خواستند گالیه را اعدام کنند چون ما دوست نداریم کاری بشه به مزاجم خوش نیاد و فقط جلو دماغمونو می‌بینیم . دوستداریم آن چیزی را بشنویم که در ذهن داریم دست درد نکنه من احساس می‌کردم مفید نیستم و معلولم دارم یارانه می‌گیرم . غیرت کنیم و کار تا انشاالله طی بیست سال آینده رفاه و اقتصاد و آبادانی کارخانجات برگرده . صبر بیست ساله می‌خواهد آن هم اگر باز دولتی روی کار نیاد خرافاتی و تندرو تا هرچی کاشتند را نابود نکنه . ملت باید بیست سال اجازه ندهند که دست نااهلان به ریاست جمهوری باز بازشه . انشاالله

پاسخ

۱

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top