|
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ الأحد ١٣ ربيع الثاني ١٤٤٢ Sunday, November 29, 2020
کد خبر: 645049
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۰۶:۵۶
«مارک دوب ویتز» رئیس بنیاد حمایت از دموکراسی:
هیچ یک از روسای جمهوری آمریکا توانایی پاره کردن توافقنامه هسته ای ایران را ندارند
«ایران همواره به دنبال موقعیتی برای شرمنده کردن ایالات متحده آمریکا بوده است که برای مثال به ماجرای دستگیری ملوانان آمریکایی می توان اشاره کرد.»
مارک دوب ویتز هیچ یک از روسای جمهوری آمریکا توانایی پاره کردن توافقنامه هسته ای ایران را ندارند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، «مارک دوب ویتز» رئیس بنیاد حمایت از دموکراسی در واکنش به ادعای برخی نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر پاره کردن توافقنامه هسته ای ایران با گروه 1+5، تصریح کرد: هیچ یک از روسای جمهوری آمریکا توانایی پاره کردن این توافقنامه را نخواهند داشت.

 

دوب ویتز روز جمعه در مصاحبه تلویزیونی با «واشنگتن ژورنال» در موضوع پرونده هسته ای ایران و توانمندی های موشکی ایران اذعان داشت، توافقنامه هسته ای ایران در مورد توانمندی های موشکی ایران نبوده است پس بی شک آزمایشات موشکی اخیر ایران نقض برجام محسوب نمی شود.

 

وی با بیان اینکه مذاکره کنندگان ایرانی در توافقنامه هسته ای ایران با گروه 1+5 کار بسیار هوشمندانه ای انجام داده اند، تصریح کرد: محدودیت های اعمال شده بر برنامه هسته ای ایران در طول زمان برداشته خواهد شد.

 

دوب ویتز همچنین در خصوص همزمانی آزمایش های موشکی ایران با سفر «جو بایدن» معاون رئیس جمهوری آمریکا به فلسطین اشغالی اذعان داشت، البته ایران پیش از سفر بایدن به اسرائیل نیز پرتاب های موشکی داشته است.

 

وی افزود: ایران همواره به دنبال موقعیتی برای شرمنده کردن ایالات متحده آمریکا بوده است که برای مثال به ماجرای دستگیری ملوانان آمریکایی می توان اشاره کرد. /ایرنا

 

 

444

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top