|
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ الجمعة ٣٠ المحرّم ١٤٤٢ Friday, September 18, 2020
کد خبر: 645062
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۰۷:۵۰
شبکه های اجتماعی؛
باید جرات داشته باشیم رای مردم را نقد کنیم
آیا رای مردم را نمی شود نقد کرد؟ آیا باید چاپلوسانه همیشه انتخاب مردم را صحیح دانست؟ آیا نقد رای، نوعی زمینه سازی برای رشد سیاسی نیست؟
رای باید جرات داشته باشیم رای مردم را نقد کنیم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، اینکه رهبر معظم انقلاب رای نیاوردن حضرات آیات یزدی و مصباح را برای مجلس خبرگان خسارت دانستند، از یک بعد تکریم این علماست و از بعد مهمتر نوعی نقد به انتخاب مردم است.

 

رای مردم محترم و معتبر است به این معنا که نباید با نپذیرفتن نتایج نانجیبی کرد، ولی آیا رای مردم را نمی شود نقد کرد؟ آیا باید چاپلوسانه همیشه انتخاب مردم را صحیح دانست؟ آیا نقد رای، نوعی زمینه سازی برای رشد سیاسی نیست؟

 

رفتار رهبری، پیش و پس از انتخابات مبتنی بر دوراندیشی و اصالت انقلابی بود نه حسابگرانه و فرصت طلبانه. حتماً کسانی هستند که به ایشان توصیه کنند با این دست مواضع ممکن است گروهی از جایگاه رهبری دلخور شوند ولی نکته این است که ایشان همچنان به عنوان یک انقلابی عمل می کنند نه یک دیپلمات.


 
هم باید خط تمایز انگلیسی از غیر انگلیسی بنانهاده می شد و هم اکنون پس از انتخابات نوع عملکرد گروهی از رای دهندگان نقد شود. رهبری کارش تلاش برای رای آوردن یا نیاوردن یک جناح نیست، بلکه اثر اصلی کار ولایت، اثر تربیتی و رشد آگاهی و تشخیص است./ کانال تلگرام وحید یامین پور

 

 

135

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

اگر به نتایج تمام انتخابات بعد از جنگ دقت کنید (هاشمی،خاتمی،احمدی نژاد همه در پایان کارشون طرد شدن ،البته بعدها روحانی هم به همین سرنوشت دچار میشه)این نشون میده که رأی مردم موقتی و احساسی ست و دلیل اصلح بودن یا مظلوم بودن فرد منتخب نیست .دو هفته تبلیغات رأی خیلی‌ها رو شکل میده .بخاطر همینه که میبینید الان رأی تهران با شهرستانها کاملا متفاوت هست .بی بی سی ،ماهواره ،شبکه ای مجازی(نابودکننده خانواده و ذهن جوانان) و... شدیدا در تهران سرمایه گذاری کردن و نتیجه گرفتن و مطمئن باشید از این به بعد در شهرستانها بیشتر سرمایه گذاری خواهند کرد .مردم خیلی هاشون بازیهای سیاسی رو نمیشناسن بخاطر همینه که دور باطل میزنیم .

پاسخ

۰

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top