|
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 30, 2020
کد خبر: 645101
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۰
کفاشیان؛
از بالا به فردوسی پور دیکته شد که من را بزنند
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: «یک سری ارگان‌ها و تشکیلات از جمله صدا و سیما تمام هم و غمشان این است که کفاشیان دیگر نباشد و حذف شود.»
علی کفاشیان از بالا به فردوسی پور دیکته شد که من را بزنند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، ثبت‌نام از نامزد‌های انتخابات فدراسیون فوتبال همچنان ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود تا روز آخر چهره‌های معروفی ثبت‌نام کنند.

 

کفاشیان هنوز هم معتقد است که تلویزیون با او مشکل دارد و ممنوع التصویر است و اگر به برنامه 90 هم دعوت شده برنامه‌ریزی شده بوده است تا او را بکوبند: «هنوز هم ممنوع‌التصویر هستم. من دست آنها را خواندم و برای همین هم به برنامه 90 رفتم. یک سری ارگان‌ها و تشکیلات از جمله صدا و سیما تمام هم و غمشان این است که کفاشیان دیگر نباشد و حذف شود. این هدفشان است. برای همین هم ما ممنوع‌التصویر شدیم که الهی شکر كه دوربین به سمت ما دیگر نمی‌آید. برای همین هم در برنامه 90 تصمیم گرفتند من را بزنند.»

 

وی در توضیح ادعایش گفت: «از بعد از ظهر دوشنبه تصمیم گرفتند این کار را بکنند و مسئولان از بالا این موضوع را به فردوسی‌پور دیکته کردند و به او دستور دادند. من هم می‌دانستم که این برنامه از قبل طراحی شده وجود دارد، قبول کردم که به 90 بروم. من چیز پنهانی در زندگی‌ام ندارم که بخواهند آنجا از من آتو بگیرند. هر چه که بود واقعیت‌ها را گفتم.»

 

کفاشیان ادامه داد: «به نظر من استنباط‌ها و فیدبک‌هایی که از این برنامه گرفتم خوب بود چون واقعیت‌ها را در این برنامه گفتم حتی گفتم که همه دست به دست هم داده‌اند تا بگویند در فوتبال فساد است تا فوتبال را بزنند. فوتبال دست کیست؟ دست کفاشیان. پس اگر فوتبال را بزنیم می‌توانیم بقیه را به راحتی بزنیم.»

 

رئیس کنونی فدراسیون فوتبال در پایان تصریح کرد: «چنین تفکری را در مجلس، قوه قضاییه، صدا و سیما و اطلاعات حاکم می‌کنند که فوتبال فاسد است و دلیلشان هم این است که فلان ورزشکار 800 میلیون تومان دستمزد گرفته و یا فلان مربی 500 میلیون قرارداد می‌بندد. این نامش فساد نیست بلکه عرضه و تقاضاست.»

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top