|
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Thursday, October 22, 2020
کد خبر: 645327
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۰
در تهران رخ داد؛
خلافکار حرفه‌ای برای سی و ششمین بار دستگیر شد
یک خلافکار حرفه‌ای برای سی و ششمین بار توسط ماموران انتظامی تهران بزرگ دستگیر شد.
مجرم خلافکار حرفه‌ای برای سی و ششمین بار دستگیر شد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

هب گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، در ساعت 13:00 مورخه 10/12/1394 یک فقره دستگیری سارق جیب بر در داخل اتوبوس خط BRT راه آهن – تجریش به کلانتری 105 سنایی اعلام شد؛ با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که فردی حدودا 40 ساله در حین انجام سرقت به شیوه جیب بری توسط مسافرین اتوبوس شناسایی و دستگیر شده است.


 
پرونده در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "جیب بری" و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 6 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.  


35 فقره سابقه دستگیری در پرونده متهم :  
با انتقال متهم "افشین . الف" ( متولد 1356 ) به پایگاه سوم پلیس آگاهی، بررسی سوابق وی توسط کارآگاهان انجام و مشخص شد که وی از سال 1364 تاکنون، 35 بار به اتهام ارتکاب جرایم مختلف بویژه دهها فقره سرقت ، ایراد ضرب و جرح عمدی، موادمخدر، اخلال در نظم عمومی، شرب خمر، جرایم اخلاقی، قدرت نمایی با سلاح سرد، اقدام علیه امنیت ملی و ... بارها دستگیر و آخرین سابقه وی نیز به شهریور ماه سال 1393 باز می گردد.
 
متهم که چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، صراحتا به دهها فقره جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران اعتراف و عنوان کرد که پس از آزادی از زندان ، سرقت های خود را اینبار به شیوه جیب بری در داخل اتوبوس های درون شهری ( BRT ) از سر گرفته اس.  
 
سرهنگ کارآگاه رحیم فرزام، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: " با توجه به اعتراف صریح متهم به سرقت های جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران و سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهم و همچنین سایر شکات و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه نمایند ".

 

2022
 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

دست اینها را قطع کنید

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top