|
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ الأحد ٨ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Sunday, October 25, 2020
کد خبر: 645397
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۶
کفاشیان ثبت نام نمی‌کند تا فوتبال ایران تعلیق نشود
عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ گفت: بعید است علی کفاشیان در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کند، او فداکاری کرد تا فوتبال ایران تعلیق نشود.
امیر عابدینی کفاشیان ثبت نام نمی‌کند تا فوتبال ایران تعلیق نشود
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امیر عابدینی در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: بعید است علی کفاشیان در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کند.

 

وی در ادامه افزود: تمدید ساعت ثبت‌نام به تعداد افرادی که تصمیم بر شرکت در انتخابات را داشتند اضافه نکرد همان‌هایی که تصمیم داشتند بیایند آمدند و این تمدید نتیجه‌ای نداشت.

 

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ در ادامه یادآور شد: وقتی کفاشیان آمد فکر می‌کردم او مصمم شده ثبت نام نکند دلیل این مسئله هم ساده بود. از او خواستند حتما اساسنامه تغییر کند. با تغییرات اساسنامه آن باید به دولت برود و تایید بگیرد آیا آیتم‌هایی که دولت و وزارت ورزش تغییر دهند به تائید فیفا می‌رسد یا نه؟ او پیشبینی‌اش این است که این فرصت سوزی برای این است که کفاشیان کاندید نشود به همین خاطر او کنار می‌کشد تا انتخابات به فوتبال آسیب نرساند و سر موعد انتخابات برگزار شود.

 

عابدینی در مورد اینکه به نظر می‌رسد مشکل با اساسنامه نیست بلکه مشکل با کفاشیان است، گفت: این تعبیری است که من و شما داریم و همه هم می‌دانند. 8 سال است که با این اساسنامه کار می‌کنیم چرا یک مرتبه در موعد ثبت نام انتخابات یادشان افتاده که اساسنامه ایراد دارد و به فکرشان افتاده آنرا تغییر دهند یا نه اساسنامه را ببرند مصوبه بگیرد.

 

وی در مورد جلسه امروز که گفته می‌شود با حضور مسئول سازمان بازرسی، کفاشیان و مسئول وزارت ورزش بوده است، تصریح کرد:‌ به اساسنامه ایراد نگرفتند بلکه به عدم مصوبه و تصویب از سوی هیأت دولت ایراد گرفتند.

 

عضو هیأت رئسه سازمان لیگ در مورد اینکه پس مصوبه‌ای که کیومرث هاشمی از هیأت دولت نشان داد که اساسنامه فدراسیون به تصویب رسیده چه چیزی است، عنوان کرد: اگر هاشمی بینه‌ای را نشان می‌دهد تعجب می‌کنم جواب ردش هم می‌آید. بالاخره خیلی انضباط در دولت قبل بوده است که مصوبه همچین اتفاق بزرگی را نداریم و کتمان می‌کنیم! این حرکت باعث شد که کفاشیان فکر کند منافع فوتبال باید ترجیح داده شود و خودش را کنار بکشد تا انتخابات برگزار شود.

 

وی در مورد اینکه تاکنون با این اساسانامه انتخابات و کارهای دیگر صورت گرفته است، گفت: همه این انتخابات و کارهایی که کردیم زیر سوال است. تعجب می‌کنم وقتی یک ماه از اساسنامه‌ای گذشت و مصوبه آن نیامد نمی‌شود دست روی دست گذاشت. آن اساسنامه اجرایی می‌شود و به قوت خود باقی می‌ماند.

 

عابدینی در مورد اینکه آیا امکان تعلیق فوتبال وجود دارد، اظهار داشت: خیر بعید است. چرا تعلیق شود.

 

خبرنگاری در پاسخ اعلام کرد به این دلیل که می‌خواهند کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون به هر نحوی در انتخابات نباشد که عابدینی گفت: کفاشیان کنار می‌کشد که این اتفاق رخ ندهد. او فداکاری کرد برای اینکه تعلیق نشویم او کنار کشید. بنده هم اصرار کردم او ثبت نام کند که نیامد.

 

فارس

450

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top