|
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ الجمعة ٧ صفر ١٤٤٢ Friday, September 25, 2020
کد خبر: 645624
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۴
علی پروین فضای مجازی را تحریم کرد
پروین کاملا حق دارد که کمتر در فوتبال سروکله اش پیدا شود و حق دارد اینستاگرامش را هم ببندد.
علی پروین علی پروین فضای مجازی را تحریم کرد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، از علی پروین پرسیدند چرا اینستاگرام شما بسته شده است؟ در پاسخ گفت: حرف های بدی زیر عکس های من می گذاشتند، مثلا با یک نماینده مجلس عکس گذاشته بودم می نوشتند که من چاپلوس هستم برخی هم می نوشتند چقدر پول می گیری و ...

 

پروین به شدت دلخور بود، او کلا آدم با جنبه ای است، اگر یادتان باشد خودش شخصا لقبی را که هواداران استقلال روی او گذاشته بودند و در استادیوم سال ها عنوان می کردند را بر زبان آورد.


ولی در این مورد دیگر طاقتش تمام شده است. حتی روزی که پروین را در آزادی با پوست پرتقال زدند و او به دوربین ها گفت: «خداحافظ پرسپولیس، خداحافظ فوتبال» هم اینقدر ناراحت نبود که کلا با پرسپولیس و فوتبال خداحافظی کرده باشد. او آن روزها به فوتبال برگشت اما این روزها همین او، اینستاگرامش را با آن ادبیات فضایی کلا بست.


در دنیای مجازی چه خبر است؟ چه چیزی زیر پوست این شهر مجازی وجود دارد که مردمانی با تاریخ 3000 سال را بد دهان می کند و زشت گو؟ آن هم برای مردی با افتخارات و سن و سال پروین که مردم دار هم هست و احترام همه را نگه می دارد.


پروین معلوم است، مشخص است که نمی تواند تحمل کند که کسی به او بپرد. او حتی در مصاحبه‌هایش هم به شدت دقت می‌کند که علیه کسی چیزی نگوید اما برخی انگار متوجه نمی شوند. آنها نمی فهمند که وقتی ستاره شدی از صبح تا شب باید به دوستدارانت و دوستانت وقت بدهی، با برخی باید عکس سلفی بگیری، با بعضی دیگر باید عکس انتخاباتی بگیری.


کار دیگری نمی توان انجام داد. همین است که هست، اصلا شاید واقعا کسی را دوست داشته باشی و کنارش بایستی و برایش تبلیغ کنی. این حق توست، حق ستاره هم هست اما حق هیچکس نیست که از الفاظ زشت استفاده کند. از پروین که عبور کنیم می رسیم به دنیای حقیقی. در دنیای حقیقی شرایط می تواند بدتر باشد چرا که برخی با نارنجک از بازیکنان پذیرایی می کنند، برخی هم در لباس دوست می آیند و نظم را بر هم می زنند تا پرسپولیس را محروم کنند. این دیگر اوج بی انصافی است، اوج نامردی.


در واقع پروین کاملا حق دارد که کمتر در فوتبال سروکله اش پیدا شود و حق دارد اینستاگرامش را هم ببندد.


وقتی لئو مسی و لیما و زایتسف که ایرانی نیستند از این حرف های زشت در صفحه مجازی خودشان می بینند، پروین که روزگاری یک استادیوم صد هزار نفری به پایش بلند می شدند جای خود دارد.


پروین را مردم آنقدر دوست داشتند که ورودش همراه بود با فریاد صد هزار نفر همزمان. شاید فوتبال ایران دیگر چنین محبوبیتی به خود نبیند اما او هم اینگونه درگیر فضای دود آلود مجازی شده است.

 

مدتی پیش هم بازیکنان پرسپولیس و استقلال در واکنش به ادبیات زشت برخی افراد در فضای مجازی صفحه های اجتماعی خود را بستند.

 

سایت 3090

450

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top