|
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ الأربعاء ٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Wednesday, November 25, 2020
کد خبر: 645839
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۳
تاج؛
رییس فدراسیون شوم کی روش را نگه می دارم
رییس سازمان لیگ برتر و کاندید ریاست فدراسیون فوتبال گفت: «کفاشیان در روزهای نداری، ایران را اول آسیا کرد.»
مهدی تاج رییس فدراسیون شوم کی روش را نگه می دارم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مهدی تاج برای ریاست فدراسیون فوتبال نام نویسی کرد. او یکی از شانس های اصلی تصاحب صندلی علی کفاشیان است.

 

تاج رئیس فعلی را به عنوان نایب رئیس اول خود معرفی کرده و قصد دارد با حمایت از کارلوس کی روش، حداقل مسیر تیم ملی را تغییر ندهد. او توضیحاتی درباره سیاست های کاری اش می دهد.

 

اظهارات تاج را در ادامه می خوانید:

 

* آقای تاج کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال شدید. برنامه اصلی شما برای گرفتن این صندلی مهم چیست؟

- یکی از مهمترین برنامه های ما، حل مشکلات تیم ملی است. نظر ما روی برنامه های تیم ملی و همینطور خود کی روش، مثبت است. اولویت ما هم این است که مشکلات تیم ملی رفع شود. برنامه ها که زیاد است و در روزهای آینده برنامه های خود را به طور کامل اعلام می کنم.

 

* شما آقای کفاشیان را به عنوان نایب رئیس اول پیشنهاد دادید؟

- بله، نایب رئیس دوم هم که آقای اسلامیان است. البته ایشان قرار است رئیس کمیته مسابقات هم شود و رئیس سازمان لیگ هم فرد دیگری خواهد شد. در واقع ما می خواهیم اساسنامه را رعایت کنیم. می توانیم خارج از نواب، فرد دیگری را به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب کنیم.

 

* برای آن پست چه کسی را در نظر دارید؟

- هنوز معلوم نیست. اسلامیان فعلا به ما محبت کرده و پیشنهادمان را پذیرفته است. آقای بهروان هم چون سن شان از 65 سال بالاتر رفته، نمی توانستند در این پست کار کنند. ما از آقای اسلامیان در این شرایط خواهش کردیم که جلو بیاید. در واقع ترکیب نهایی گروه ما، بنده، کفاشیان و اسلامیان است.

 

* با توجه به اینکه آقای کفاشیان کنار شما هستند، چقدر توقع حمایت دارید؟

- بالاخره نظر این دوستان بود که بنده جلو بیایم. به همین خاطر حتما کمک خواهند کرد.

 

* چه شد که آقای کفاشیان از حضور در انتخابات منصرف شد؟

- هنوز نمی دانم. این را فراموش نکنیم که کفاشیان به ورزش ما خدمت کرد. مخصوصا در زمان نداری. این دوره، سخت ترین دوره از نظر مالی بود. مورد عنایت سازمان تربیت بدنی در گذشته و همین حالا هم وزارت ورزش، نبود. به هر جهت سختی های زیادی را تحمل کردند. ولی نگاه کنید تیم ما همین الان بهترین تیم آسیاست. کفاشیان یکی از بهترین انتخاب های فوتبال ما را داشتند و کی روش را آوردند. انتخاب بسیار درستی بود. از سوی نگاه کنید تیم فوتبال ساحلی ما قهرمان آسیاست. تیم فوتسال بانوان و آقایان هم همینطور. دومین لیگ آسیا را داریم. 4 سهمیه گرفتیم که کامل ترین سهیمه است. این اتفاق ها در روزهای نداری فوتبال ما افتاد. لیگ منظم برگزار شد.

 

* همین مشکلات مالی که وجود دارد، شما را برای آینده نگران نمی کند؟

- به هر جهت باید کمک شود. من امیدوارم آقای اسلامیان و کفاشیان و دوستان دیگر کمک کنند. وزارت ورزش هم همینطور. نه من، هر کس دیگری می آید باید مورد حمایت باشد. باید با رایزنی ها، افزایش در آمد داشت. البته به نظر من حاکمیت باید متولی تیم ملی باشد. باید به تیم ملی کمک شود. حل این مشکلات یکی از اهداف اصلی ماست و دوم حفظ کارلوس کی روش. باید مشکلات را حل کنیم تا تیم ملی بتواند به جام جهانی برود و مردم خوشحال شوند.

 

* پس شما مخالف استعفای کی روش هستید.

- بله، قبلا بودم و حالا هم هستم. اصلا منطقی نیست که ایشان برود. کی روش باید حفظ شود. چه من باشم چه فرد دیگری، باید کی روش مورد حمایت باشد و کارش را کند.

 

* فکر می کنید تیم ملی به جام جهانی برود؟

- ارزیابی من این است که می رود. درست است کی روش از شرایط ناراحت است ولی کارش را می کند.

خبر ورزشی

109

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top